Perfecta, Professional, Wulkaniczna mikrodermabrazja

Perfecta, Professional, Wulkaniczna mikrodermabrazja

Dax Cosmetics Perfecta Professional Wulkaniczna mikrodermabrazja to peeling drobnoziarnisty + maska liftingująca - rozświetlająca.
Krok 1 : peeling.
Piasek wulkaniczny - dokładnie oczyszcza skórę oraz usuwa martwe komórki naskórka, przez co pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń i nadmiaru łoju oraz w odbudowaniu porów. Przygotowuje skórę na aktywne działanie maski. Peeling nałożyć grubą warstwą na zwilżoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Masować 1-2 minuty okrężnymi ruchami. Dokładnie zmyć i osuszyć skórę.
Krok 2 : maska liftingująco - rozświetlająca. Czyste 24-karatowe złoto i rozświetlające pigmenty
- rewelacyjnie odmładzają, niwelując widoczność zmarszczek, rozświetlają cerę, maskują cienie i oznaki zmęczenia. Maskę nałożyć grubą warstwą na skórę twarzy, szyi i dekoltu i pozostawić na 15 minut. Nadmiar maski wmasować lub usunąć wacikiem. Stosować 1 - 2 razy w tygodniu lub przed wyjściem.

Cena: ok. 3zł / 2x5ml

Dobre połączenie

Zestaw to dwuetapowy zabieg oczyszczajaco-wygladzajacy. Sklada sie z 2 produktow : zelu oraz maski.

ZEL: dosc gesty, o barwie niebieskiej z granatowymi drobinkami. Zel altwo sie naklada, drobinek jest bardzo duzo przez co wykoannaie peelingu jest przyjemne. Drobinki sa male i delikatne, wiec nikomu nie powinny zrobic krzywdy. Do cery tlustej i mieszanej moga byc jednak za slabe. Peeling dobrze oczyszcza, nie podraznia skory i jest wydajny. Jedna saszetka wystarczy na 2 uzycia. Latwo go zmyc.

MASKA: ma konsystencje kremu do twarzy, jest barwy bialej. Nie zapycha i nie uczula. Ma bardzo przyjemny zapach. Szybka w nakladaniu i najbardziej skuteczna w polaczeniu z masazem. Bardzo szybko sie wchlania nie pozostaiwjac lepkiej warstwy. Mozna ja pozostawic na 15 minut jak zaleca producent lub na cala noc - w obu przypadkach przynosi te same efekty. Pozostawia skore gladka i rozswietlona.

+ zestaw jest tani
+ dostepny w wielu drogeriach
+ 1 opakowanie porduktu wystarczy na 2 uzycia
+ dobry peeling , niepodrazniajacy i delikatny
+ maska wygladza skore, nie zapycha, szybko sie wchlania i latwo zmywa

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Całkiem ciekawe

Minus:
Peeling:bardziej bym powiedziała,że to jest żel myjący do twarzy z granulkami lub peeling ale do ciała,ponieważ jest bardzo żelowy.
Po zmyciu nadal zostają drobinki,trudno je usunąć.Jak po peelingu za bardzo wygładzona skóra nie była.
Ale krzywdy mi nie zrobił.

Plus:
Maseczka:bardzo ładny zapach,delikatna kremowa konsystencja.Rozświetlająca mieniąca się.Na opakowaniu pisze że można ją wklepać lub zmyć,ja polecam zmyć ponieważ chciałam ją wklepać ale się nie dało bo zrobił się gumowy film.Po zmyciu bardzo delikatna,gładka w dotyku skóra,miejscami mieni się złoto,ale w takim zdrowym znaczeniu,nie jak byśmy nałożyli brokat.Polecam
Cena 0,99 w biedronce :) Do każdego rodzaju cery.

Używam tego produktu od: na 1 raz