Eveline, SPA! Professional, Intensywnie regenerujący balsam do ciała `Trawa cytrynowa`

Eveline Intensywnie regenerujący balsam do ciała `Trawa cytrynowa`, dzięki wysokiej zawartości naturalnych antyoksydantów oraz unikalnych składników aktywnych, skutecznie chroni przed działaniem wolnych rodników i stymuluje biologiczną odnowę skóry. Bogata formuła o świeżym zapachu trawy cytrynowej głęboko regeneruje i wygładza.
Eveline Intensywnie regenerujący balsam do ciała `Trawa cytrynowa` zawiera zaawansowane składniki aktywne:
- wyciąg z trawy cytrynowej - pobudza krążenie krwi i metabolizm skórny, dzięki czemu głęboko regeneruje i odżywia skórę.
- olejek arganowy - poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Jednocześnie odżywia i silnie regeneruje.
- bioHyaluron complex - intensywnie i długotrwale nawilża, zapewnia spektakularne wygładzenie naskórka.
- olejek kokosowy - rewitalizuje i uelastycznia skórę, zawiera naturalne antyoksydanty, dzięki czemu przeciwdziała procesom starzenia się. Przywraca naturalną barierę ochronną naskórka.
- urea - perfekcyjnie nawilża, zmiękcza i przyspiesza procesy regeneracyjne, pozostawiając skórę gładką i miękką w dotyku.
- d-panthenol i alantoina - łagodzą i koją podrażnienia, przynoszą ulgę napiętej, suchej i wrażliwej skórze.
Test samooceny na wybranej grupie kobiet przez 4 tyg. potwierdził, że produkt zmiękcza i wygładza skórę (78%), głęboko nawilża (92%), ujędrnia skórę (82%).

Piękny zapach

Szczerze mówiąc kupiłam ten balsam dla zapachu - świeży, ożywczy zapach trawy cytrynowej. Na jego działaniu też się nie zawiodłam - bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania, Co dla mnie bardzo ważne - łagodzi podrażnienia. Zapach dość długo utrzymuje się na skórze.

Jeden z lepszych

Uwagę przyciągnęło zielone opakowanie. Jak to Eveline zamiast estetycznej szaty graficznej i jakiegoś krótkiego podpisu, musieli "nawalić" mnóstwa sloganów ;) "intensywna regeneracja" "biologiczna rewitalizacja"... Nikt oczywiście nie traci czasu na czytanie tego, lecz tym razem było dokładnie tak jak napisali.

Balsam NAPRAWDĘ regeneruje zawiera pantenol i Allantoin, ma kilka olejków oraz w tym obiecany mocznik, który wcale nie jest tak daleko w składzie, wręcz na początku. Krem ten również dobrze nawilża (zawiera glicerynę na 3 miejscu w składzie) a jego zapach jest obłędny <3 Dodatkowym plusem jest to, że naprawdę szybko się wchłania, stosowałam go na moją czerwoniutką "opaleniznę" i naprawdę złagodził ból. Polecam bo pomimo tych wszystkich "dobroci" nie kosztuje nawet 20 zł.

Nawilża i orzeźwia

Plusy:
-dobrze nawilża,
-szybko się wchłania,
-dobry skład,
-cena,
-ładne opakowanie,
-piękny zapach,

Minusów nie ma.
Polecam dla osób które szukają balsamu na dzień który szybko się wchłania i nie brudzi ubrań.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania