Herbal Care, Szampon do włosów normalnych z lawendą i miodem

Herbal Care, Szampon do włosów normalnych z lawendą i miodem

Delikatny szampon do częstego stosowania, wzmocniony o ekstrakty lawendy i miodu. Dodaje włosom blasku, nawilża je i sprawia, że są bujniejsze. Dzięki zawartości ekstraktuz drzewa guar wydatnie ułatwia rozczesywanie fryzury.

Cena: 7,90 zł / 200 ml

Ok!

Bardzo fajny! Śliczny zapach, wydajny, poręczne opakowanie, fajna konsystencja, niedrogi a dobry. Naprawdę opłaca sie go kupić, nawet bez promocji. Polecam każdemu!!!!!!

***

szamponik bardo przyjemny w uzytkowaniu - liczny zapach o kolorek - az chce sie nim myc glowe. niestety do moich dlugich wlosow niezbyt sie nadaje bo vez odzywki ani rusz... ale zly nie jest. mozna go stosowac do aromaterapii... :)

lubię go za zapach :)

zapaszek ma prześliczny, wcale nie za mocny i nie za słodki jak by można wnioskować z nazwy :) W połączniu z odżywką (do kompletu z lawendą i miodem) sprawia że moje włoski są miękkie, puszyste, łatwo się rozczesują. Jak najbardziej godny polecenia :D No i w promocji kosztuje malutko - np. teraz 4,90

Avon Mark - relacja

Przyjemny

Bardzo przypadł mi do gustu ten szamponik. Przede wszystkim pięknie pachnie i zawiera w składzie miód i lawendę (te 2 zapachy bardzo lubie, a razem pachną cudownie:)). Jest gęsty, bardzo dobrze się pieni. Niewielka ilośc wystarcza aby dokładnie umyc włoski przez co jest wydajny. Włosy po nim dobrze się rozczesują, są nawilżone i miękkie. Cena bardzo niska, szczególnie w promocji. Polecam!