Wats, pro-F, Perła Abisynii (Serum do intensywnej regeneracji włosów)

Wats, pro-F, Perła Abisynii (Serum do intensywnej regeneracji włosów)

Perła Abisynii serum do intensywnej regeneracji włosów jest przeznaczone do intensywnej regeneracji i pielęgnacji włosów. Zawiera olejek abisyński, olejek z awokado i witaminę E. Działa silnie nawilżająco. Perła Abisynii serum do intensywnej regeneracji włosów jest szczególnie zalecane do suchych lub przesuszonych włosów, a także do włosów zniszczonych po zabiegach chemicznych. Idealne do włosów łamliwych, zespala rozdwojone końcówki włosów. Zapobiega puszeniu się włosów i splątywaniu. Wygładza włosy i nadaje im połysk.

przyjemne

Mam kręcone farbowane włosy.
Dużo czasu i energii poświęcam, zeby wyglądały jak najładniej.
Serum zakupiłam już jakiś czas temu w jednej z hurtownii fryzjerskich.
Na plus mogę zaliczyć ładny zapach i przyjemność stosowania oraz fakt, że nie obciąża moich włosów (fakt faktem niewiele produktów to robi, nawet nakładane w dużej ilości).
Niestety u mnie ten produkt nie wywołał efektu WOW.
Ot, takie przyjemne serum do codziennej pielęgnacji, tak żebym nie miała poczucia, że kompletnie nic z nimi nie robię, ale zauważalnych efektów brak.
Być mozne sprawdzi się u osób z cienkimi włosami bo nie obciąży, ale ja dla swoich włosów potrzebuję czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: kilkanaście tygodni
Ilość zużytych opakowań: jeddno całe

Serum idealne!

Produkt ten został mi polecony przez fryzjera i naprawdę nie żałuję, że go kupiłam. Serum odbudowuje zniszczone końcówki, sprawia, że włosy są miękkie i gładkie, lepiej się rozczesują. Ponadto nie obciąża włosów, ma bardzo ładny zapach i jest wydajny. Polecam! ;)