Perfect Pharm Group, Shedor, Cellular Anti - Aging Creme (Krem odmładzający 35+)

Shedor Cellular Anti-Aging Creme – krem odmładzający 35+: otulający, odżywczy, niwelujący główne oznaki starzenia się skóry. Przywraca jej komfort i blask, regeneruje uszkodzenia skóry. Połączenie aktywnych składników kondycjonujących skórę z cząsteczką Nutrilinum – odmładzającą i wspierająca ich transfer do głębokich warstw skóry, niweluje oznaki starzenia i zapobiega dalszej utracie sprężystości, jędrności, blasku. Krem odmładzający 35+ Cellular Anti - Aging Creme aplikowany za pomocą pędzla SPA opierając się o technikę aplikacji Shedor, która znajduje się na ulotce, sprzyja wyciszeniu i działa antystresowo.
0% parabenów, parafiny, silikonów, oleju mineralnego, PEG-ów, składników pochodzenia zwierzęcego, GMO.
Dla skóry normalnej/ suchej aplikować krem Shedor Cellular Anti - Aging Creme rano i wieczorem za pomocą dołączonego pędzla.
Dla skóry normalnej/mieszanej stosować krem odmładzający 35+ jako krem na noc.
Nakładać na twarz i szyję według techniki aplikacji i masażu Shedor.

Skład: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Shea Butter, D-Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexyglicerine, Tocopherol, Sodium Phytate, Linolenic Acid, Linoleic Acid, Oleic Acid, Urea, Gossypium (Cotton) Seed Oil, Hyaluronic Acid, Ascorbyl Palmitate, Fragrance.

najlepszy

Krem dostałam w Glossyboxie i zakochałam się od pierwszej aplikacji.
Jestem 35+ i mam cerę mieszaną, że skłonnością do zaczerwienień i zapychania.
Konsystencja jest jogurtowa, idealnie się wchłania.
Działanie nawilżające, wygładzające, kojące, rozjaśniające w opcji maksymalnej.
Do tego przecudowny zapach, mi kojarz się z ususzoną konwalią (jest coś takiego???)
Produkt jest absolutnie wart tych pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: 3x15 ml

Rewelacja

Dostałam ten krem w prezencie i raczej byłam mocno sceptyczna, bo najczęściej wszelkie eksperymenty na mojej skórze kończą się nie za dobrze. W przypadku tego produktu mogę powiedzieć jedno rewelacja!!!!
Używam go jako kremu na noc, konsystencja bogata ale nie tłusta, zapachem przypomina mi trochę budyń waniliowy :)
działanie wprost mega, skóra jest odżywiona, nawilżona, gładka po prostu zdrowa. Przetestowałam go nawet w momencie gdy miałam cerę podrażnioną po opalaniu i spisał się świetnie, ukoił, nawilżył dla mnie to mój HIT :D Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie