Ziaja, Sopot Sun, Nawilżające mleczko utrwalające opaleniznę (nowa wersja)

Ziaja, Sopot Sun, Nawilżające mleczko utrwalające opaleniznę (nowa wersja)

Ziaja Sopot Sun mleczko utrwalające opaleniznę, polecane do pielęgnacji każdego rodzaju skóry po opalaniu, również w solarium
Działanie Ziaja Sopot Sun mleczko utrwalające opaleniznę:
- Wyraźnie przedłuża trwałość opalenizny pogłębiając jej odcień.
- Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz aktywnie odżywia skórę.
- Wpływa kojąco na podrażnienia i zapobiega ich ponownemu powstawaniu.
- Skutecznie łagodzi efekty negatywnego wpływu środowiska.

Niepozorny bardzo dobry produkt po opalaniu

Bardzo niepozorny produkt a przydaje się na wakacjach. Przede wszystkim aplikacja przebiega bardzo sprawnie, produkt idealnie się wchłania. A podczas wakacji nie mamy najczęściej czasu na dłuższe rytuały. Chłodzi skórę po opalaniu, nawilża, pomaga kiedy przesadzimy ze słońcem.
Zapach bardzo przyjemny - od teraz będę go kojarzyć z wakacjami i przepiękną pogodą.
Co ciekawe jak większość recenzentek nie doczytałam że zawiera substancje brązujące. Niestety na moich ubraniach pojawiły się żółte plamy i chyba znam już sprawcę -jak dla mnie zbędny dodatek.

jest ok :)

Jestem z niego bardzo zadowolona. Szybko się wchłania, bardzo dobrze nawilża, nie klei się, skóra jest po nim delikatna i się nie świeci. Zapach ma dość specyficzny, ale nie przeszkadza.

Mój hit!

Mleczko jest rewelacyjne. Nie raz zdarzyło mi się przesadzić z opalaniem. Przez to opalenizna była czerwona zamiast brązowa. Dzięki temu produktowi moja opalona skóra szybko zmieniała kolor na czekoladkę :).
Nie zauważyłam żeby skóra była po nim przesuszona.

Bardzo fajne

Mleczko kupiłam w ciemno, ale miałam już do czynienia z produktami z tej serii i byłam zadowolona. Jest ono bardzo wydajne, konsystencja lekka, szybko się wchłania i skóra nie jest po nim klejąca - super. Nie wiedziałam, że ma w składzie składnik brązujący. Mleczko bardzo ładnie podkreśla opaleniznę, radzi sobie z ukojeniem skóry. Dobrze nawilża. Bardzo fajny produkt, przydatny podczas wakacji.

Fajny

Używam go od tygodnia i muszę powiedzieć, że spełnia moje oczekiwania. Bardzo szybko się wchłania, jest wydajny. Zawiera małą ilość bronzera, nie zostawia jednak żadnych plam. Fajnie radzi sobie z podrażnieniami skóry po opalaniu, dzięki niemu nie zeszłą mi skóra :) Dobrze nawilża. Jedynym minusem jak dla mnie jest zapach - pachnie trochę jak samoopalacz.

polecam :-)

Kupiłam to mleczko pierwszy raz w te wakacje. Nie wiedziałam, że zawiera samoopalacz.. Jednak w ogóle jest on niewyczuwalny. Mleczko super nawilża skórę. Bardzo je lubię. Używam cały czas od wakacji.

Pewniak

Zawsze jedzie ze mną na wakacje i ratuje mi skórę , kiedy rozum śpi ;)
Tani, łatwo dostępny, w ergonomicznym opakowaniu.
Nawilża, szybko się wchłania, łagodzi, ma nienachalny zapach.
Nie znajduje wad.

Super mleczko

Nawilza, podkresla opalenizne i pomimo,ze ma substancje brazujace nie ma ,,tego zapachu" samoopalacza . Lekko brazuje ale jest to bardzo naturalne. Polecam

Super

Mleczko przede wszystkim daje ukojenie i solidną dawkę nawilżenia skórze po opalaniu.Świetnie utrwala opaleniznę.Mleczko ma przyjemną konsystencję,błyskawicznie się wchłania.Zapewnia ładny wygląd skóry po opalaniu.Opakowanie jest wygodne,nic nie przecieka,w sam raz do wakacyjnej walizki.Jest łatwo dostępne i w przystępnej cenie.Mleczko zabieram co roku na wakacje i jestem zadowolona.

Świetne

Przy jasnej skórze, która bardzo łatwo się opala jest super. Daje skórze ukojenie, łagodzi podrażnienia, a już po jednym zastosowaniu daje ładną opaleniznę.

od lat must-have na lato

Kilka lat temu przypadkowo wrzuciłam do koszyka produkt Ziai i to była naprawdę dobra decyzja - teraz każdego sezonu wakacyjnego jest w mojej kosmetyczce. Super nawilża i wygładza skórę, opalenizna wygląda lepiej, skóra zdecydowanie mniej schodzi dzięki odpowiedniemu poziomowi nawilżenia, a te partie, w których skóra jednak zejdzie wyglądają lepiej i opalenizna się wyrównuje. Zapach i konsystencja są dla mnie neutralne, produkt szybko się wchłania, co jest dla mnie dużym plusem. Opakowanie wygodne, nie przecieka, nie rozwala się nawet przy codziennym stosowaniu czy przewożeniu w walizkach. Zdecydowanie jeden z lepszych wakacyjnych zakupów.

Najlepszy balsam po opalaniu

To mleczko jest moim wakacyjnym hitem, wcześniej używałam równie świetnej starej wersji (w zasadzie nie wiem, czy różnią się poza opakowaniem).

+nadaje skórze piękny, delikatny brązowy odcień,
+utrwala opaleniznę,
+dobrze nawilża,
+bardzo przystępna cena,
+solidne opakowanie z dobrym zatrzaskiem,
+nie powoduje powstawania smug,
+nie zostawia brązowych plam na dłoniach i między palcami,
+dzięki temu produktowi zauważyłam, że skóra po opalaniu nie schodzi, tak jak przy innych produktach.

+/-zapach niby w porządku, chociaż po pewnym czasie może nieco drażnić.