Ziaja, Sopot Sun, Nawilżające mleczko utrwalające opaleniznę (nowa wersja)

Ziaja, Sopot Sun, Nawilżające mleczko utrwalające opaleniznę (nowa wersja)

Ziaja Sopot Sun mleczko utrwalające opaleniznę, polecane do pielęgnacji każdego rodzaju skóry po opalaniu, również w solarium
Działanie Ziaja Sopot Sun mleczko utrwalające opaleniznę:
- Wyraźnie przedłuża trwałość opalenizny pogłębiając jej odcień.
- Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz aktywnie odżywia skórę.
- Wpływa kojąco na podrażnienia i zapobiega ich ponownemu powstawaniu.
- Skutecznie łagodzi efekty negatywnego wpływu środowiska.

Fajny

Używam go od tygodnia i muszę powiedzieć, że spełnia moje oczekiwania. Bardzo szybko się wchłania, jest wydajny. Zawiera małą ilość bronzera, nie zostawia jednak żadnych plam. Fajnie radzi sobie z podrażnieniami skóry po opalaniu, dzięki niemu nie zeszłą mi skóra :) Dobrze nawilża. Jedynym minusem jak dla mnie jest zapach - pachnie trochę jak samoopalacz.

polecam :-)

Kupiłam to mleczko pierwszy raz w te wakacje. Nie wiedziałam, że zawiera samoopalacz.. Jednak w ogóle jest on niewyczuwalny. Mleczko super nawilża skórę. Bardzo je lubię. Używam cały czas od wakacji.

Pewniak

Zawsze jedzie ze mną na wakacje i ratuje mi skórę , kiedy rozum śpi ;)
Tani, łatwo dostępny, w ergonomicznym opakowaniu.
Nawilża, szybko się wchłania, łagodzi, ma nienachalny zapach.
Nie znajduje wad.

Super mleczko

Nawilza, podkresla opalenizne i pomimo,ze ma substancje brazujace nie ma ,,tego zapachu" samoopalacza . Lekko brazuje ale jest to bardzo naturalne. Polecam

Super

Mleczko przede wszystkim daje ukojenie i solidną dawkę nawilżenia skórze po opalaniu.Świetnie utrwala opaleniznę.Mleczko ma przyjemną konsystencję,błyskawicznie się wchłania.Zapewnia ładny wygląd skóry po opalaniu.Opakowanie jest wygodne,nic nie przecieka,w sam raz do wakacyjnej walizki.Jest łatwo dostępne i w przystępnej cenie.Mleczko zabieram co roku na wakacje i jestem zadowolona.

Świetne

Przy jasnej skórze, która bardzo łatwo się opala jest super. Daje skórze ukojenie, łagodzi podrażnienia, a już po jednym zastosowaniu daje ładną opaleniznę.

od lat must-have na lato

Kilka lat temu przypadkowo wrzuciłam do koszyka produkt Ziai i to była naprawdę dobra decyzja - teraz każdego sezonu wakacyjnego jest w mojej kosmetyczce. Super nawilża i wygładza skórę, opalenizna wygląda lepiej, skóra zdecydowanie mniej schodzi dzięki odpowiedniemu poziomowi nawilżenia, a te partie, w których skóra jednak zejdzie wyglądają lepiej i opalenizna się wyrównuje. Zapach i konsystencja są dla mnie neutralne, produkt szybko się wchłania, co jest dla mnie dużym plusem. Opakowanie wygodne, nie przecieka, nie rozwala się nawet przy codziennym stosowaniu czy przewożeniu w walizkach. Zdecydowanie jeden z lepszych wakacyjnych zakupów.

Najlepszy balsam po opalaniu

To mleczko jest moim wakacyjnym hitem, wcześniej używałam równie świetnej starej wersji (w zasadzie nie wiem, czy różnią się poza opakowaniem).

+nadaje skórze piękny, delikatny brązowy odcień,
+utrwala opaleniznę,
+dobrze nawilża,
+bardzo przystępna cena,
+solidne opakowanie z dobrym zatrzaskiem,
+nie powoduje powstawania smug,
+nie zostawia brązowych plam na dłoniach i między palcami,
+dzięki temu produktowi zauważyłam, że skóra po opalaniu nie schodzi, tak jak przy innych produktach.

+/-zapach niby w porządku, chociaż po pewnym czasie może nieco drażnić.

obowiązkowy na lato!

Trafiłam na ten balsam przypadkiem i bałam się, że będzie to typowy samoopalaczowy śmierdziel. Na szczęście okazało się inaczej. Nie zostawia żadnych smug nawet pomiędzy palcami dłoni, nie trzeba nawet dłoni specjalnie myć! A jednak kolor jest poglębiony i co najwazniejsze zapobiega schodzeniu skóry. Zapach ok, po jakimś czasie czuć lekką nutę samoopalacza, ale na tyle delikatnie, że nie przeszkadza. Nie wiem czy nawilża, ale od tego mam inne kosmetyki. Ten ma podbić opalenizne i robi to rewelacyjnie. Pewniak w dobre cenie :)

Przedłuża opaleniznę :)

Zalety:
- przedłuża opaleniznę
- ładnie pachnie
- wydajny
- cena
- marka
- dobrze nawilża
- konsystencja
- dobrze się rozprowadza

Wady:
- nie nadawał się u mnie po pierwszych dniach opalania, gdzie skóra była zaczerwieniona i piekła
- po pewnym czasie brzydko pachniał
- nie łągodził podrażnień

Używam tego produktu od: 2 sezony letnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

Sprawdza się

plusy:
+ bardzo ładnie pachnie
+ nawilża
+ lekko koloryzuje
+ łagodzi podrażnienia

minusy:
- słabo się rozprowadza

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ fajnie wyprofilowane opakowanie
+ dobre otwarcie

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Podkreśla opaleniznę, ale wysusza skórę

Balsam kupiłam z myślą, żezłagodzi skórę podrażnioną po opalaniu, nawilży ją i pomoże dłużej utrzymać opaleniznę, która na mojej skórze bardzo słabo się trzyma.
O ile faktycznie opalenizna po użyciu mleczka szybciej staje się brązowa i dłużej się utrzymuje, to niestety balsam ani nie złagodził podrażnionej skóry, ani jej nie nawilżył.

Sybstancja brązującaw tym mleczku to dihydroxyaceton, czyli najczęściej używany składnik samoopalaczy, który niestety też mocno wysusza skórę, dlatego nawet jeśli użyłam mleczka z rana, to już po kilku godzinach moje nogi były całe w białych skórkach i strasznie się łuszczyły. Ale też dzięki tej substancji opalenizna jest trwalsza. Plusem jest to, że mimo jej występowania w składzie, balsam nie zaczyna pachnieć jak typowy samoopalacz i można go używać nawet na dzień.

Niestety poza brązowieniem skóry balsam nie ma większych plusów. Nie łagodzi i nie nawilża skóry, co jest takie ważne po opalaniu, więc jego najważniejsza funkcja nie jest spełniona.

Poza tym przyznaję, że mleczko dobrze się wchłania, nie zostania nieprzyjemnego filmu na skórze, całkiem przyjemnie, choć bardzo delikatnie pachnie i jest bardzo wydajne.
Mimo to, więcej nie zakupię tego kosmetyku, ponieważ wydaje mi sie, że można znaleźć na rybku samoopalacze, które może gorzej pachną, ale za to lepiej nawilżają skórę.

Używam tego produktu od: 2-gie wakacje (około rok)
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opkanowania