Isana, Hair, Ansatz & Spitzen, Shampoo (Szampon pielęgnujący włosy od nasady aż po końce)

Isana szampon pielęgnujący włosy od nasady aż po końce zawiera formułę z ekstraktami z limonki i aloesu, powodując efekt świeżości. Składniki formuły oczyszczają i odświeżają szybko natłuszczającą się nasadę włosów, intensywnie pielęgnują końce włosów i przyczyniają się do zapewnienia im równowagi wilgoci. Wartościowy pantenol i witamina B3 efektywnie działają na włosy, wspomagają ich rewitalizację i zwiększają ich odporność. W efekcie włosy uzyskują aż po końce dodatkowy impuls świeżości i lśniący połysk.

wspaniały!!!!!!!!!!!

Zachęciła mnie cena. Już wcześniej używałam szamponów z Isany i bardzo dobrze się sprawdzały. Ale ten jest z nich wszystkich najlepszy. Przede wszystkim ma piękny zapach. Świerzy i taki jakby cytrusowy. Troche się zdziwiłam, ale... po tym szamponie moje włosy mają więcej blasku. No i jeszcze ta cena... naprawdę dobry szampon. A do tego MEGA wydajny. Na moje długie włosy, na jedno mycie, starcza, na oko, jedna łyżka tego szamponu, POLECAM!

Nie okazał się fajnym szamponem

Plusy
+zapach
+tani
+pantenol, witamina B3, ekstrakt z limonki i aloesu, hydrolizowana keratyna
+nie plącze mocno

Minusy:
-nie przedłuża świeżości
-obciąża (myślę, że to przez olejek ze słodkich migdałów i polyquaternium-10)
-zostawia na włosach jakiś dziwny film (tak samo jest po użyciu szamponu Isany 7 ziół)
-dostępność (ja znalazłam go dopiero w warszawskiej Rossmannie, w dwóch poznańskich go nie było)
-wydajność (2,5 tygodnia)

Używam tego produktu od: 19 lipca do 6 sierpnia

świeżość za grosze.

Jak tylko się pojawił wrzuciłam do koszyka. Jest super. Rzeczywiście włosy u nasady są dłużej świeże a końce nie są przesuszone czestym myciem. Dobrze sie pieni i spłukuje nie wiem tylko czy zapach utrzymuje sie długo bo zaraz po myciu nim nakładam odżywkę która jest dość intensywna. jedyny minus i to niestety spory to u mnie plącze włosy Ale i tak kupie go ponownie.