Herbal Care, Szampon przeciwłupieżowy 2 w 1 z korą wierzby i koprem

Herbal Care, Szampon przeciwłupieżowy 2 w 1 z korą wierzby i koprem

Łagodny szampon połączony z odżywką, do pielęgnacji włosów z łupieżem. Antyseptyczne, ściągające i oczyszczające właściwości kory wierzbowej oraz kopru pomagają pozbyć się łupieżu i utrzymać włosy i skórę głowy w doskonałej kondycji. Ekstrakt z drzewa guar odżywia włosy i ułatwia rozczesywanie.

Cena: 7,90 zł / 200 ml

Najlepszy szampon, jaki używałam

To był najlepszy szampon przeciwłupieżowy, jakiego używałam. Zamawiało go u mnie mnóstwo koleżanek, którym także likwidował łupież. Bardzo szkoda, że go wycofali. Włosy były ładne, zadbane, łatow się rozczesywały i pachniały. I przede wszystkim nie było na nich łupieżu.

Był dobry!

Bardzo dobry szampon przeciwłupieżowy. Dobrze oczyszczał włosy i skórę głowy, a przede wszystkim usuwał łupież. Włosy były dobrze nawilżone i błyszczące. Kosmetyk ma ładne opakowanie, piękny ziołowy zapach, gęstą konsystencję i ładny zielonkawy kolor. Poza tym niedrogi i bardzo wydajny, szkoda, że go wycofali.

Używam tego produktu od:5 lat temu

bardzo dobry

Bardzo dobry szamponik miałam go kiedyś i byłam bardzo zadowolona. nie wiem czy jeszcze jest w sprzedaży a jeśli jest to jest godny polecenia. Bardzo ładnie pachnie świetnie sie pieni i naprawdę dobrze usuwa łupież. A na dodatek włosy sa po nim błyszczące i puszyste.

Używam tego produktu od:

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

przyjemny chlodek :]

dobry szamponik, ktory naprawde koi skore glowy i daje jej oddychac :] ladnie pachnie i siwetnie odswierza. wloski pozostawia w dokonalej kondycji i faktycznie radzi sobie z lupiezem.

Sprawdza się

Tego szamponu chyba już nie ma, a szkoda. Ma świetny zapach, gęstą konsystencję, dobrze oczyszcza, nie robi siana z moich włosów. Do włosów przetłuszczających się idealny. Nie wiem jak radzi sobei z łupieżem, bo kiedy go używałam łupieżu nie miałam.
Ni podrażnił skóry, co u mnie jest trudne.

Używam tego produktu od:

Uwielbiam po prostu!!! Nie przepadam za szamponami Avonu (mogą być, jednak to nic szczególnego), ale ten szamponik jest super. Bije na głowę Head Sholulders (jak dla mnie) i różne inne droższe marki. Łupieżu pozbylam się już dość dawno teraz od czasu doc zasu wracam do szamponow przeciwłupieżowych, aby zapobiegać. Jednak ten kosmetyk na pewno zatrzyma mnie przy sobie na dłużej. Super konsystencja, prześliczny zapach, wydajność, ekstra się pieni, łatwo spłukuje, włosy gładko się rozczesują. Myję włosy codziennie i szampon świetnie się sprawdza w ich codziennej pielęgnacji. Polecam jak najbardziej bo cena to już marzenie.

w sam raz

+ łupież faktycznie zniknął
+ ładny intensywny zapach, który zostaje na włosach dłuuugi czas
+ dobrze się pieni
+ dobra konsystencja
+ tani

Jestem zadowolona :)

Lubię ten szampon. Włosy są miękkie, ładnie się błyszczą i dobrze rozczesują. Ani śladu łupieżu.Poza tym czuprynka ślicznie pachnie. Fajnie się pieni :)