My Secret, Princess Dream, Face Illuminator Powder (Wypiekany puder rozświetlający)

Pojemność 7,5 g

My Secret Princess Dream Wypiekany puder rozświetlający w kolorze ciepłego beżu, odpowiedni dla każdego typu kolorystycznego. Wzmacnia blask skóry oraz sprawia, że twarz wygląda zdrowo i promiennie. Formuła kosmetyku zapewnia bezproblemową aplikację i doskonałe wykończenie makijażu. Gwarantuje mocny połysk i efekt „tafli”.

prasowane

Najlepszy efekt i wydajność

Od rozświetlaczy do twarzy wymagam wiele. Podstawa to efekt świetlistej tafli, bez grubych, brokatowych drobin, niczym bombka choinkowa. Do tego kolor - nie za bardzo w złoto, srebro, czy róż. Nie lubię też, gdy produktu jest mało, cena jest zawyżona, szybko się kruszy, co utrudnia korzystanie z niego.
My Secret, Princess Dream to moje odkrycie, cudo za grosze. Idealny kolor, idealny efekt, pięknie podkreśla, no i ta pojemność - jest ze mną...już nie pamiętam od kiedy i się nie kończy! Pięknie się mieni dając subtelny, świetlisty efekt. Cera wygląda zdrowo i promiennie. Bardzo gorąco polecam, produkt tani, a w niczym nie ustępuje tym z wyższej półki.

Never ending story of shine

Tak zwany klasyk, hicior, perełka. Znany większości amatorek makijażu od lat. Chyba pierwszy tak przełomowy rozświetlacz z drogerii w niskiej cenie.

Jego wypiekana formuła to jak taniec dwóch romantycznych dusz – gładko i bez trudu blenduje się na mojej skórze, jakby było to zapisane w gwiazdach. To nie jest zwykłe nakładanie kosmetyku, to jak przytulanie się do miękkiej poduszki. Efekt można stopniować, od naturalnego po oślepiający!

Wydajność to jego drugie imię, gdyż magicznie niemal nie da się go zdenkować. Uwielbiam jego wygląd, niczym mini Księżyc odbijający światło Słońca.

Jeden z najlepszych rozświetlaczy na rynku

Rozświetlacz My Secret kupiłam już lata temu. Podobno nie da się go zużyć, u mnie już widać dno, co pokazuje jak intensywnie był i jest on używany. Opakowanie jest plastikowe, do tej pory nic złego się z nim nie stało :) Mam jeszcze w starej wersji szaty graficznej, także ma ono już swoje lata i wszystko się trzyma dokładnie tak samo. Efekt jaki osiagniemy na twarzy można stopniować - od lekkiej, eleganckiej poświaty po prawdziwie 2016 blask - wręcz lustro. Osoby z ultra bladą karnacją muszą uważać, aby nie nałożyć go za dużo - ma w sobie baze kolorystyczną, która będzie pod odpowiednim kątem widoczna, jako żółto-pomarańczowa plama. Wszystko inne jest bez zarzutu, nie znalazłam drobinek, jest to czysta piękna tafla, która trzyma się cały dzień :)

Niekończący się błysk

Myślę że ładnie wyglądające opakowanie i niska cena przykuwają uwagę. Kilka miesięcy temu gdy zaczynałam moją przygodę z makijażem poprosiłam panią z Natury o pomoc w znalezieniu taniego i dobrego rozświetlacza, a ona pokazała mi ten z firmy my secret. Jest to jeden z najbardziej wydajnych kosmetyków jakich miałam okazję używać, stosuję go niemal codziennie a mam wrażenie jakbym nie używała go wcale. Sam rozświetlacz pozostawia na skórze efekt tafli i pięknie wygląda. Wystarczy nałożyć go jedynie odrobinę, a on daje bardzo ładny efekt rozświetlenia skóry. Zwykle używam go na policzki oraz w kącik oka, a czasami delikatnie wblędowuję go pędzelkiem w środek powieki.

Wykorzystała: kilka próbek

Ten rozświetlacz to must have

Rozświetlacza używam już od kilku lat, opakowanie jest bardzo wydajne i daje piękny efekt tafli. Do tego cena jest bardzo przystępna i nie trzeba wydawać fortuny na kosmetyki a błyszczy się jak milion dolarów????
Rozświetlacza używam nie tylko w standardowym przeznaczeniu ale także jako cień do powiek lub po prostu do rozświetlenia makijażu oka.
Drogie Panie uważam, że jest to zdecydowanie must have w każdej kosmetyczce!

Nie do zużycia

Rozświetlacz tworzy piękna tafle. Wystarczy użyć go odrobine przez co jest bardzo wydajny. Stosuje go już od kilku dobrych lat i nie mogę go zużyć. Kolor pięknie wyglada na skórze. Daje blasku skórze na której utrzymuje się cały dzien

Świetny jak na pierwszą przygodę

Rozświetlacz ten był moim pierwszym w przygodzie wykonywania swoich makijażu. Oceniam go bardzo dobrze ponieważ trzymał się bardzo długo na twarzy dawał piękne rozświetlenie i nie można było zrobić sobie nim krzywdy w postaci stworzenia błyszczącej tafli. Świetny produkt za bardzo dobrą cenę a przy tym bardzo wydajny.

Kupię go ponownie.

Rozświetlacz ten jest bardzo wydajny, stosuję go codziennie od 5 miesięcy i jest nadal w 90 % nie naruszony. jest niemalże nienaruszony. Opakowanie rozświetlacza jest plastikowe i ma mocne zamknięcie, dzięki temu nie rozsypie się w damskiej torebce. Kosmetyk się nie kruszy, nie zapycha porów i nie uczula. Mam często bladą cerę i wtedy stosuję ten rozświetlacz aby wyglądać zdrowo i promiennie. Dużym atutem tego kosmetyku jest cena, można upolować go za ok. 10 zlotych.

TAK!!!

Kupiłam z polecenia youtuberki, bo bardzo zachwalała i u mnie też się sprawdził. Początkowo nie dawał zadawalającego błysku i zastanawiałam się, co robię nie tak. Wszyscy go przecież tak zachwalali, a u mnie wyglądał jakoś tak marnie. Aż wpadłam na pomysł, żeby delikatnie zwilżyć pędzel i to był strzał w dziesiątkę!!! Wreszcie osiągnęłam efekt blink-blink jakiego chciałam. Ten rozświetlacz jest naprawdę wielozadaniowy. Produkt nakładam na okolicę kości jarzmowych, na łuk kupidyna, na łuk brwiowy, nos, a także w kąciki oczu. Jest bardzo, bardzo wydajny, bo mam go już bardzo długo i zużycie jest niewielkie. Produkt ma świetny kolor, który będzie odpowiedni chyba dla wszystkich typów kolorystycznych i bardzo ładnie wygląda. Tworzy efekt tafli, ale nie ma w nim drobinek brokatu, które mogłyby dodawać lat starszym użytkowniczkom. Używany na sucho daje fajny, delikatny efekt i nie można nim sobie zrobić krzywdy. Opakowanie plastikowe z przezroczystym wieczkiem, dzięki czemu możnazobaczyć zawartość. No i do tego kosztuje tylko kilka złotych. Idealny.

Aż powala blaskiem

Rozświetlacz z My Secret to mój aktualny numer jeden wśród rozświetlaczy. To jaki on daje połysk jest powalające na kolana. Odbija światło niczym lustro, gwarantuje efekt tafli i bardzo mocne rozświetlenie. Nie ma w sobie drobinek, jest mocno zmielony, a efekt można stopniować. Jego trwałość jest na bardzo wysokim poziomie. Stosuję go też na powieki. Jest bardziej złoty niż większość rozświetlaczy jakie używam lub używałam, ale to jego zdecydowany plus jak dla mnie. Rozświetlacz jest trwały, nie ściera się, nie znika z czasem.

Kocham

O mój Boże,
najlepszy drogeryjny rozświetlacz jak dla mnie. Zostawia na skórze piękną tafle bez efektu drobinek którego osobiście nie lubię. Produkt wydajny, a cena nie jest zbyt wysoka więc myślę że produkt warty uwagi.

Jest po prostu piękny

Puder rozświetlający czy tez rozświetlacz jest po prostu piękny i pięknie wyglada na twarzy. Ma w sobie drobinki opalizujące na wiele odcieni. Sam rozświetlacz jest wydajny dobrze sprasowany, minus za bardzo tandetne opakowanie które szybko się psuje ale ogólnie sam produkt jest top.