My Secret, Princess Dream, Face Illuminator Powder (Wypiekany puder rozświetlający)

Pojemność 7,5 g

My Secret Princess Dream Wypiekany puder rozświetlający w kolorze ciepłego beżu, odpowiedni dla każdego typu kolorystycznego. Wzmacnia blask skóry oraz sprawia, że twarz wygląda zdrowo i promiennie. Formuła kosmetyku zapewnia bezproblemową aplikację i doskonałe wykończenie makijażu. Gwarantuje mocny połysk i efekt „tafli”.

Niezły błysk!

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi innych dziewczyn. Posiadam kolor princess dream.
Rozświetlacz jest całkiem dużych rozmiarów przez co jest bardzo wydajny. Jego konsystencja jest trochę sucha ale bez przesady. Wystarczy jego niewielka ilość żeby mocno błyszczeć. Tworzy ładna tafle błysku bez widocznych drobinek natomiast kiedy jestem opalona w lecie wydaje mi się trochę zs chłodny dla mojego mocno żółtego koloru skory. Podsumowując jest bardzo dobrym drogeryjnym rozswietlaczem za niewielkie pieniadze

Super

Produkt kupilam za sprawa dobrej opinii na wizażu i nie zawiodłam się. Buzia jest ladnie rozswietlona, naturalnie błyszcząca. Nie ma chamskich drobinek. Kupilam na promocji w naturze za ok. 12zl używam od 2 miesiecy i nie widac żadnego zużycia :)

CUDO!

Za tak niską cenę otrzymujemy świetnej jakości, dobrze napigmentowany i trwały rozświetlacz, który tworzy piękną taflę na twarzy.
Bardzo wydajny produkt.

Na podium

Razem z rozświetlaczami Lovely jest to najlepsza opcja jeśli chodzi o drogeryjne rozświetlacze. Piękny kolor (jednak w zimę muszę się z nim delikatnie obchodzić, w lato można szaleć), trwałość, genialny efekt i niesamowita wydajność.

Strzał w 10!!

Kupiłam ten rozświetlacz na promocji w Naturze i dodam że jest to mój pierwszy rozświetlacz w życiu, jednak po kilku użyciach wiem już że będzie moim ulubieńcem. Nie lubię osobiście efektu tafli i ten rozświetlacz go nam nie zrobi (chyba że nałożymy go bardzo dużą ilość bądź innym pędzlem). Jest on delikatny i ślicznie pachnie. Ponadto jest bardzo wydajny i sądzę że starczy mi na rok a może nawet dłużej. Opakowanie również jest przemyślane i wygodne w użyciu. Jak na rozświetlacz za 10 zł to jest to mój HIT!

mój ulubiony rozświetlacz

Ten kolor jest super! To takie połączenie lekkiego różu oraz roświedlacza które pięknie podkresla kosci policzkowe
idealny produkt na lato
nie osypuje sie i jest mega wydajny
zużyłam już 2 opakowania!!!

Cudo

Rozświetlacz idealny!! Kolor, konsystencja- mistrzostwo. Rozświetlacz kupiłam jeszcze w starym opakowaniu i od razu skradł mi serce. Jest idealny.... <3 Używam go w lecie, kiedy jestem opalona. Pięknie podbija kolor opalenizny na twarzy i na ciele. Daje efekt zdrowej skóry, który można stopniować do bardzo intensywnego błysku. Mój pierwszy i najlepszy rozświetlacz.

Ulubieniec

Produkt o świetnej pigmentacji i ładnym rozświetleniu. Ładnie wygląda na skórze. Można nim stopniować efekt rozświetlenia. Używam tego produktu codziennie. Uważam ,że nie ma lepszego drogeryjnego rozświetlacza. Używam go nie tylko do twarzy ,ale również do ciała :-) Jest moim must have. Polecam każdemu!

Ideał

Mam ten sparkling beige. Piekny efekt tafli, sliczny naturalny kolor. Nie znalazlam zadnych wad. Produkt jest bardzo wydajny. Bardzo tani i bardzo dobry produkt.

bardzo dobry kosmetyk

Bardzo dobry rozświetlacz, mocno zmielony, nie widać drobinek, daje ładny efekt tafli, można łatwo stopniować ilość produktu od subtelnego dziennego połysku do mocnego efektu przy mocniejszym makijażu.
Wytrzymały, utrzymuje się większość dnia na skórze, ładnie się z nią stapia.
Opakowanie poręczne, wytrzymałe, bardzo wydajne przy codziennym stosowaniu.
Cena bardzo atrakcyjna jak na taką wydajność.

MUST - HAVE

Rozświetlacz My Secret, Princess Dream jest jednym z tych kosmetyków, który każda kobieta powinna posiadać w swojej kosmetyczce.
Kosmetyk został zamknięty w dość solidnym plastikowym opakowaniu, które sprawdzi się podczas podróży i jest bezproblemowe w przechowywaniu (pomimo kilku upadków, na rozświetlaczu, ani opakowaniu, nie widać żadnych uszczerbków).
Produkt ma piękny kolor, który będzie odpowiedni dla większości karnacji. Nie można mu odmówić również doskonałej pigmentacji i tego, że jest bardzo drobno zmielony - nie zawiera w sobie brokatu i dużych drobinek, przez co efekt nim uzyskany jest bardzo elegancki.
Konsystencja rozświetlacza jest idealna - nie jest zbyt sucha, nie jest też zbyt mokra, dzięki czemu praca z nim jest łatwa i przyjemna.
Efekt możemy stopniować, w zależności od sposobu aplikacji, zastosowanej bazy, ilości nałożonych warstw i używanych narzędzi. Rozświetlacz doskonale wygląda nakładany pędzelkami dużymi, małymi, bardziej zbitymi czy puszystymi . Możemy wklepywać go również gąbeczką (ja używam zwykle tej samej którą nakładałam podkład i korektor), czy nawet palcami. Warto też zaznaczyć, że rozświetlacz, bez względu na technikę nakładania zawsze bezproblemowo się blenduje.
Używam go do rozświetlania kości policzkowych, łuku brwiowego, łuku kupidyna, wewnętrznych kącików oka, czy nawet do podkreślania obojczyków - skóra wygląda wtedy promiennie i sprawia wrażenie bardzo gładkiej i dobrze nawilżonej.

Mój ulubieniec!

Jeden z moich ulubionych rozświetlaczy. Jest wypiekany, bardzo drobniutko zmielony, daje przepiękną taflę bez zbyt dużych drobinek.

Trwałość oceniam na bardzo dobrą, nigdy nie zauważyłam żeby produkt znikał w ciągu dnia. Nadaje się też do rozświetlania wewnętrznego kącika oka, nie podrażnił mnie nigdy.

W dodatku jego cena jest wręcz śmieszna jak za taką jakość.

Jedyną wadą może być to, że jest nieregularny (następstwo wypiekania) i zdarzają się w nim plamy gdzie jest ciemniejszy, wtedy na mojej bladej cerze wygląda trochę zbyt żółto, po prostu trzeba zataczać pędzlem duże kółka, żeby zbierać produkt z całej powierzchni.