Kapyderm, Regulador Grassa Shampoo (Szampon regulujący przetłuszczanie)

Kapyderm, Regulador Grassa Shampoo (Szampon regulujący przetłuszczanie)

Szampon Kapyderm reguluje pracę gruczołów łojowych bez powodowania efektów ubocznych. Szampon Kapyderm ma działanie przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne. Szampon Kapyderm nie zaburza płaszcza hydrolipidowego skóry głowy.

Regulador Grassa Shampoo Szampon regulujący przetłuszczanie moja opinia

Nie polecam tego szamponu. Byłam w gabinecie trychologicznym i tez widziałam zaczopowaną sebum skórę. Pani nie pokazała mi zdrowej np. swojej, zwyczajnie zbyła moją prośbę. Szampon jest drogi a skład wcale nie powala bo przede wszystkim ma SLS...Włosy po nim są okropne, druty nie do rozczesania pomimo użycia odżywki. Śmierdzi czym o lekko ziołowej nucie. I co jest jego największym minusem tak wysusza skórę głowy, że musiałam go używać prawie codziennie żeby się nie drapać. Skóra złaziła dużymi płatkami. Wydałam dużo kasy na 4 peelingi (120 zł jeden zabieg) a myślałam że wydrapię sobie wszystkie włosy. Na kamerce w aptece, bo jakaś inna pani usiłowała mnie namówić na swoją linię dermokosmetyków, zero efektu, skóra jak wcześniej, widziałam na własne oczy i załamałam się. Jak dla mnie to naciągactwo, nowe metody sprzedaży bezpośredniej. A najbardziej dziwi mnie to że moja skóra wszędzie ma tendencje do wysuszania (twarz, dłonie,stopy) a na skórze głowy trycholog upiera się że tłusta. Dodam że włosy mam suche, myję je co trzeci dzień i nigdy mi się nadmiernie nie przetłuszczały. Podejrzewam że nadmiar sebum ma co drugi człowiek na głowie. Zalecam chłodne myślenie o marce kapyderm, pozdrawiam