18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Bioderma, Photoderm, Kid Mousse Solaire SPF 50+ / UVA 39 (Ochronna pianka dla dzieci)

Bioderma, Photoderm, Kid Mousse Solaire SPF 50+ / UVA 39 (Ochronna pianka dla dzieci)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 150 ml
Cena 55,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Bioderma Photoderm Ochronna pianka dla dzieci przeznaczona jest do delikatnej skóry dziecka oraz skóry bardzo wrażliwej na słońce. Do stosowania na twarz i ciało. Chroni DNA komórek naskórka przed negatywnymi skutkami promieniowania UV dzięki opatentowanemu kompleksowi Bioprotection. Wzmacnia wewnętrzną biologiczną ochronę skóry (Peptyd C). Chroni przed oparzeniami słonecznymi i zapobiega reakcjom nietolerancji na słońce. Bioderma Photoderm Ochronna pianka dla dzieci ma lekką konsystencję, jest wodoodporna, fotostabilna i bezzapachowa.
Sposób użycia: piankę nałożyć na czystą i suchą skórę przed ekspozycją na słońce. Wstrząsnąć przed użyciem. Podczas aplikacji trzymać preparat do góry nogami. Unikać kontaktu z oczami. Stosować na zdrową skórę. Nie należy eksponować na słońce niemowląt i małych dzieci. Preparat powyżej 12 miesiąca życia. Zbyt długie przebywanie na słońcu może powodować szkody dla zdrowia.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Bardzo fajna

Pianka sprawdza się u nas już d kilku sezonów. Synek chętnie pozwala się nią smarować a czym jest starszy tym bardziej garnie się do samodzielnej aplikacji. Świetna konsystencja, łatwo się rozsmarowuje, nie brudzi ubrań, długo się utrzymuje na ciele i przede wszystkim nie skutecznie chroni. Używaliśmy jej w kraju i za granicą (przy naprawdę mocnym słońcu) i poradziła sobie świetnie.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Pewna ochrona przed poparzeniami dla mojego dziecka, świetna aplikacja

Produkt jest super dla dzieci- piankę niezwykle łatwo rozsmarować bez ominięcia jakiegoś skrawka. Ochrona bardzo dobra- mimo tegorocznych upałów i mnóstwem czasu spędzonego nad woda- poparzeń, zaczerwienień skóry zero. Formuła bezzapachowa i bezpieczna , długo utrzymuje się na skórze. Polecam dla całej rodziny.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Photoderm KID Mousse

Photoderm KID Mousse to ochronna pianka dla dzieci, z której sama chętnie korzystam. Jest idealna dla skóry bardzo wrażliwej, a taką mają przecież nasze pociechy. Pamiętajmy o ochronie najmłodszych. Z marką Bioderma jest to o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  437
  pochwał

  10,00

 2. 2

  49
  produktów

  143
  recenzji

  266
  pochwał

  9,29

 3. 3

  17
  produktów

  28
  recenzji

  408
  pochwał

  8,57

Zobacz cały ranking