Bioderma, Photoderm, Kid Mousse Solaire SPF 50+ / UVA 39 (Ochronna pianka dla dzieci)

Bioderma Photoderm Ochronna pianka dla dzieci przeznaczona jest do delikatnej skóry dziecka oraz skóry bardzo wrażliwej na słońce. Do stosowania na twarz i ciało. Chroni DNA komórek naskórka przed negatywnymi skutkami promieniowania UV dzięki opatentowanemu kompleksowi Bioprotection. Wzmacnia wewnętrzną biologiczną ochronę skóry (Peptyd C). Chroni przed oparzeniami słonecznymi i zapobiega reakcjom nietolerancji na słońce. Bioderma Photoderm Ochronna pianka dla dzieci ma lekką konsystencję, jest wodoodporna, fotostabilna i bezzapachowa.
Sposób użycia: piankę nałożyć na czystą i suchą skórę przed ekspozycją na słońce. Wstrząsnąć przed użyciem. Podczas aplikacji trzymać preparat do góry nogami. Unikać kontaktu z oczami. Stosować na zdrową skórę. Nie należy eksponować na słońce niemowląt i małych dzieci. Preparat powyżej 12 miesiąca życia. Zbyt długie przebywanie na słońcu może powodować szkody dla zdrowia.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

Bardzo fajna

Pianka sprawdza się u nas już d kilku sezonów. Synek chętnie pozwala się nią smarować a czym jest starszy tym bardziej garnie się do samodzielnej aplikacji. Świetna konsystencja, łatwo się rozsmarowuje, nie brudzi ubrań, długo się utrzymuje na ciele i przede wszystkim nie skutecznie chroni. Używaliśmy jej w kraju i za granicą (przy naprawdę mocnym słońcu) i poradziła sobie świetnie.

Pewna ochrona przed poparzeniami dla mojego dziecka, świetna aplikacja

Produkt jest super dla dzieci- piankę niezwykle łatwo rozsmarować bez ominięcia jakiegoś skrawka. Ochrona bardzo dobra- mimo tegorocznych upałów i mnóstwem czasu spędzonego nad woda- poparzeń, zaczerwienień skóry zero. Formuła bezzapachowa i bezpieczna , długo utrzymuje się na skórze. Polecam dla całej rodziny.

Photoderm KID Mousse

Photoderm KID Mousse to ochronna pianka dla dzieci, z której sama chętnie korzystam. Jest idealna dla skóry bardzo wrażliwej, a taką mają przecież nasze pociechy. Pamiętajmy o ochronie najmłodszych. Z marką Bioderma jest to o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.