DKNY Energy Women

DKNY Energy Women

Letni zapach z serii limitowanej, którego inspiracją była świeżość i orzeźwiająca woń starszej siostry, pulsujące miasto Nowy Jork. Urozmaiceniem są wprowadzone nutki kopru włoskiego, ogóreczka i figi.

Cena: ok. 40$ / 50 ml

może być

Jako, że jestem miłośniczką klasycznej wersji "wieżowca" ten specjalnie nie przypadł mi do gustu. Ot taki letni świeżaczek, dużo ogórka z czymś słodkim, typowy na ciepłe dni.

Używam tego produktu od:używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań:jedna "setka"

piękny

Edytuję: właśnie zauważyłam że przez pomyłkę oceniłam nie te perfumy które chciałam.
Recenzja dotyczy DKNY Women (klasycznych)
Piękny świeży zapach, żadne tam ogórki, których nie znoszę. Mnie zapach przypomina trochę świeżą choinkę, jodłę okraszoną mrozem, wymieszaną z zapachem mandarynek. Flakonik ładny, elegancki, estetyczny, zapach jak na swieżucha bardzo trwały.
Na pewno kupię ponownie!Używam tego produktu od: miesiąca

Koperkowa energia.

DK słusznie je nazwała Energy Women, bo to dość energetyczny zapach, a różowy flakonik sugeruje pewną słodycz. Bardzo przyjmny, świeży zapach. Pachnie koprem, który dość dobrze współgra z moja skórą. Ten koperek jest trochę osłodzony, co powduję pewną charakterystykę zapachu.
Te perfumy to takie trochę świeże dziwadło, które mi się spodobało (serio), choć jak wiadomo ja świeżych i lekkich zapachów nie lubię. ;)

TRwałość dość dobra jak na zapach o niezbyt mocnym brzmieniu.
Już się nie mogę doczekać ciepłych, wiosennych i letnich dni, bo wtedy Energy Women znajdzie swoje najlepsze zastosowanie.

Flakon smukły, wysoki i prosty, bez udziwnień o wyraźnym, różowym kolorze. Przypomina mi wieżowiec w Nowym Jorku. ;)

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

zdecydowanie lepszy

W cieplejsze dni niezastąpiony, zielony - czuć koper, który o dziwno dobrze współgra z moją skórą.
Pech, że to wersja limitowana:(
czas się nacieszyć, póki jest możliwość.
Przypomina troszkę T Girl, Hilfigera, bardzo odświeżający zapaszek, super!