W7, Chunky Lip (Pomadka do ust w kredce)

W7, Chunky Lip (Pomadka do ust w kredce)

Pojemność 2,5 g

W7 Trends, Kredka do ust o kremowej, łatwej w aplikacji formule. W7 Trends, Chunky Lip pomadka do ust w kredce jest idealna do wykonania szybkiego codziennego makijażu.

w kredce
nawilżające, kryjące

Polecam.

Pomadka w kredce to super sprawa. Kolory piekne, dlugo sie trzymaja, nie zjada sie szybko koloru. Jedynie co to trzeba malej chwilki zeby ladnie i dokladnie nalozyc, wiec nie zrobimy tego w biegu. Jest bardzo trwala i wydajna.

Podkreśla suche skórki, nietrwały

Oceniam kolor SPONTANEOUS
Kolorek bardzo fajny - jaskrawo-neonowy-róż, idealny na lato, pasujący do opalonej skóry.
Pomadka bardzo przyjemna w swojej konsystencji. Jest miękka ale nie łamie się, kremowa, bardziej podchodząca pod balsam niż pomadkę.
Zapach mało przyjemny, dla mnie osobiście zbyt chemiczny.
Wykręcana pomadka nie jest dla mnie dobrym rozwiązaniem ponieważ ciężko mi się nią malowało usta. Zaokrąglona końcówka jest dla mnie zbyt gruba i mało precyzyjna.
Produkt ciężko rozprowadzić równomiernie. Niestety na ustach pozostają smugi i prześwity. Pomadka ma słabo kryjący kolor, dodatkowo podkreśla suche skórki, wchodzi w załamania, wysusza usta i jest mało wydajna.
Samo opakowanie wyjątkowo dziecięce, przypominające pisak :)

nie lubię

Posiadam odcień Sumptuous - Kolor jest bardzo neonowy i różowy. Fajnie wygląda w słoneczku, ale pierwsze wrażenie było raczej niefajne ( delikatnie mówiąc). Opakowanie jest troszkę mylące, bo jest bardziej stonowane i szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż tak intensywnego koloru.
Pomadka znajduje się w wysuwanej kredce i jej długość jest dosyć znaczna. Jakie było moje zdziwienie, kiedy to zużyłam ją dosyć szybko, fakt malowałam się nią kilka razy dziennie, ale 3 tygodnie to chyba mój rekord.
Poza tym złamała mi się i dobrze, że ją jakoś upchnęłam w opakowaniu i się przykleiły ze sobą części to mogłam używać dalej.
Dlaczego używałam kilka razy dziennie? bo pomadka jest bardzo, ale to bardzo nietrwała, na moich ustach wytrzymywała ok. 15 minut po czym się rozpływała w powietrzu.
Pomadka w opakowaniu bardzo szybko i łatwo się ściera, właściwie to gołym okiem można zobaczyć jak znika z opakowania.

Z powyższego opisu wynika zatem jasno, że nie jest to najlepszy kosmetyk. Właściwie to wszystko przemawia na jej niekorzyść.
Jest jednak jedna fajna "rzecz", która mi się podobała - po nałożeniu na usta tworzy taką tłustą warstwę, która bardzo przyjemnie wpływa na stan ust. Co prawda ten efekt znika razem z pomadka dosyć szybko, ale jest to dosyć ciekawe uczucie, właściwie pierwszy raz się z czymś takim spotkałam.

Średniak

Kupiłam ją spontanicznie na jakiejś wyprzedaży w Naturze. Mam najjaśniejszy odcień i gdyby nie to, że ta pomadka trzyma mi na ustach może z 30 minut to byłaby fajna. Aplikacja łatwa i przyjemna, na ustach czuć, jakby miało się balsam, ale coż z tego skoro po kilku chwilach znika jak ręką odjął. Szkoda, bo gdyby nie to mogłbyśmy się polubić.

Have fun :)

Kolor SUMPTUOUS jest prześliczny i przypomina mi pączki róży, przepięknie wygląda na ustach. Produkt jest bezzapachowy i bezsmakowy, konsystencja jest kremowa. U mnie chunky lips często jest stosowany jako róż na kości policzkowe i świetnie sprawdza się w tej roli. Seria W7 CHUNKY to takie kolorowe kredki, które zawsze warto mieć pod ręką dla poprawienia lub zrobienia super szybkiego naturalnego makijażu.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 2 chunky lips

gadżet

Tania jak barszcz, ale jednak nie podbiła mojego serca.
Kolor jest ładny Spontaneous, opakowanie w kredce bardzo praktyczne i można szybko wykonać makijaż.
Jednak jestem już chyba trochę rozpieszczona przez lepsze produkty, bo przeszkadzał mi zapach tej szminki, taki mocno chemiczny, już rzadko spotykamy w kosmetykach.
Nie mam też najwyraźniej idealnych i gładkich ust co dopiero używanie tego produktu mi uświadomiło.
Napisy na opakowaniu starły się już na samym początku.

Dlaczego zatem aż 3 gwiazdki?
Szminka na wypielęgnowanych ustach wygląda ładnie i ma całkiem niezłą trwałość. Jest idealna na wakacyjny wyjazd, gdzie nie musimy zabierać ze sobą np. konturówki,a jak ją zgubimy wielkiej straty nie ma.
Miałam gorsze szminki i to niestety za większe pieniądze.

Używam tego produktu od: czerwca 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Dla idelanych ust

Fajna na lato, rozjaśnia ładnie usta, jak dla mnie mogłaby być bardziej kryjąca, ale na letnie dni jak najbardziej. Trwałość bez rewelacji, jeśli nic nie jemy/nie pijemy, to jest ok, w przeciwnym wypadku schodzi. Niestety podkreśla suche skórki i to ją u mnie dyskwalifikuje. Używam jej z bezbarwnym błyszczykiem i usta dzieki temu sa jakby bardziej rozmiękczone i tak tego nie widać, poza tym dodaje to jej więcej blasku.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam 1

Spontaneous - absolutny hit

Produkt kupiony przypadkiem okazał się strzałem w dziesiątkę! Kolor "Spontaneous" to intensywny neonowy róż, idealny do delikatnego makijażu oka i absolutny must have na lato. Pomadka nie wysusza ust i (ku mojemu zaskoczeniu) jest bardzo trwała - bez jedzenia i picia trzyma się nawet około 5 godzin, w miarę upływu czasu znika błyszcząca warstwa, ale kolor nadal zostaje.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)