Phyto, Phytokeratine, Ultra-repairing Mask (Ultra - regenerująca maska do włosów osłabionych i uszkodzonych)

Phyto Phytokeratine ultra-regenerująca maska z roślinną keratyną, przeznaczona do włosów osłabionych i uszkodzonych. Kuracja głęboko regenerująca włosy przywraca objętość, blask i elastyczność nawet najbardziej zniszczonym i uszkodzonym włosom. Phyto Phytokeratine ultra-regenerująca maska zawiera głęboko odbudowującą włos roślinną keratynę, intensywnie nawilżający kwas hialuronowy, regenerujące i wygładzające ceramidy oraz ochronny ekstrakt z granatu. Wygląd włosów po użyciu maski jest naprawdę spektakularny są zregenerowane, sprężyste i błyszczące.

idealna

Kupiłam w zestawie z szamponem. Maska zamknięta w metalowym, miedzianym słoiczku, innym niż w zgłoszeniu. Słoiczek to dobre rozwiązanie, bo produkt jest gęsty i można zużyć do końca. Ma piękny zapach arganu, który długo utrzymuje się na włosach. Maska jest gęsta, wystarczy niewiele, by dobrze pokryć włosy. Trzeba uważać z ilością, bo może obciążyć włosy. Moje są za łopatki i daję mniej więcej łyżeczkę do herbaty. Nie podrażnia wrażliwej skóry głowy. Nie powoduje łupieżu. Moja wersja miałam 50ml, w sam raz na wyjazdy, wystarczyła mi na około 7 użyć. Produkt jest dość drogi i nie wszędzie dostępny, ale warto. Polecam.

Nie nie i nie

Mam grube, gęste, długie włosy, które w czasie stosowania maski były suche i zniszczone ;) Maska nie zrobiła nic z moimi włosami. Oprócz tego, że ładnie pachnie i zapach utrzymuje się na włosach nie przyczyniła się do poprawy stanu moich włosów :)

Plusy:
+ ładnie pachnie
+ zapach utrzymuje się na włosach

Minusy:
- cena
- na moje włosy nie działa

Używam tego produktu od: Maja 2015
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

UZALEŻNIONA

Kocham tą odżywkę.
Zupełnie tak samo jak moja poprzedniczka dostałam ją w pudełku beglossy. zakochałam się tak bardzo, że postanowiłam kupić pełnowymiarowy produkt.
Maska jest dość rzadka, ale ładnie się nakłada na włosy i nie spływa, jest bardzo śliska dzięki czemu jej wydajność jest zwiększona. Włosy po spłukaniu maski mogą wydawać się nieco dziwne, takie sztywniejsze i jakby nie chłonęły wody, ale po wysuszeniu ich miękkość jest niesamowita. Włosy są błyszczące, gładkie, sypkie i łatwo dają się prostować.
Co bardzo istotne nie obciąża zupełnie moich włosów!
Nawet moja fryzjerka była zaskoczona poziomem nawilżenia moich włosów.
Ja osobiście nakładam maskę raz na 3 mycia głowy, ponieważ efekt gładkości tyle czasu mniej więcej się utrzymuje.
Zdecydowanie warta swojej ceny!

Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: ponad 1

Mój ci on

Maska była dołączana do niedawnego Glossyboxa. 50ml, więc całkiem jak na maskę niezgorsza pojemność do testów. I niestety wsiąkłam - a rzadko mi kosmetyki z Glossy siadają tak, żeby je potem kupować w pełnym wymiarze.

Produkt ma tą magiczną właściwość niektórych drogich kosmetyków do włosów (bo taniego z takimi nie spotkałam); mianowicie odżywia, nabłyszcza, pogrubia, uelastycznia, ale NIE OBCIĄŻA. Różnica po jednym użyciu jest zauważalna od razu, tzn włosy się świetnie układają, są podatne, miękkie i z cudownym blaskiem. Ale nie przetłuszczają się koszmarnie, fryzura trzyma się wręcz lepiej niż bez tej maski...
Nie wiem co to za magia, ale warta swojej ceny. Jestem po zakupie pełnowymiarowego opakowania.
Dla informacji dodam, że mam włosy bardzo cienkie, ale gęste; farbowane na końcach i dość często męczone stylizacją na gorąco. Konkretne odżywienie, blask bez przeciążenia to dokładnie coś, czego im trzeba.

Produkt bardzo wydajny, bo nie trzeba wiele. Ładnie pachnie, nie oblepia, nie zostawia silikonowej warstwy. Jedyny minus (poza ceną, ale to przeżyję) to opakowanie. Wielki słój, bardzo nieporęczny pod prysznicem, nabiera się ręką często za dużą porcję. Konsystencja jest na tyle rzadka że tubka byłaby o niebo bardziej praktyczna.

Ilość zużytych opakowań: 1 op