Pierre Fabre, Elgydium, Brilliance & Care (Pasta do zębów przeciw przebarwieniom)

Pasta Elgydium Brilliance & Care przeciw przebarwieniom dzięki unikalnej wysoce polerującej formule usuwa przebarwienia szkliwa spowodowane piciem kawy, herbaty, czerwonego wina, paleniem tytoniu. Poleruje powierzchnię szkliwa nie uszkadzając jego struktury.Powierzchnia zębów staje się gładka i lśniąca. Pasta Elgydium Brilliance & Care przeciw przebarwieniom należy stosować dwa razy w tygodniu, po posiłku, zamiast tradycyjnej pasty do zębów. Może być stosowana po profesjonalnym zabiegu piaskowania. W celu podtrzymania efektów doczyszczających pastą Elgydium przeciw przebarwieniom, można stosować pastę Elgydium Wybielającą.

Cena: 33zł / 30ml.
/w/

ciekawe uzupełnienie higieny paszczy :D

Paste kupiłam po zakochaniu się w Elgydium AntiPlaque.
Zapłaciłam za nią w promocji 20 zł.
Zawiera Fluorinol, opatentowany przez firmę Pierre Fabre związek fluoru, silnie wiążący się z powierzchnią szkliwa zapewniając skuteczną jego remineralizację.
Żel jest koloru niebieskiego i ma bardzo zbitą konsystencję,dlatego nakładam go na zęby palcem i dopiero potem myję.Nie podrażnia zebów ani dziąseł.
Prawie w ogóle się nie pieni,co ma zwiazek z jej działaniem.
Bardzo dobrze wygładza i poleruje zęby.Sa znacznie bielsze.
Nie wiem czy kupie ,bo cena jest dość wysoka.
Polecam jako kurację podtrzymująca efekt wybielania,piaskowania oraz osobom ,które mają problemy z przebarwieniami.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu