Zoeva, Cocoa Blend, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Zoeva, Cocoa Blend, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Paleta cieni do powiek marki Zoeva o nazwie Cocoa Blend, to paleta zawierająca 10 mocno napigmentowanych cieni. Każdy z nich zawiera 1,5 g. Cienie Zoeva są łatwe w aplikacji, nie osypują się, utrzymują się na powiece przez cały dzień. Paleta inspirowana pudełkiem czekoladek.

paletki cieni
prasowane
hipoalergiczna

Godna uwagi, zastosowanie jak etykieta wskazuje jednak wodzę fantazji popuścić wręcz wskazane...

Zoeva Cocoa Blend jest to jedna z dwóch palet tej marki jakie na obecną chwilę posiadam... Ale ostatniego słowa nie mówię, tym bardziej, że ostatnio będąc w SEPHORZE nogi poniosły mnie znów przed regał z paletami cieni więc czas pokaże...
Wracając jednak do tematu jest to jedna z lepszych marek przeznaczona do użytku zarówno domowego jak i wykonywania profesjonalnych makijaży...
Cała seria palet zamknięta jest w tekturowych, twardych, prostokątnych paletach. Minusem jest jak dla mnie brak lusterka, które podczas wyjazdów niejednokrotnie są jedynymi dostępnymi- jednak nie w przypadku tej palety. Wiadome dodanie lustra wiązało by się z wyższą ceną zakupu. No trudno taka mała aluzja...
Paleta w oryginale zafoliowana dodatkowo zabezpieczona kartonową wysuwaną osłoną utrzymana w image cocoa blend, więc na wyjazd dobre zabezpieczenie.

Cała paleta zawiera w sobie 10 odcieni. Każdy z nich podpisany własną nazwą. Mamy tutaj ciepłe, naturalne odcienie.
Sama pigmentacja i nasycenie jest powalające. Dodatkowo cienie błyszczące użyte w każdym makijażu dodają niesamowitego pazura...

Jest to jedna z moich ulubionych palet, często się zdarza, że w użyciu każdego dnia.

UKOCHANA

Blendowanie cieni to prawdziwa przyjemność, pigmentacje GENIALNA, ale cienie się nie osypują. Opakowanie trwałe i praktyczne. Paleta jest bardzo wydajna i po prostu przepiękna. Nic dodać, nic ująć.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Koooocham Zoevę! Jedna z kilku moich palet tej marki, nie wiem, czemu kupiłam ją dopiero niedawno. Cienie trwałe i świetnie się blendują, błyski są przepiękne. Myślę, że każdy będzie zadowolony z zakupu.

Bardzo ją lubię

Dostałam tą paletę w prezencie urodzinowym od mojego narzeczonego z trzy lata temu. To była pierwsza " lepsza" paleta jaką miałam i początkowo byłam nią zachwycona. Piękne ciepłe odcienie, które ja osobiście uwielbiam. Fajne maty które dobrze się z sobą łączą i nie robią plam. Cienie błyszczące mega napigmentowane i nie znikają w ciągu dnia. Opakowanie tekturowe,dobrze wykonane,lekkie i eleganckie. Przyjazne podróżowaniu oprócz tego że nie posiada lusterka no ale trudno. Jedyna rzecz jaką mogę jej " zarzucić" to to że tą paletą wychodzą makijaże monotonne. Po jakimś czasie kolorystyka tej palety mi poprostu się znudziła. Jeśli lubicie takie kolory w makijażu i właśnie w takich tonach wykonujecie swój makijaż dzienny to ta paleta powinna Wam się spodobać. Jakość jest całkowicie bez zarzutu. No i warto kupić ja np w sephorze gdy jest jakaś zniżka.

Dobrze dobrane odcienie

Cena tych palet jest stosunkowo niska ( jak na sephore) ale cienie są bardzo dobre jakościowo. Kolory są bardzo ładne. Widzę jednak że cienie dość szybko się zużywają. Zawsze nakładam je na baze z Mac a mimo wszystko pod koniec dnia zdarza się że kilka kolorów zlewa sie ze soba. Mimo wszystko polecam i na pewno jeszcze jakąs paletkę zoeva kupie.

Świetna paletka !

Świetnej jakości cienie za przystępną cenę.
Cienie są bardzo przyjemne w dotyku, nie są suche dzięki czemu się nie osypują. Bardzo dobra pigmentacja. Cienie metaliczne są dobrze napigmentowane i kremowe w dotyku.

Zachwycona!

Cudowna, jak każda inna z tej firmy. Jestem naprawdę zachwycona paletkami od Zoevy, a do tej konkretnej mam szczególny sentyment, ponieważ była pierwszą z nich, którą sobie wymarzyłam. Kolory są piękne, pigmentacja też bardzo dobra, osyp minimalny. Cienie ładnie wyglądają na oku i dobrze się trzymają (często się mówi, że w tej kwestii największą robotę robi baza, jednak przy użyciu tej samej bazy, widzę znacznie lepszą trwałość u tych cieni, w porównaniu np z niektórymi tańszymi).

extra

paleta fajnych cieni do powiek. Zawiera 10 różnych cieni w odcieniach brązu - ten kolor lubię na oku najbardziej. Aplikacja cieni jest łatwa i przyjemna. Doskonale się blendują i utrzymują na powiekach przez wiele godzin. Bez rolowania, osypywania się i ścierania. Produkt jest świetny na co dzień ( ze względu na delikatne kolory) oraz od świeta ( ze względu na te mocniejsze tony)

niezawodna!

Jedna z pierwszych moich paletek z trochę "wyższej półki" i zawsze wracam do niej z ogromnym sentymentem. Mało jaka firma gwarantuje taką pigmentację cieni, jak cenie firmy Zoeva. Cocoa Blend ma wszystkie kolory, które są potrzebne do wyczarowania idealnego makijażu dla niebieskich oczu. Jedyne czego mi ewentualnie brakuje to brązowy kolor, ale to piękne złoto wszystko rekompensuje ;)

Paleta marzenie

Paletka cocoa blend to 10 raczej ciepłych cieni do oczu, którą stosuję zarówno do delikatnych makijaży "na codzień" jak również do mocniejszych wieczorowych. Mam niebieskie oczy i każdy z kolorów pięknie wybija kolor tęczówki. Paleta wykonana jest z grubej, solidnej tektury, posiada cienie zarówno matowe jak i błyszczące (warm notes i pure ganache wielbię i kocham!), wszystkie mocno napigmentowane. Nie osypują się przy aplikacji, blendowanie nimi to czysta przyjemność. W przypadku makijaży wieczorowych stosuję je na bazę do cieni z inglota i w takim zestawieniu są w stanie przetrwać całą noc bez naruszenia. Jedyne czego mi brakuje to lusterka w palecie, ale za całokształt palety grzechem byłoby odejmowanie za to gwiazdki:)

Bardzo dobra paleta

Paleta ta jest bardzo uniwersalna - świetnie nada się zarówno do dziennych, jak i wieczorowych makijaży. Kolory są dobrze napigmentowane, łatwo się blendują ze sobą, w zasadzie się nie sypią. Z paletą poradzi sobie zarówno laik, jak i osoba bardziej doświadczona.
Warto dodać, że jest to również paleta kompletna - zawiera matowy beż, brązy do konkurowania oka, błyszczące cienie na środek i kącik oka oraz ciemne odcienie do przyciemniania zewnetrznego kącika.

Świetna paleta

Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami wybrałam się do sephory i kupiłam tę paletę. Nie zawiodłam się. Paleta zawiera 4 matowe cienie i 6 błyszczących. Maty mają przepiękną pigmentację i co najważniejsze jest matowy beż, który także powala. Blendują się same, nie trzeba się przykładać aby cienie się połączyły. Błyszczące cienie powalają, szczególnie to złoto i ten piękny ciemny różowo-fioletowy cień. Trwałość również na plus, utrzymują się cały dzień bez zbierania na korektorze. Nie zauważyłam osypu podczas nakładania oraz pylą się minimalnie.