Zoeva, Cocoa Blend, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Zoeva, Cocoa Blend, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Paleta cieni do powiek marki Zoeva o nazwie Cocoa Blend, to paleta zawierająca 10 mocno napigmentowanych cieni. Każdy z nich zawiera 1,5 g. Cienie Zoeva są łatwe w aplikacji, nie osypują się, utrzymują się na powiece przez cały dzień. Paleta inspirowana pudełkiem czekoladek.

paletki cieni
prasowane
hipoalergiczna

cudowna pigmentacja

Cena paletki jak najbardziej adekwatna do jakości. Pigmentacja idealna, kolorki świetne na codzień jak i większe wyjście. Cienie blenduje się cudownie, nie trzeba się męczyć, jak przy różnych tańszych paletkach. Polecam każdemu, i mam zamiar wypróbować inne paletki tej marki.

Kolejna paleta, która gości u mnie codziennie w makijażu!

Zdecydowanie tej perełki używam najczęściej, bo codziennie! A dokładniej, to cienia brązowego, który służy mi jak cień do brwi .. Idealna ciepło-chłodna tonacja pasuje do moich brwi oraz skóry. Ma piękne ciemne, ciepłe odcienie idealna na wieczorowe makijaże, pięknie wpasowuje się także w codzienne makijaże bardziej delikatniejsze!

Cudowna

Jak wiadomo po prostu bajka jest to paleta po którą najczęściej sięgam jeżeli chodzi o tą firmę, jest po prostu świetna ma świetną kolorystykę która jest teraz bardzo na topie. Jest Paleta która się nie nudzi o czym raczej świadczy to ile osób ją ma w swoich zbiorach.

Wspaniała paleta

Wspaniała paleta cieni, jakość jest naprawdę bardzo dobra. Cienie się genialnie blendują, można powiedzieć, że wręcz same się blendują. Konsystencja cieni jest masełkowa czyli to co lubię najbardziej. Bardzo dobrze napigmentowana. Ciężko sobie nią zrobić krzywdę. Można wyczarować tą paletą każdy makijaż i dzienny i wieczorowy. Serdecznie wam ją polecam :)

Must have w mojej kosmetyczce

Cudowna! Od niej zaczęła się moja miłość do eksperymentowania z makijażem oka.

Pigmentacja boska, napigmentowanie boskie, blendowanie boskie.

Kolory fajne - tych kolorów, których mi tutaj brakuje, znajduje bez problemu w pozostałych dwóch paletach w Plasir Boxie.

Jeżeli ktoś potrzebuje porządnej plaetki, która wystarczy mu na lata i której jakości może zaufać - niech kupuje w ciemno (tylko sprawdzi, czy te kolory które są w niej mu odpowiadają).

Opakowanie też mi nie przeszkadza. Użytkuje ją już kilka miesięcy, ale nie widzę, aby coś się z nim działo. Naprawdę bardzo przywoita paletka.

Zaznaczę tylko, że nie używałam jej bez bazy - nie wiem, jak się wtedy sprawdza. W połączeniu z bazą od UD - rewelacja!

Kupiłam ją w zestawie z dwoma pozostałymi paleta w Plasir Box. Jako komplet sprawdzają się świetnie i są dla siebie cudnym uzupełnieniem.

Cena, jak na tą jakość, naprawdę przyzwoita. Warto zaoszczędzić. W końcu te kolory to podstawa każdego makijażu ;)

Must have

Totalny must have osób, które uwielbiają się malować. Cienie maja bardzo dobra pigmentację, szczególnie te metaliczne. Nakładane zarówno na mokro jak i na sucho daja piękny kolor na powiece. Delikatnie kolor blednie po dłuższym czasie. Paleta ma świetne skomponowane kolory da się stworzyć makijaz dzienny jak i wieczorowy.

Jedna z najlepiej napigmentowanych palet

Kiedy zobaczyłam, że marka ZOEVA oprócz pędzli, wypuściła także palety do makijażu oczu, coś mnie tchnęło żeby dodać ją do koszyka i poświęcić te 89 zł ( teraz niestety kwota ta oscyluje w granicach 100 zł). Kiedy już wpadła w moje ręce, to zaczęłam ją namiętnie testować. Jakie było moje zdziwienie i ulga dla mojego portfela kiedy uświadomiłam sobie, że jest to inwestycja życia. Cienie są tak masełkowe, tak przecudowne w konsystencji, że nie można tego wyrazić słowami i do tego te maty, no po prostu cudo. Blendują się jak marzenie, można nią wykonać dzienny jak i wieczorowy/imprezowy makijaż. Są niesamowicie napigmentowane, bardzo łatwo się z nimi pracuje,, cienie perłowe pięknie opalizują, a do tego cena w stosunku do jakości :) Do tego estetyczne, wygodne opakowanie, które się nie brudzi jest wąskie, więc łatwo można z nim podróżować. Dla mnie jest to paleta idealna <3

Ciepła czekoladka

Bardzo lubię tę paletę. Ma ciekawe, ciepłe kolory, można nią wyczarować dzienny jak i bardziej intensywny makijaż. Cienie dobrze się blendują, mają świetną konsystencję i dobrą pigmentację. Kolory można budować, cienie nie robią plam i się nie osypują.

niezastapiona

Zoeva Cocoa Blend od momentu kiedy trafiła w moje ręce stała się niemal niezastąpiona . Ma wszystko to czego potrzebuje- cudowne kolory które uwielbiam ,pigmentację, opakowanie i oczywiście pięknie się rozcierają.Cienie dość długo się utrzymują. jeśli chodzi o osypywanie podczas nakładania to uważam ze niewiele się osypują, myślę ze w normie ,natomiast podczas dnia są nieruchome na powiece obok paletki Affectu jest moim numerem jeden ;)

Miłość

Do rzeczy, paleta w niezłej cenie, adekwatnej do jakości i do tego wygląda naprawdę świetnie.
Cienie są piękne, dobrze napigmentowane, zrobimy nimi zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy.
Złoto i piękny róż są moimi ulubieńcami.
Świetnie się blendują, na bazie nawet z wibo trzymają się cały dzień.
To nie będzie moja ostatnia paleta Zoevy, ale ta ma chyba najpiękniejsze kolory.

przereklamowana

Paleta według mnie szału nie robi. Kolory ciekawe, ale pigment dość słaby jak za tę cenę. Firma przereklamowana, są o wiele lepsze i tańsze, ogólnie, nie polecam.

to nie jest paleta idealna

Nie jestem miłośniczką palet Zoeva z dwóch powodów:
1. Kolorystyka na zdjęciu a w rzeczywistości jest przekłamana a w tej palecie ewidentnie kolory są jaśniejsze niż na zdjęciu
2. Jakość cieni identyczna jak u MUR a cena dużo wyższa

A teraz do rzeczy :

Paleta ukryta w estetycznej kartonowej oprawie , napisy nie ścierają się , paleta się nie brudzi i jest łatwa w transporcie. Nie zawiera lusterka - ja nie korzystam , ale dla wielu pań jest to ogromny minus np gdy chcemy zabrać minimum kosmetyków na wyjazd , to zdało by się jednak to lusterko :). Zamykana jest na magnes

Mamy tutaj 5 matów i 5 odcieni satynowych

BITTER START- waniliowy cień typowo bazowy
SWEETER END- on jest pólprzejrzysty nie daje pełnego krycia ma lekki podton cielistego beżu
WARM NOTES- bardzo ciepłe różowe złoto
SUBTLE BLEND- perłowy jasny brąz z lekką nutką karmelu
BEANS ARE WHITE-odcień ciemnej czekolady
PURE GANACHE- antyczne stare złoto
SUBSTITUTE FOR LOVE- jasny brąz z tonem rdzy
FREASHLY TOASTED- matowy odcień rdzy z mocnym tonem cegły
INFUSION- grafit ze złotymi i fioletowymi iskierkami
DELICATE ACIDITY- fiolet z mocnym tonem szarym

Cienie są bardzo kremowe nie pylą się , nie osypują , blendują się harmonijnie nie tworząc plam więc nawet osoby początkujące nie zrobią sobie nimi krzywdy. Dobrze chwytają się i pędzla i powieki. Pigmentacja jest dobra , nie jest idealna by uzyskać głębie koloru taką jaka mnie interesuje musze sobie jednak tym pędzlem pomachać , co w moich oczach z automatu ujmuje palecie z jakości. Nie rolują sie na powiece , ale w przypadku osób ze skłonnością do opadającej powieki , cienie w ciągu dnia troszkę tracą na intensywności

Ja więc zachwycona nie jestem , jest to dla mnie średnia jakość i nie polecam Zoevy jakoś specjalnie :)