Zoeva, Cocoa Blend, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Zoeva, Cocoa Blend, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Paleta cieni do powiek marki Zoeva o nazwie Cocoa Blend, to paleta zawierająca 10 mocno napigmentowanych cieni. Każdy z nich zawiera 1,5 g. Cienie Zoeva są łatwe w aplikacji, nie osypują się, utrzymują się na powiece przez cały dzień. Paleta inspirowana pudełkiem czekoladek.

paletki cieni
prasowane
hipoalergiczna

Rewelacyjna paleta :)

Uwielbiam tę paletę. Opakowanie tekturowe. Można stworzyć dzienny makijaż ,ale również wieczorowy. Paleta ciepła ,idealna na jesienną pogodę. Bardzo dobrze dobrana kolorystyka. Pigmentacja również na plus. Polecam :-)

super

Bardzo lubię tę paletę. Była jedną z moich pierwszych "droższych" palet. Cienie są świetnie dobrane i mają mocną pigmentację. Dobrze się blendują, są miękkie, Paleta idealna do makijaży wieczorowych nawet ślubnych. Zachowana jest w ciepłej tonacji.. Uważam, że jest świetna dla osób które zaczynają z makijażem (;

Moja pierwsza Zoeva

Jestem zadowolona z wszystkich cieni, zwłaszcza błyszczące/folie no to jest moja miłość. świetna konsystencja i pigment. Uważam że jak za tą cene to jest super !

Dobra

Gdybym pisała recenzję dwa lata temu, kiedy kupiłam tę paletkę, pewnie bym się rozpływała. Teraz mam już innych ulubieńców w tej dziedzinie, ale nadal uważam te cienie za dobre i z chęcią do nich wracam. Zdenkowałam trzy z dziesięciu, co znaczy, że naprawdę często jej używałam. Cienie dobrze się blendują. Jeśli otrzepiemy pędzle przed aplikacją, to osyp jest niemalże zerowy. Kolorystyka to kwestia gustu. Z niektórymi cieniami bardzo się polubiłam, inne są ledwo ruszone, jak to bywa w gotowych kompozycjach. Ogólnie polecam na pierwszą paletkę - raczej nie zrobicie sobie krzywdy, a i jest w niej wszystko co niezbędne (beż i taka prawie czerń). Cena bardzo w porządku jak za taką jakość.

Przepiękna paleta

Przygodę z cieniami zaczęłam stosunkowo niedawno i paleta Zoevy jest pierwszą moją ,,konkretniejszą'' paletą. Jestem bardzo zadowolona z jej jakości. Cienie są świetnie napigmentowane, widoczne na oku, nie osypują się, są trwałe. Używam ich zwykle z bazą, ale bez także dają radę. Kolory są niesamowite, obecnie bardzo modne i pozwalają stworzyć naprawdę ciekawe kombinacje. Ode mnie plus za niedodawanie koloru czarnego, który jest w większości palet i jeżeli ma się ich kilka to potem większości z nich się nie używa. Opakowanie bardzo ładne, wolę kartonowe niż plastikowe. Cena też jest w porządku, ja kupiłam ją dodatkowo na promocji -20%.

Aż chce się używać

Ładna kolorystyka, dobra jakość, paleta dość uniwersalna, można i poszaleć, i stworzyć delikatny makijaż dzienny. Lekkie opakowanie zachęca do zabrania w podróż.

Hitowa paletka

Tej paletki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kultowa paleta Zoevy, która ma wszystko to, co dobra paleta do makijażu powinna mieć. Zawiera kolory, z których zbudujemy zarówno wieczorowy mocniejszy makijaż, jak i dzienny, delikatniejszy. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, nie osypują się. Bardzo dobrze się blendują i budują głęboki makijaż oka. Jak za tak dobrą jakość, cena jest bardzo OK. Piękne, gustowne opakowanie. Jestem bardzo zadowolona, uwielbiam na niej pracować.

Mogło być lepiej

Cocoa Blend to moja pierwsza duża paleta cieni i odkąd ją dostałam, używam namiętnie. Nie jest bardzo uniwersalna - trudno wykonać nią więcej niż 2-3 makijaże bez używania innych produktów.
Ale nadal, uwielbiam ciepłe odcienie i połyskujące złoto. Ogromny plus za beżowy mat, cień transferowy i mnogość wykończeń w jednej palecie. Cocoa blend jest więc dla mnie idealna, ale tylko jako dodatek do innej paletki lub cieni pojedynczych.
Formuła jest bardzo przyjemna, cienie nie osypują się, na bazie wyglądają zjawiskowo i blendują się raczej przyjemnie.

Zmienia życie

Ta paleta zmienia makijażowe życie. Zamknięte w magnetycznym, kartonowym pudełku cienie mają bardzo ładne kolory. Są miękkie, łatwo transferują się na pędzel i palca. Wysoka pigmentacja, łatwa praca z nimi. Nie plamią, jestem naprawdę z niej zadowolona. Szkoda, że nie ma w niej lusterka, ale to nie jest duża wada. Tworzę nią makijaże dzienne i wieczorowe, naprawdę polecam.

Pozytywnie zaskoczona

Cienie i kolorystyka jakich wiele, a jednak te niespotykane drobinki dodają wyjątkowości całemu makijażowi oka. Jest cień cielisty pod łuk brwiowy i do wewnętrznego kącika, a resztę można swobodnie budować i mieszać. Wszystkie kolory do siebie pasują. Dobre blendowanie i nic się nie osypuje.

Warta swojej ceny

Paletę tę uwietbiam. Nie ważne ile mam palet cieni, to do tej zawsze wracam z wielką przyjemnością.
Wszystkie kolory są przemyślane i idealnie do siebie pasują. Jest uniwersalna ponieważ mamy maty, satyny i błyski więc stworzymy nią każdy look, czy to dzienny, czy wieczorowy.
Cienie pięknie się ze sobą łączą, nie tworzą plam oraz bardzo łatwo się blendują. Pigmentacja również jest na bardzo wysokim poziomie. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości. Niektórzy twierdzą, że jest wysoka, lecz jakość jaką otrzymujemy jest bez zastrzeżeń. Cienie nałożone bez bazy trzymają się na powiece cały dzień. Co więcej, makijaż wykonany tymi cieniami wygląda po prostu pięknie i czysto.
Jest to moja ulubiona paleta.

Wspaniała paleta

Na paletę trafiłam nieprzypadkowo - w Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na jej temat. Ja przez dłuższy czas poszukiwałam uniwersalnej palety, która pozwoli mi zarówno na makijaż dzienny, jak i wieczorowy. Dzięki Zoevie i jej 10 różnorodnym odcieniom stało się to możliwe :).

Paleta jest podobno zainspirowana światem słodkości - rzeczywiście, znajdziemy tu odcienie czekolady, nugatu a nawet marcepanu. Dodatkowego blasku dodadzą dwa odcienie złota, a wisienką na torcie będzie elegancki odcień fioletu oraz niesamowity, głęboki i migoczący odcień różu (fuksji?).

Cienie aplikuje się bez większych kłopotów. Przede wszystkim nie osypują się, ładnie się blendują, są porządnie napigmentowane i zapewniają trwały makijaż. Zadowolone będą zarówno początkujące w makijażu osoby, jak i profesjonalistki.

Opakowanie jest bardzo ładne i choć kartonowe, to bardzo trwałe i eleganckie. Nie brudzi i nie niszczy się.

Paletka jest idealna na prezent. Sprawdzi się również w podróży :).