My Secret, Kiss My Lips, Big Color Stics (Pomadka do ust w kredce)

My Secret, Kiss My Lips, Big Color Stics (Pomadka do ust w kredce)

My Secret Kiss My Lips Pomadka do ust w kredce zapewnia trwały i intensywny kolor oraz subtelny połysk. My Secret Kiss My Lips Pomadka do ust w kredce zawierają w składzie masło Shea i ekstrakt z oliwy z oliwek, które gwarantują intensywnie nawilżenie ust. Nie wymaga temperowania.

Bardzo fajna pomadka

Niemal każda firma produkująca kosmetyki do makijażu oprócz tradycyjnych pomadek, szminek oraz błyszczyków ma w swojej ofercie produkt do makijażu ust w kredce. Produkty te mają różną trwałość, właściwości - różnią się też efektem jaki pozostawiają na ustach. Jedne są matowe inne satynowe lub perłowe.
Wszystkie charakteryzuje wygodna forma w kształcie grubszej kredki z zatyczką. Użycie tego typu produktu jest proste i wygodne. Kredka zawsze jest gotowa do użycia - nie trzeba jej temperować - wystarczy przekręcić opakowanie u dołu by wydobyć kolejną część pomadki.
Tak jak w przypadku innych tego typu produktów w ofercie My Secret znajdziemy jedynie kilka wariantów kolorystycznych - pod tym względem tego typu produkty ustępują klasycznym szminkom - oferta odcieni jest bardzo uboga. Znajdziemy tu podstawowe odcienie różu, czerwieni, bordo i fioletu.
Pomadka ma miękką lekko masełkowatą konsystencję - bardzo dobrze i gładko rozprowadza się na ustach i równomiernie z nich wyciera. Produkt nie wychodzi poza kontur ust i nie wędruje po twarzy.
Czasami dostępna w promocyjnej cenie 7,99. Trwałość na ustach określiłabym jako średnią. Ze względu na miękką konsystencję trzeba uważać żeby się nam nie złamała. Produkt nie wysusza ust a wprost przeciwnie - dość dobrze je nawilża.

Soczyste kolorki

Mam tą kredkę w pięknym, żywym kolorze różu.

Pomadka delikatnie nawilża usta, ma intensywny kolor który jest bardzo wyrazisty na ustach, daje delikatny połysk i ładnie pachnie.

Niestety nie utrzymuje się długo na ustach ale ładnie się zjada z nich.

Forma wysuwanej kredki jest bardzo wygodna w użytkowaniu.

Jak najbardziej na plus

Oceniam kolor 15 - blueberry mousse ;-) kolor intensywny, rozowo-fioletowy, ciemny. Rzadko jej uzywam, ale jestem z niej zadowolona.

Plusy:
Kolor
Opakowanie - wykrecana kredka, bardzo wygodna w uzyciu, przyjemna dla oka szata graficzna
Zapach
Pigmentacja - intensywny kolor
Konsystencja - bardzo latwo sunie po ustach

Minusy:
Trwalosc - 2/3 godziny

Ogolnie jestem zadowolona i chetnie kupie jakis bardziej neutralny kolor na co dzien ;-)

Strzał w dziesiątkę.

Posiadam kolor 10 (Natural Beauty), jest to piękny twarzowy nude (bynajmniej nie jasniutki i cielisty, raczej idący w stronę cappucino), minimalnie podbity wrzosowym różem i stonowaną brzoskwinią (choć w ogóle nie wybijają się one na wierzch; jedynie dopełniają kolor).
Pomadka ma bardzo kremową konsystencję, na ustach jest całkowicie matowa. Lekko nawilża (z pewnością nie wususza - i piszę to jako właścicielka wiecznie suchych ust), na wargach układa się świetnie, prawie w ogóle nie byłoby jej czuć, gdyby nie lekko melonowo-orzechowy zapach (całkiem przyjemny z resztą).
Jestem urzeczona niesamowicie udanym kolorem (jak dla mnie najlepszy z całej gamy, w której jest 6 odcieni) nr 10, jak i tym, że pomadka całkiem długo utrzymuje się na ustach (zazwyczaj omijam szminki, ponieważ wysuszają mi usta i szybko ze mnie schodzą) - jakieś 3-4 godziny bez jedzenia.
Usta są miękkie, wyglądają kusząco. Warto nabyć ta kredkę, bo jakościowo w tej kategori cenowej (jakieś 7zł na promo w Naturze) jest rewelacyjna.

Fajna

Tanie i fajne. Kupiłam je za grosze. Bardzo ładnie nawilżają usta. Mają śliczne kolory. Kolor zjada się równo. Nie wypływa poza kontur ust. Przyjemna aplikacja. Poprawka co jakieś 3 godziny.
Zdecydowany plus za to, ze się wysuwa.

Dobra jakość, niska cena

Bardzo przyjemna pomadka do ust. Posiadam kolor nr 15. Wykręcana kredka jest dla mnie wygodna w użyciu. Ma delikatny, jagodowy zapach. Konsystencja pomadki sprawia, że usta nie są wysuszone, mają delikatny błysk a kolor jest intensywny przez kilka godzin. Nie spływa z ust, nie zbiera się w zmarszczkach i kącikach. Jednak nie jest to błyszczyk. Pomadka z delikatnym połyskiem. Śmiesznie niska cena przy takiej jakości :)

Polubiłam

Kredka ta wygodnie się wysuwa. Moja ma intensywny różowy kolor. Bardzo dobrze się nią maluje, jest wygodna w użyciu, ma dobre krycie, ale tylko przy dwóch warstwach. Dość długo utrzymuje się na ustach, Jednak nie ma połysku błyszczyka. Polecam !

Jagodowa rozpusta

Fajne kredki, fajny pomysł, fajna konsystencja, fajne kolory, fajna cena. Wszystko co mogę powiedzieć... To fajna, fajna! Nie jest zła i nie jest genialna. Jest fajna.
Wybralam najcenniejszą:) bo wydawała mi się podobna kolorystycznie do nyx😂 kupilam w ciemno, bez testu...nawet na ręku.
Sama kredka spisuje się super. Łatwość malowania powala. Mogę umalowac się wszędzie i bez pomocy lusterka. Kredka nakłada się szybko i łatwo. Sunie po ustach mimo swojej dziwnej konsystencji. Wydaje się że ma zatopione w sobie setki/ tysiące drobinek brokatowych.
Kolor trzyma się dobrze, i pięknie równo schodzi. Trzyma się jak każda szminka około 2-4 godzin i rowniutko schodzi. Trzyma się dłużej na bazie kobo, ale pod warunkiem, że nic nie jemy i nie śpiewany szalonych piosenek podczas jazdy do pracy😂😂😂
Zastanawiam się jeszcze na neonie z tej serii, ale dopieszcze jeszcze tą😁 zobaczymy co przyniesie czas, używam ją od okoła dwóch tygodni, ale nie codziennie.. Nie zawsze pasuje mi do look-u☺
Jest fajnie, mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.
Trzeba przyznać że pozytywne zaskoczenie i to za cenę 8 zł.
Jedyne zastrzeżenie mam do nazwy, błyszczyk to pomyłka. Nie błyszczy i nie lśni jak błyszczyk. Szminka ma konsystencję bardziej zbitą, kremową. Na początku wybijają - jakby drobinki brokatu-ale po kilku chwilach stapia się ładnie z ustami. Efekt bardziej pół matowy, kremowy... Ale nie blyszczykowy!
Opakowanie poręczne, i wykręcane!!!

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze opakowanie