Lady Diadem, Pomadka nabłyszczająca do ust

Lady Diadem, Pomadka nabłyszczająca do ust

Pomadka nabłyszczająca usta z wygodnym aplikatorem. Dostępna w 17 kolorach. Trwała, wydajna. Ładne opakowanie. Pokrywa usta transparentnym kolorem, zawsze silnie błyszczącym. Pielęgnuje usta dzięki składnikom odżywczym.

Cena: ok. 9 zł / 7 ml

Nie.

Dostałam ten błyszczyk od przyjaciółki bo jej nie przypadł do gustu - niestety mi także nie.

Błyszczyk jak błyszczyk, ale perłowy odcień to tragedia, i dziwne zacieki przy większej warstwie. Nie, nie, totalny bubel.
Pół gwiazdeczki za miękkie usta.

Są lepsze.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

super błyszczyk za tą cenę

super błyszczyk, niska cena- to co chciałam. jestem w pełni zadowolona z zakupu :)
mam odcień numer 3- przyjemny róż! :)
ładnie błyszczy i nie czuć lepkości ust jak to jest po niektórych błyszczykach. ten ma fajną konsystencję :)
polecam :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1. na pewno nie ostatniego :)

mój KWC

Mój ulubiony. Odkrylam go kilka lat temu na półce mojej cioci i od razu zakochałam się w nim. Ma fantastyczną konsystencję, zapach i kolorki. Nia powoduje u mnie uczucia zlepeienia warg. Ma delikatne kolory (co bardzo sobie cenię, pracuję w urzędzie i nie mogę sobie pozowlic na zbyt wyrazisty makijaż ust. ) Można się nim malowac bez uzycia kusterka i obawy o wpadkę przy malowaniu. Idealnie nadaje się również do rozświetlenia szminki (stosuje głównie przy makijażu wieczorowym). Bardzo przystępna cena. Mógłby by nieco trwalszy, ale w sumie bardzo mi odpowiada.

Używam tego produktu od:5 lat

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

średni, ale ten kolor...:)

Błyszczyk sam w sobie nie jest zbyt rewelacyjny - szybko znika z ust..i zostaje w kącikach warg...:( Jednak dość dobrze nawilża, rewelacyjnie się rozprowadza, ale to nie wszystko... Mam jeden kolor - beżowy i to on mnie zawsze przekonuje do kupienia tego błyszczyka - w żadnej palecie kolorystycznej nie znalazłam takie świetnego odcienia!! Wygląda ślicznie - jest bardzo delikatny i subtelny:)
Ale podkreślam - proszę nie spodziewać się cudów:)

Używam tego produktu od:2 lat

Straszny bubel !

Miałam 2: łososiowy i bęzowo-złoty. Oba do bani! Łososiowy (na ustach bezbarwny) miał strasznie oleistą konsystencję i znikał w rekordowym czasie. Beżowo-złoty znikał równie szybko. Wysuszał okropnie usta i pozostawiał nieestetyczne resztki brokatu w zagłębieniach ust. Beznadziejna jakość! Oprócz tego miał badziewiaste opakowanie, które się łamało. Jedna wielka porażka!

Używam tego produktu od: ok. 1-2 lata temu

no tak...super błyszczyk!

Trafiłam na niego przeszukując KWC i mnie olśniło! To był mój pierwszy błyszczyk, który zużyłam aż do wywrócenia na drugą stronę! Prześliczny kolor (04), zapach ok, konsystencja i trwałość bez zarzutu, nawet opakowanie ładne...o cenie nie wspomnę. Miałam też brąz...też piękny.
Faktycznie był super! Jak zaczął mi się kończyć zlazłam całe miasto w poszukiwaniu go i niestety nie znalazlam:(, Znalazłam natomiast identyczny kolor w ofercie Loreala (glam shine) i nawet numer ma ten sam. Jest to zastanawiające tym bardziej, że ta firma chwali się produkcją dla Loreala.
Śmiem sądzić, że to to samo...chociaż glam shine moze się bardziej troszkę błyszczy, ale kolorek identyczny i własciwości podobne.
Jedyne co mogę mu zarzucić to to, że opakowanie po pewnym czasie zaczęło wyglądać paskudnie. Nakrętka popękała, napisy się starły i cały zmatowiał. Wstyd się było nim malować przy kimś...a że dla mnie to bardzo ważne, będę teraz przepłacać Glamszajny:)

Używam tego produktu od:

Cudo!!!

To mój ulubiony błyszczyk! Mam numer 03 - jasny, chłodny róż. Cudownie rozświetla każdą zbyt intensywną i ciemną szminkę.
Bardzo długo sie trzyma, pielęgnuje, nawilża.
Po prostu mój KWC.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno, na pewno kupię następne

Nic specjalnego

Zakupiłam ten błyszczyk w kolorach beżowym i różowym. Różowy jest trochę za mocny jak dla mnie, daje efekt metalicznych ust, natomist beżowy jest bardzo naturalny i prezentuje się dość ładnie. Zasadniczą wadą jest nietrwałość tego produktu, bardzo szybko znika z ust.

Całkiem, całkiem

Pomadka ozprowadza się tak sobie i zbiera się jej trochę w kącikach ust.Mam nr 3, który na ustach wygląda naprawdę ładnie, choć do najtrwalszych ta pomadka nie należy.Nabłyszcza, ale nie ma co się spodziewać spektakularnych efektów.

jak dla mnie OK

Jak narazie jestem z niego zadowolona. Przypadł mi do gustu ze względu na kolor (uzywam nr 3), który jest jak dla mnie bardzo fajny, tsaki mleczny.

Ani to ani to

Ani to pomadka, ani nabłyszczjąca. Jest to tłuste mazidełko, które wylewa się poza kontur, gromadzi w kącikach i wchodzi w załamania ust. Nie wysusza, ma neutralny smak i zapach; i tyle. Więcej się nie skuszę.

taki sobie

Mam kolor 11,taki łososiowy. blyszczyk ten daje efekt nabłyszczenia,bez brokatu, co dla mnie jest wadą- uwielbiam te drobinki ..
jest strasznie słabiutki pod względem trwalosci-schodzi baaardzo szybko.
jest poprostu taki przeciętny, nie wyróżnia sie niczym specjalnym..