Isana, Professional, Power Volumen, Shampoo (Szampon zwiększający objętość)

Isana, Professional, Power Volumen, Shampoo (Szampon zwiększający objętość)

Isana Szampon zwiększający objętość Power Volumen jest przeznaczony do włosów delikatnych i słabych. Isana Szampon zwiększający objętość Power Volumen posiada formułę, której składnikami są kolagen, ekstrakt z lilii wodnej i prowitamina B, powoduje efekt zwiększenia objętości włosów bez ich jednoczesnego obciążania. Włosy od korzeni po końcówki otrzymują witalność, połysk i większą objętość.

Całkiem, całkiem...

Widzę, że opinie o produkcie są skrajne, ale sama się przekonałam, że tak być może. Według mnie szampon jest dobry. Mam suche, wysokoporowate włosy. Na głowie sianko - czasem się kręcą, czasem układają, czasem wiszą w strąkach. Nie są rzadkie, ale chciałam, żeby się odbiły u nasady i myślę, spróbuję. Objętości ten produkt specjalnie nie zwiększył, u nasady nie odbił, ale ładnie umył głowę, a włosy były miękkie i dobrze się układały. Czyli po prostu dla mnie dobry szampon, który nie przesuszył mi włosów. Poleciłam córce. Ma podobne włosy do mnie. Powiedziała - beznadziejny i oddała mi opakowanie. Jak więc widać, nie zawsze opinie są wyrocznią, bo ten produkt jednym pasuje, innym nie. Po prostu trzeba spróbować. Łatwo dostępny, często w promocji.

Dla mnie jest OK

U mnie się sprawdza. Włosy po nim są bardzo czyste, aż skrzypią. Nadaje objętości, ale główną jego zaletą jest mocne oczyszczanie włosów - nie stosuję go codziennie tylko raz w tygodniu.

Bubel!

Kupiłam ten szampon z ciekawości do tego był w promocji to pomyślałam czemu nie. Eh głupia ja.
szampon nie dość, że nie dodaje objętości to jeszcze powoduję, że włosy są oklapnięte. Myję włosy co 2 dni a używając tego szamponu musiałam robić to codziennie bo rano włosy były przyklejone do głowy. A co najbardziej mnie zdenerwowało dostałam łupieżu od tego badziewia. Nigdy więcej!

klapa

Mam włosy krótkie, niskoporowate to znaczy proste, błyszczące i dość zdrowe ale cienkie i przyklapnięte przy głowie. Włosy myję codziennie ale używam innego delikatnego szmponu bez sls a tym Issany myłam włosy 1-2 w tygodniu. Nie mam zastrzeżeń do opakowania, zapachu czy wydajności. Problemem był efekt na włosach:
- objętości brak
-włosy się źle układały
-elektryzowały się
ogólny efekt " jakby uderzył piorun w szczypiorek" :D
Nie mam żalu bo nie był drogi a dzięki ładnemu zapachowi zużywam jako żel pod prysznic ale nikomu nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Rozczarowanie

Od dawna szukam szamponu idealnego. Takiego który dobrze oczyści skóre głowy, zmiejszy przetłuszczanie, doda objętości i nie zaszkodzi przy okazji długości.
Ten szampon kupiłam z polecenia youtuberki.
Niestety ten gagatek nie tylko nie dodaje objętości ale ją zmniesza, pozotawiając włosy oklapnięte i generalnie takie sobie. Ale nie to mnie najbardziej zdenerwowało. Po użyciu tego szaponu na głowie pojawiają się strupki i coś ale tłusty łupież. Do tego skóra głowy potrafi po nim zaswędzieć
Ale najgorsze jest chyba opakowanie. Szapon stojąc na głowie wylał mi się z tuby. Zatrzask w zakrętce jest nie szczelny. Do tego pare razy pod prysznicem jak na zlośc zatrzask nie chciał się otworzyć i odpadała cała zakrentka, przez to ze tuba jest taka miękka.
Podsumowując nie polecam nikomu bo o ile działanie to sprawa indywidualna to nieszczelne opakowanie i szampon rozlany w szafce zirytuje każdego.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe, oddałam koleżance

W końcu znalazłam drogeryjny szampon dla siebie :)

Mam wrażliwą skórę głowy, która na większość szamponów drogeryjnych reaguje łupieżem, przesuszeniem, przetłuszczeniem lub ogólnym rozdrażnieniem. W przypadku szamponu zwiększającego objętość marki Isana było inaczej, co bardzo mnie cieszy :)

Po użyciu włosy nie były przesuszony czy obciążone, a pokuszę się nawet o stwierdzenie, że delikatnie odbite przy skórze głowy. Nie zauważyłam żadnego podrażnienia skalpu ani dyskomfortu po użyciu. Szampon stosowałam oczywiście z odżywką, ale i bez niej nie plątał jakość szczególnie kosmyków. Żelowa konsystencja nie należy niestety do najbardziej wydajnych, chociaż przy cenie szamponu jestem mu to w stanie wybaczyć.

Nie był to jednak dla mnie szampon codzienny - włosy myję co drugi, trzeci dzień i na mojej łazienkowej półce znaleźć ich można 3-4, zazwyczaj o naturalnym składzie. Używam ich zamiennie, żeby nie przyzwyczaić skalpu, który w takim trybie nie wariuje. Ciężko mi więc powiedzieć/odpowiedzieć na zarzuty dziewczyn o obciążaniu włosów czy wzmożonym wypadaniu w czasie używania. Dla mnie to bezpieczny kosmetyk i na pewno jeszcze do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Również jestem na nie.

Spodziewałam się raczej pozytywnych opinii, ale widzę, że nie tylko ja mam pare obiekcji do tego szamponu.

Generalnie ładnie pachnie, przezroczysty. Pierwszego dnia po użyciu włosy wyglądały ładnie, jakaś tam objętość była dodana (ale też nie powalała). Szampon wydaje się być delikatny, ale przez to jest mało wydajny.

Ponadto wydawało mi się, że obciążał włosy, ale potem pomyślałam, że równie dobrze może to być odżywka, pianka, serum, których używałam. Włosy drugiego dnia były już kompletnie nie do pokazania. Ostatnio pierwszy raz umyłam włosy innym szamponem i !UWAGA! włosy utrzymały świeżość przez całe dwa dni a i trzeciego nie było najgorzej. Ewidentnie coś z nim nie tak!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Podejrzany typ

Szampon kupiłam zachęcona recenzjami na YT.

Plusy:
* brak silikonów w składzie (to dla mnie istotne)
*wygodne opakowanie
* wydajność
*ładny zapach
*delikanty efekt objętości

Minusy:
* krótkotrwały efekt objętości
* wydaje mi się że spowodował wypadanie włosów

Nie oczekuje od szamponu cudu. Ma umyć i nie podrazniać oraz nie obciążać włosów. No i tu byłoby wszystko ok, ot taki drogeryjny przeciętniaczek. Pewnie bym moze i wróciła do niego ale od dwóch miesięcy zmagam się z okrutnym wypadaniem włosów. I to takim przez który wylądowałam u dermatologa. Dostałam apteczny szampon ten odstawiłam... i jest lepiej. choc ten apteczny stosuje od kilku dni. I jak sie tak zastanowie to wypadanie zbiegło sie z kupnem tego szamponu. i po jego odstawieniu problem sie zmniejszył. Nie mam pewności ale tak na 80% był on winień lub współwinien. Dlatego nie wróce do niego i dlatego dwie gwiazdki

Używam tego produktu od: 2miesiące

nigdy więcej

Zacznijmy może od plusów. bo jest ich bardzo niewiele.

-ładny zapach

To by było na tyle. Cena jest przeciętna, opakowanie tak samo. Skuszona zółtą serią do włosów Isany sięgnęłam po kolejne, wielkie rozczarowanie:

-objętości nie, są przyklapnięte u nasady, suche na końcach
-włosy się plączą i ciężko rozczesują
-zauważyłam też, że włosy zaczęły mi bardziej wypadać
-u nasady są takie jakby posklejane, szampon źle oczyszcza skórę głowy
-końce jak od szczotki, żadnej regeneracji

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Spełnia swoją podstawową rolę...

Szampon ma gęstą, choć delikatnie wodnistą, całkowicie przezroczystą konsystencję. Dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie obciąża włosów. Niestety, nie wpływa na poprawę ich objętości. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Jego zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek przyjemny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml