Bruno Banani, Not For Everybody, About Men EDT

Bruno Banani, Not For Everybody, About Men EDT

Zgłaszająca osoba: dpridee

Piękny i bardzo zmysłowy zapach. Pełen sprzeczności.... a jednocześnie bardzo elegancki. Pięknie rozwija się na skórze, otulając delikatną mgiełką zmysłowości... Uwielbiam ten zapach na moim mężczyźnie!

Nuta głowy: grejpfrut, jabłko, różowy pieprz

Nuta serca: jaśmin, drzewo cedrowe, paczuli, drzewo tekowe, kwiaty wodne, wetiweria

Nuta bazowa: drzewo sandałowe, tonkowiec wonny, wanilia, bursztyn, piżmo

Cena: 91,00 zł / 50 ml

Boski

Korzenna nuta , drzewo sandałowe same najlepsze zapachy.Podoba sie płci męskiej jak i damskiej :) Świetny zapach.Nie banalne opakowanie. Polecam ! Naprawde świetny ! .....

Używam tego produktu od:1roku
Ilość zużytych opakowań:2 100ml

mhmm....

Zapach jest rewelacyjny! Taki męski, zmysłowy, zwracający uwagę. Po prostu cudeńko. Warto sprezentować swojemu mężczyźnie. Szczególnie w porze jesienno-zimowej będzie cudowną mgiełką otulał ciało naszego Misia i pieścił NASZE zmysły. Nic tylko się przytulać. Zapach jest dla mnie przenikliwy, taki korzenno-słodki, pięknie sie rozwija. Ostry, ale tajemniczy i nienachalny. Trwały- ok. 6-7 godzin. Polecam gorąco!Używam tego produktu od: testowałam na sobie w sklepie
Ilość zużytych opakowań: test

Przepiękny!

Długo dumałam nad prezentem dla brata, aż w końcu wpadł mi w ręce Bruno Banani About Men. Doznałam olśnienia. :)

Przepiękny, męski, ciepły, słodkawy, cudowny zapach. Nie wiem jak z trwałością przy globalnym stosowaniu, bo sama go nie noszę. Jeden mały psik utrzymywał mi się na ręce kilka godzin, więc całkiem znośnie.

Jestem zauroczona. :) Naprawdę elegancki i zmysłowy. Polecam spróbować.

Używam tego produktu od: nie używam osobiście
Ilość zużytych opakowań: testy

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Super

Moj TZ kupil go dawno, temu, od tego czasu zawsze gdy buteleczka staje sie powoli pusta, z przyjemnoscia kupuje mu nastepna;)

pociagajacy zapach, tajemniczy, troche korzenny, ostry ale bardzo bardzo przyemny i przedewszytkim trwaly!

Dobry!

Osobiście nie znoszę wszelkiej maści "swiezuchów" a za oknem juz upalnie. Szukałem zapachu, który idealnie by pasował na ten "upalnyc zas" i znalazłem. About men pachnie owocowo ale nie brakuje mu równiez ciepła.
Początkowa faza zapachu jest bardzo swieza wyraźnie wyczuć mozemy grejpfrut, jabłko, różowy pieprz bez najmniejszego trudu!
Stopniowo zapach ociepla się bardzo dostosowując sie do pogody co jest cecha tego zapachu.

Zdecydowanie na codzień w ciepłe dni, z drugiej strony pasuje on rowniez na specjalne okazje dzięki ciepłej bazie.

Trwałość bardzo dobra. Nie narzuca się otoczeniu, ale tez nie śpi i wyczuć go mozna z odleglosci okolo 30 cm :D:D .

Opakowanie ciekawe całkiem ładne ale trochę niestabilne :)

Podsumowując:
Pomimo swojej niskiej ceny przewyzsza on niektóre "drozsze" zapachy...

Polecam kazdemu kto szuka zapachu na okres letni :) a nie potrafi znieść wszelkiego rodzaju typowych "świezuchów"
Używam tego produktu od:Roku
Ilość zużytych opakowań:1 (trwały..)

Warty kupienia!!!

Zapach ten kojarzy mi się z zachodem słońca w zimowym lesie otulanym każdym promieniem słońca opakowanie przypomina mi bryłę świeżo wyciętego z jeziora lodu jednym słowem zapach cudowny jeden z moich ulubionych;-) długo trzyma się na skórze na jego wspomnienie mam ochotę go użyć^^

Używam tego produktu od:roku

Jest okej.

Zapach świetny. Bardzo mi się podoba, na początku kojarzył mi się z moim ECLAT ale po czasie gdzieś mi się te podobieństwo zgubiło. Co nie zmienia faktu że jest super. Flakon tez jest cudowny. Charakterystyczny, artystyczny i zakręcony.

Używam tego produktu od:niepamiętam dokładnie.
Ilość zużytych opakowań:w douglas, wącham :P

Ujdzie

testowałem go przez tydzień i stwierdzam, że ma polot. Zapach mimo ze owocowy, niue jest typowym swiezuchem. Niezwykle trwaly. Po prostu piękny..

Za zapach mogę postwić śmiało 5

Butla jest okropna, niepraktyczna, pozbawiona smaku.
Musiałem zwracac uwagę jak odkładam go na półkę. Zawsze wydawało mi sie ze zaraz sie przewroci

Za butle daje 2(powinno byc 2,5) ale nie ma takowej mozliwosci

Używam tego produktu od: w maju skonczylem
Ilość zużytych opakowań: 30ml

Średniak

Po prostu średniak, zapach wpływa pozytywnie na płeć piękną, co zauważyłem używając go, niestety brak mu pazura.
Zwraca na siebie uwagę, i za to go lubię, ale sam przegrywa z większością edt. Wysoce niepraktyczne opakowanie.
Ps. Ludzie zeby go zdobyc zrobią wszystko. Moje 30ml zostało mi ukradzione(dosłownie)

Ladny

Skusilem sie go kupic po przeczytaniu recenzji z roku 2004 :) I sie nie zawiodlem zapach jest niebanalny, ciekawy i ladnie sie rozwija na skorze. Osobiscie preferuje inny rodzaj zapachow, ale ten jest bardzo przyjemny i wszystkim ktorzy go wachali podobal sie, wiec cos w tym musi byc! :D ;)

zniewalający.....

Jak pisałam wyżej jest to przepiękny i zmysłowy zapach. Właśnie mój Miś wyszedł do pracy a ja zostałam w mgiełce Bruno Banani i upajam się jego zapachem,mrrrau:D
Jeśli chodzi o trwałość to jest w normie, cena nie przeraża a jakość uważam za wysoką. Polecam gorąco wszystkim Mężczyznom:-)