Pronails, Magic Foot File (Dwustronna tarka do stóp ze stali nierdzewnej)

Pronails, Magic Foot File (Dwustronna tarka do stóp ze stali nierdzewnej)

Pojemność 1 szt

Pronails Dwustronna tarka do stóp ze stali nierdzewnej cechuje się wysoką jakością i dlatego jest przeznaczona do użytku profesjonalnego. Pronails Dwustronna tarka do stóp ze stali nierdzewnej posiada średnie i mocne ostrza, miękką w dotyku rączkę wykonaną z ekologicznego materiału, jest łatwa do umycia.

pilniki

Mój ideał!

Tarka, która pobiła wszystkie inne na głowę :)
Nie wyobrażam sobie bez niej już życia i w końcu nie muszę marnować pieniędzy na te jednorazowe bo tą będę miała już chyba zawsze, jest niezniszczalna i nie ma sobie równych wśród tarek do stóp.

Najlepsza na świecie!

Jest to najlepsza tarka dostępna na rynku. Mimo iż kosztuje krocie, jest warta swojej ceny, ponieważ czyni dosłownie cuda. W ogóle nie muszę już chodzić do kosmetyczki na pedicure, ponieważ tarka ta na sucho (!) ściera każdy możliwy rodzaj naskórka i zostawia skórę gładką (jak u dziecka!), a to wszystko zajmuje mi maksymalnie 5 minut. Wiem, że będę jej używać do końca życia. Jest bardzo wygodna, mimo używania jej już jakiś miesiąc, nie zraniłam się nigdy. Najpierw ścieram stopy (pięty i odciski) ostrzejszą stroną, na koniec poprawiam słabszą. Cudo, gładkie.

Minusy:
-dosyć drogi produkt,
-słaba dostępność: tylko niektóre salony kosmetyczne.

Cechy neutralne:
-przyjemna rączka.

Plusy:
-doskonale ściera,
-możliwość użycia na sucho,
-niesamowita szybkość.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

NAJLEPSZA TARKA DO STÓP

Od kilku lat borykam się z przesuszonymi, pękającymi piętami (w wyniku poparzenia). Tarka ProNails to pierwsza tarka, która tak skutecznie poradziła sobie z moimi stopami. Prosta i szybka w użyciu. Niezwykle łatwo się nią operuje, nie wymaga użycia siły, jak tarki drewniane. Trzeba jedynie uważac, aby za mocno nie zedrzeć naskórka. Najfajniejsze w niej jest to, że to higieniczny produkt, wystarczy wyczyścić ją pod bieżącą wodą i zdezynfekować zwykłym octeniseptem. Tarka jest bardzo lekka. Myślę, że to już ostatnia tarka, którą kupiłam. Produkt do końca życia, wątpię, aby cokolwiek się z nią stało.