Seve Marine, Energising Vitality Cream [Creme D'Eveil] (Krem pobudzający)

Seve Marine, Energising Vitality Cream [Creme D'Eveil] (Krem pobudzający)

Krem pobudzający o tonizującym zapachu, łączy skuteczność i przyjemność. Dostarcza on uczucia witalności i świeżości w trakcie stosowania. Z uwagi na bogactwo składników aktywnie nawilżających, pomaga utrzymać optymalny poziom nawliżenia przez cały dzień. Dzięki delikatnej i bardzo lekkiej konsystencji, szybko się wchłania i pozostawia skóę matową.
Silnie nawilżające składniki aktywne:
* Kompleks -Seve Marine-:
- Seve Marine: wyciąg z Blidinga Minima, algi, mającej zdolność obywania się bez wody przez ponad 14 dni bez zakłócenia metabolizmu. -Seve Marine- działa poprzez naprawę warstwy ochronnej, w celu odnowienia skóry.
- Chondrus Crispus: alga pochodząca z Bretanii, bogata w proteiny i witaminy, wypływająca na powierzchnię morza jedynie podczas dużych przypływów, o uznanych właściwościach nawilżających i regenerujących.
- Imperata Cylindrica: roślina południowa, mogąca przetrwać w skrajnie suchych i zasolonych warunkach, o doskonałych właściwościach nawilżających.
* Mleczko brzoskwiniowe (1%): bogate w witaminy i sole mineralne, posiada właściwości nawilżające i tonizujące.
* Witamina E (0,2%): bardzo skuteczny składnik przeciwrodnikowy, uczestniczący we właściwym utrzymaniu nawilżenia skóry.

Uwielbiam tę lekkość i świeżość

Baaardzo solidny kremik. Miałam problemy z trądzikiem i musialam je leczyc kremami złuszczającymi co powodowałao w niektorych miejscach uwiadocznione suche skorki ale zainwestowalam w thalgo i sie nie zawiodlam . jest lekki mozna stosować go pod makijaz, nie roluje sie szybko sie wchłania, cera po nalozeniu kremu jest miękka , odżywiona .

Cena mnie przeraza ale pierwsze opakowanie zamowilam na imieniny a drugie od brata w ramnach rekompensaty

To jest moje odkrycie. nie wiem jak latem czy nei zmienie na lzejszy ale na jesien i zimę idealny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Doskonały

Krem mimo lekkeij konzystencji po nałożeniu na twarz daje uczucie komfortu i swietnego nawilżenia+ rozswietlenia. Pięknie pachnie, nie zatyka porów. Bardzo szybko sie wchłania i doskonale sprawdza sie pod makijażem. Polecam :))

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

przyjemny

Bardzo miły, lekki, nawilzający kremik - tak w skrócie. Delikatny, bladoniebieski kolor, delikatny, herbaciany zapach, lekka konsystencja...Dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania, pozostawiając lekki film. Nawilża przyzwoicie i na długo, zwłaszcza, jesli nałoze pod spód serum nawilżające Thalgo.
Nie wiem, czy kupie, bo testuje nowości, ale nie wykluczam...

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Manicure - velvet nails

Fajny

Bardzo fajny krem. Wchlania sie szybko nie pozostawiajac filmu na twarzy. Dobrze nawilza przez caly dzien, ladnie pachnie, ma mila konsystencje. W okresie wiosennym sprawdzil sie dobrze. Na lato wydaje mi sie zbyt ciezki.

Używam tego produktu od:3 mc

przemilutki

Kremik o dość bogatej ale nietłustej konsystencji i przepięknym, odprężającym zapachu herbaty z cytrynką. Bardzo dobrze się wchłania, odczuwalnie nawilżając skórę. Nie pozostawia żadnej wyczuwalnej warstewki, ale po nałożeniu odczuwałam czasem lekkie mrowienie skóry, a cera lekko się błyszczy i jest zaróżowiona przez kilka minut. Połysk znika po kilkunastu minutach (ale to pewnie zależy od typu cery). Jeśli nałożyć na serum, zabezpiecza cerę przed przesuszeniem na cały dzień, lekko ściąga pory, twarz ma ładny wyrównany koloryt i wypoczęty wygląd.
Bez serum również wchłania się świetnie, relaksując cerę, uelastyczniając ją, ale skuteczność nawilżenia jest mniejsza - po ok. 8 godzinach moja cera zaczyna się ściągać. Pod makijaż w sam raz, również bloker (SVR)trzyma się bez zarzutu i nie błyszczy bardziej. Zdecydowanie warto wypróbować.

mógłby być lepszy

Nie zachwycił mnie ten krem szczególnie. Owszem dobrze nawilża, ale to nie to, czego oczekiwałam od Thalgo- liczyłam na zdecydowanie lepszy efekt nawilżajacy. Ma fajną konsystencję i subletny, morski kolorek, wchłania się szybciutko, ale pozostawia na twarzy taki dziwny film i mam wrażenie, że "zalepia" moją skórę- mam cerę mieszaną. Zresztą w czołowym składzie ma Vegetable Oil, a oleje roślinne nie są najlepszymi przyjaciółmi cer tłustych i mieszanych, natomiast sam wyciąg z alg jest gdzieś daleko, daleko na końcu. Opakowanie efektowne, cieszy oko, a zapach kremu wcale nie jest taki przyjemny, jak zapowiada producent. Skończę ten słoiczek i więcej go nie kupię.

warto sie skusić!

Bardzo dobry krem na dzień zwłaszcza latem kiedy skóra jest odwodniona np. przez słońce. Ma rewelacyjny zapach i konsystencje:). Mimo ze wydaje sie iz nie jest super lekki(konsysencja) to rozprowadza sie idealnie i momentalnie sie wchłania nie pozostawiając tłustego filmu:P Swoją role nawadniającą spełnia bardzo dobrze, skóra jest rześka, wygładzona i promienna:D