Aussie, Miracle Styling Mousse Curl Define + Shine (Pianka do włosów kręconych)

Aussie, Miracle Styling Mousse Curl Define + Shine (Pianka do włosów kręconych)

Pianka do włosów Aussie Miracle Styling o nie klejącej się konsystencji podkreśla skręt loków. Zwiększa ich objętość i połysk loków na wiele godzin. Pianka nawilża włosy kręcone i podkreśla ich skręt. Dzięki ekstraktowi z australijskiego drzewa czereśniowego pianka pięknie pachnie.

bardzo przyjemna do włosów kręconych

Kupiłam bo chciałam wypróbować coś innego od moje sprawdzonej i lubianej nivei i musze przyznać ,że się nie zawiodłam . Pianka ładnie układa włosy , nie tak jak nivea ale ładnie tylko trwałośc jest gorsza za co odejmuje gwiazdkę . Zapach przyjemny opakowanie bardzo estetyczne. Mogę śmiało polecić . Tylko cena mogłaby być odrobinę niższa

Zawsze na stanie

Mnóstwo pianek za mną - lubię ten sposób stylizacji - ale również i dużo bubli. Piankę Aussie kupiłam bo była na promocji i jeszcze jej nie mialam. I już ze mną została. Spodziewałam się większego efektu wow ale zawsze się spodziewam. Wyszło natomiast i tak bardzo dobrze w porównaniu do dotychczasowych pianek. Włosy są miękkie, zdefiniowane (używam 3-4 porcje wielkości mandarynki) i ładnie pachną. Wystarczy na codzień :) na drugi dzień efekt też się u mnie utrzymuje - skrętu nie trzeba reanimowac. Pewnie kiedyś jeszcze się skuszę na inną pianke jeśli będzie miała świetne opinie. Tę wzięłam w ciemno i się udało.

Uważam że cena jest za wysoka w stosunku do pojemności, kupuje tylko na promocji i robię zapas.

Piękny zapach, ale brak efektów

Pianki Aussie używałam bardzo krótko, bo niestety szybko zepsuł się dozownik :-(
Zdążyłam zauważyć, że przede wszystkim nie obciąża włosów. Moje włosy są cienkie i szybko się przetłuszczają, więc to było dla mnie ważne.
Dodatkowym plusem jest niesamowicie piękny zapach. Nie jest bardzo intensywny, ale wyczuwalny.
Natomiast jeśli chodzi o podkreślenie skrętu loków to nie zauważyłam większej różnicy. Pianka nic tak naprawdę nie dała i dlatego myślę, że stosunek ceny do jakości jest bardzo nieproporcjonalny.

Jedno NIC

Pianka ma swoje plusy: piękny zapach i poręczne opakowanie.
Niestety nie spełnia swojej podstawowej funkcji, o której zapewnia producent - nie podkreśla skrętu loków. Niestety cena za wysoka w stosunku do jakości pianki. Z moimi kręconymi włosami nie robi kompletnie nic. Równie dobrze mogłabym w ogóle nie użyć pianki i efekt byłby dokładnie taki sam. Mimo, ze nie skleja i nie obciąża włosów, równie dobrze można nałożyć odżywkę bez spłukiwania. Czy nałożę jej dużo na włosy czy mało, nadal jest ten sam efekt - NIC. Niestety swojego opakowania nie dokończę, bo nie widzę sensu.

Nie dla mnie

Pozbijała mi włosy w strąki, zapach ok, konsystencja, opakowanie, ale działanie-beznadzieja, nie podbija skrętu.
W składzie prawdopodobnie użyto zbyt dużo sylikonów i substancji oblepiających włos- w przypasku moich włosów, które łatwo obciążyć- zadziałała na niekorzyść.

Niezła, godna polecenia

Szukałam pianki, która nie sklei włosów i pod tym względem zdecydowanie się nie zawiodłam.
Ale niestety poza tym niewiele wniosła do stylizacji moich włosów. Efekt po nałożeniu był taki jak i bez nałożenia. Dla moich włosów za słaba (falowane, dość grube, do połowy pleców). Myślę, że jest to świetna pianka dla kogoś, kto ma cieńsze włosy - nie obciąży ich i pozwala na późniejszą stylizację.
Pianka naprawdę ładnie (moim zdaniem), delikatnie pachnie, ma fajną konsystencję. Ja musiałam jej dużo nakładać więc dla mnie mało wydajna za taką cenę.
Nie dla mnie, ale ogólnie pianka naprawdę spoko.

Dobra

Włosy są miękkie, nie oblepia ich (trzeba użyć niemożliwe dużej ilości). Podkreśla delikatnie skręt jednak trzeba się trochę ,,naugniatać" dla lepszego efektu. Moje włosy nie lubią się z piankami, ale ta wyjątkowo przypadła im do gustu.

Używam tego produktu od: Sierpnia
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Najlepsza pianka

To jest najlepsza pianka jakiej używałam i jeden z najlepszych produktów do stylizacji loków. Nie obciąża, można dać jej naprawdę dużo i nie skleja włosów. Włosy są miękkie, nie "chrupące" i sztywne/szorstkie, jak w przypadku żeli do włosów. Zapach okej, nie za silny, przyjemny. Co więcej, na drugi dzień włosy również wyglądają dobrze - a na pewno nie gorzej. Nie przetłuszcza, nie wysusza.
Ciężko mi powiedzieć jak z wydajnością, ale wydaje mi się być dość standardowa :) Cena też do zaakceptowania.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

pierwsza w moim życiu pianka NIE sklejająca włosów!

Jestem w szoku i zakochałam się!
Po pierwsze - pianka działa - podkreśla loki.
Po drugie - jest niedroga.
Po trzecie - przyjemnie pachnie (no, to nie mój rodzaj zapachu, ale pewnie większości Pań się spodoba).

Po czwarte i najważniejsze - pianka NIE skleja włosów! Po nałożeniu i wysuszeniu (naturalnie bądź suszarką) są w wyglądzie dotyku dokładnie takie jak po myciu! Gładkie, miękkie, byszczące. Nie kleją się, nie plączą, nie są obciążone, ani sztywne!
Następnego dnia idealnie się rozczesują/wyczesują i nie wymagają natychmiastowego zmywania pianki, tylko wygladają inormalnie i są w dotyku dokładnie takie, jak włosy na drugi dzień po myciu <3

Używam tego produktu od: lipiec 2015