Oriflame, The One, Wonder Liner (Tusz do kresek)

Oriflame, The One, Wonder Liner (Tusz do kresek)

Pojemność 2,5 ml

Oriflame The One tusz do kresek z wielowymiarowym aplikatorem pomaga uzyskać różne efekty w makijażu oka. Intensywna czerń i precyzyjny aplikator nadadzą długotrwale utrzymujący się, niesamowity efekt. Przed użyciem mocno wstrząsnąć.

Porażka

Zakup tego kosmetyku był totalnym niewypałem. Aplikator nie nadaje się do robienia precyzyjnej kreski. Jest gruby i twardy. Zdecydowanie za twardy. Po prostu malowanie nim może boleć. Konsystencja jak dla mnie jest za rzadka. Robi po prostu prześwity w kresce. Czerń faktycznie jest głęboka jak smoła, co oczywiście jest na plus.

Eh, ja głupia...

Kolejny raz zmamiona wizją świetnych kresek zakupiłam go. Ścięta końcówka miała być jeszcze większym atutem. Nie. Nie była.
Kolor owszem, jest intensywny i trwały, lecz końcówka jest tak twarda, że przy aplikacji odczuwam niemiłe "drapanie" po powiece... Jest to bardzo uciążliwe i sprawia, że owa >zaleta<, w cale nią nie jest.

tylko średni

Bez czarnej kreski raczej nie ruszam się z domu, wprawy więc mi nie brakuje.
Niestety aplikator tego linera uniemożliwia narysowanie cienkiej kreski, no nie da się i już i nie jest to kwestia mojego wpraku wprawy. Co więcej, liner dość szybko zgęstniał i tym bardziej utradniało to narysowanie ładnej, równej linii.

Co do plusów - czerń jest naprawdę meega czarna. Liner jest też bardzo trwały. Nie jest łatwy do zmycia, ale coś za coś - jest trwałość, jest zabawa ze zmywaniem.

Za kolor i trwałość dałabym mu 5*, za aplikator i szybkie wysychanie produktu - zaniżam ocenę do tylko 3*.

Średni eye-liner

Jak dla mnie za gruby aplikator, który tworzy grube kreski. Dodatkowo formuła przysycha. Mało trwały. Jak jestem dobra w robieniu kresek i robię je precyzyjnie i bardzo dokładnie to tym produktem nie potrafiłam.

Jedyny w swoim rodzaju

Nie jestem w stanie zliczyć ile opakowań tego produktu zużyłam ale ok 5 , jest idealny <3
Najtrwalszy eyeliner jaki miałam kiedykolwiek przy czym ma piękny kruczoczarny kolor, który jest matowy
Jego końcówka umożliwia namalowanie grubej kreski, ale ja akurat taką lubię.
Zdecydowany plus za jego trwałość, nie rozmazuje się, nie ściera, nie pęka, nie blaknie
Oczywiście potem bardzo trudno jest go zmyć, trzeba używać produktu dwufazowego do demakijażu
Używam go na większe wyjścia, randki, dyskoteki, bo na codzień jest zbyt mocny.
Duży minus to wydajność, która mogłaby być lepsza. Produkt szybko się kończy
Lecz jego cena nie jest taka duża kupuję go zwykle za 15-20 zł, więc jestem w stanie mu to wybaczyć .
Zdecydowanie mój hit polecam każdemu kto lubi grubą kreskę
Maniacy delikatnych kresek nie polubią go

Nie dla mnie...

Zacznę od tego, że jestem ogromną fanką eyeliner&#8217;ów. Używam ich od ponad dziesięciu lat, zatem czarna kreska na powiece to już z pewnością mój znak rozpoznawczy. Niestety, ten eyeliner bardzo mnie rozczarował. Aplikator w postaci ściętej końcówki flamastra jest twardy i nieporęczny, z pewnością nie nadaje się do rysowania cienkich kresek. Kolor czarny, choć początkowo intensywny, wręcz kruczoczarny, po zaschnięciu na powiece blaknie i matowieje, przez co makijaż oka nie wygląda schludnie. Zużyję go do końca, aczkolwiek już z innym aplikatorem.