Seve Marine, Relaxing Cream (Krem relaksujący)

Seve Marine, Relaxing Cream (Krem relaksujący)

Krem relaksujący o delikatnym zapachu optymalizuje dobroczynny skutek nocnego wypoczynku, dostarczając wody i skoncentrowanych kwasów tłuszczowych, których potrzebuje skóra, aby nabrać sił i dogłębnie się zregenerować.
Dzięki bogatemu składowi i łatwo wchłaniającej się konsystencji, szybko się absorbuje, pozostawiając skórę matową. Po przebudzeniu skóra jest jędrna i gładka. Znikają ślady zmęczenia.

Silnie nawilżające składniki aktywne pochodzące z morza i roślin:
* Kompleks nawilżający -Seve Marine-:
- -Seve Marine-: wyciąg z Blidinga Minima, algi, mającej zdolność obywania się bez wody przez ponad 14 dni bez zakłócenia metabolizm. -Seve Marine- działa przez naprawę warstwy ochronnej, w celu odnowy i utrzymania optymalnego nawilżenia skóry.
- Chondrus Crispus: alga pochodząca z Bretanii, bogata w proteiny i witaminy, wypływająca na powierzchnię morza jedynie podczas dużych przypływów, o uznanych właściwościach nawilżających i regenerujących.
- Imperata Cylindrica: roślina południowa, mogąca przetrwać w skrajnie suchych i zasolonych warunkach, o doskonałych właściwościach nawilżających.
* Mleczko Jęczmienne (1%): bogate w związki mineralne i kwasy tłuszczowe, uznane ze względu na właściwości odżywcze i regenerujące.
* Olej Konopny (2%): bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe uznany ze względu na właściwości odżywcze i regenerujące.

przyjemny

Całkiem przyjemny krem na noc, może nie działa cudów, ale wart wypróbowania.
Plusy:
-zapach
-wydajność
-nie zapycha
-dobrze nawilża
-przyjemnie się go nakłada
-dobra konsystencja
Minusy:
-cena
-skóra nie wygląda raczej na bardzo wypoczętą
-brzydkie, plastikowe opakowanie

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Bardzo dobry

Krem polecono mi w gabinecie kosmetycznym na problem z czerwona cera - nie tyle naczynkowa co czerwieniejaca, cere mieszana, wrazliwa. Krem ukoil moje zaczerwienienia, do tego ma bardzo przyjemny zapach i przyjemna konsystencje.

Używam tego produktu od: 1 opakowania

może nie dla mnie

Krem kupiłam w salonie kosmetycznym, zachęcona działaniem próbki, otrzymanej w tym salonie. Próbka zadziałała świetnie, krem - aż nie chce się mówić. Szczerze się zastanawiałam, czy próbka zawiera ten sam krem, czy jakąś skondensowaną odmianę. Nad zaletami próbki nie będę się rozwodzić. Krem nie nawilżał zbyt dobrze, zapychał pory, skóra rano nie wyglądała na zrelaksowaną. Tyle wystarczy. Wydajność przeciętna - ok. 3 miesięcy.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

O botoksie mity

przyjemny

Krem ma kilka plusów i jeden minus-skóra po nim wydaje się pokryta jakąś tłustą powłoką,a moja mieszana cera za tym nie przepada.Jeśli chodzi o plusy;świetnie nawilża skórę i sprawia,że rano wygląda na wypoczęta i odżywioną. Dlaczego nie kupię ponownie?Bo chyba przyszedł czas na coś przeciwzmarszczkowego... :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

rewelacja

Na prawdę cudowny krem - bardzo miły w użytkowaniu :-). Przede wszyskim pięknie pachnie, wcale jak na kremy na noc nie jest ciężki - czesto używałam go na dzień (ale ja lubię poczuć krem na skórze).
Działanie mocno nawilżające i relaksujące skórę ... ja po kremach na noc nie spodziewam się wiecej niż nawilżenie i relaks dla mojej skóry ale nie potrzebuję jeszcze kuracji przeciwzmarszczkowych - nie wiem jak zachowuje się przy starszej skórze.
Kremik jest bardzo wydajny - szczerze polecam.

ilość zużytych opakowań: 1