Lavera, After Sun Lotion (Balsam po opalaniu)

Lavera, After Sun Lotion (Balsam po opalaniu)

Lavera balsam po opalaniu działa kojąco i odprężająco. Oleje i sok z aloesu pochodzące z upraw ekologicznych uspokajają i łagodzą podrażnienia. Masło shea, olej jojoba z upraw ekologicznych efektywnie regenerują skórę. Esencje z róży, lawendy i zielonej herbaty działają na skórę chłodząco i kojąco. Olej sojowy, olej ze słodkich migdałów i masło shea nadają skórze jedwabistej gładkości. Skórę zregeneruje bogaty w witaminę E olej rokitnikowy pochodzący z upraw ekologicznych i wygładzająca cenna lecytyna roślinna. Balsam pozostawi skórę miękką i nawilżoną. Zawiera naturalne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych.

Okropny zapach!

Nie polecam tego balsamu, bo zwyczajnie jego zapach jest nie do wytrzymania. Ok, ja rozumiem, że wszystko w nim jest naturalne, ale jednak aż tak to do mnie nie przemawia. Konsystencja jest taka sobie, trochę za wodnista. Zapach jak już wspomniałam wcześniej jest okropny, jak stary krem do twarzy, mocno tłusty i wyjątkowo tani. Kosmetyk jednak nawilża i tego nie można nie zauważyć. Ja jednak już go nie kupię, bo nie mogę wytrzymać tego zapachu, jak na złość, utrzymuje się na skórze aż do następnego mycia. Po opalaniu taki sobie, wcale nie chłodzi.

Używam tego produktu od: jedno całe lato
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie