Eveline, Slim Extreme 4D, Intensywne serum powiększające i poprawiające strukturę biustu `Mezo Push - up`

Sprawdź ceny produktu

Eveline serum powiększające i poprawiające strukturę biustu Mezo Push-Up Dzięki technologii Mesotherapy Anti-Age Complex serum już po 1. aplikacji. gwarantuje rezultaty powiększenia i ujędrnienia biustu bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgicznego. Przeciwdziała skutkom upływającego czasu, takim jak opadanie i wiotczenie oraz pozwala zachować piękny wygląd biustu.
Składniki Aktywne Eveline Intensywne serum powiększające i poprawiające strukturę biustu:
- Volufiline – rzeźbi biust poprzez zwiększenie ilości lipidów i adipocytów. Piersi o niewielkim rozmiarze zwiększają swoją objętość, a piersi o większym rozmiarze zyskują jędrność i krągły kształt.
- PhytoCellTec to – uruchamiają proces szybkiego odradzania się komórek skóry i ją odmładzają.
- Pullulan – regeneruje tkanki skórne i zapobiega ich wiotczeniu, poprawia mikrokrążenie, ujędrnia i uelastycznia skórę, podnosi, napina i modeluje biust.
- Kigelia Africana – ma działanie wypełniające i powiększające biust.
- Acacia Collagen – pobudza komórki skóry do zwiększonej produkcji kolagenu. Tworzy na skórze mikrosiateczkę liftingującą i podtrzymującą biust. Modeluje linię biustu i daje efekt push-up.
- Biohyaluron complex – wnika w warstwy skóry, zatrzymując w niej wodę, co wpływa na poprawę napięcia, jędrności i elastyczności skóry biustu.

Może być.

Nie oczekujmy cudów po serum jeśli piersi już nie są w najlepszej kondycji ale jedno na pewno mogę o tym produkcie napisać.Dobrze napina skórę i biust staje się jędrniejszy i pełniejszy przynajmniej optycznie.Systematycznie stosowany ujędrnia piersi.Przyjemnie pachnie,dobrze się rozprowadza i szybko wchłania nie pozostawiając klejącej skóry.Wydajny.

Ujędrnia

Serum bardzo fajnie ujędrnia biust, przy systematycznym stosowaniu efekt jak najbardziej się utrzymuje. Produkt ładnie pachnie i przy masażu wchłania się, nie zostawia lepkiej skóry - można zatem szybko się później ubrać. Do tego serum nie kosztuje dużo i jest dostępne w niemal każdej drogerii. Produkt jest mega wydajny, tuba spokojnie wystarczy mi na co najmniej pół roku, jeśli nie więcej. Oczywiście żaden balsamik biustu nam nie powiększy, więc nie ma co na takie cuda nawet liczyć ;-) Ale dzięki ujędrnieniu z pewnością będzie on wyglądał optycznie o wiele lepiej - ten produkt właśnie pomaga nam to uzyskać.

Słabe i raczej zbędne.

Nie zauważyłam większych efektów... Delikatnie podnosi biust, minimalnie ujędrnia (zaznaczam, że biust mam z tych mniejszych). A efekt i tak nie utrzymuje się jakoś specjalnie - wystarczy zapomnieć lub nie mieć czasu na aplikację raz czy dwa (aplikuję zazwyczaj 2 razy dziennie), a efekt od razu znika. Konsystencje ma cięższą, ale rozprowadza się ok i wchłania się akurat w sam raz. Jest bardzo wydajny - wystarcza na miesiące. Natomiast całościowo... No dość słabo wypada. Nie spodziewałam się cudów, ale według obietnic wyczytanych z opakowania (a jest ich dość sporo) myślę, że mogłam spodziewać się czegoś więcej.

Ma wady i zalety

Serum o dziwo działa. Nie jakoś genialnie, ale jednak coś robi. Stosowany dwa razy dziennie ( w moim przypadku) napina nieco skórę i podnosi biust ku górze. Ale nie oczekujmy cudów. Nie oszukujmy się, ale w zwiększenie biustu i spektakularne jego rzeźbienie (według informacji na opakowaniu) nikt chyba nie wierzy... Jak tak to się może rozczarować. Produkt może się przydać jako dodatek. Nie zauważyłam żeby nawilżał skóry, ale nieco ujędrnia, to fakt . I produkt nie jest taki zły, ale świetny też nie. Byłby lepszy gdyby efekt się utrzymywał przez jakiś czas. Niestety mam wrażenie, że produktu trzeba używać cały czas - wystarczy jeden dzień braku czasu, zapomnienia i efekt znika. To duży minus.

Dobrze ujędrnia i delikatnie podnosi to co trzeba.

Krem ma delikatny różowy kolor i przyjemny lekko słodki zapach.
Konsystencja jest w porządku, krem szybko się wchłania.
Nie zauważyłam specjalnego działania nawilżającego czy pielęgnacyjnego na samą skórę, natomiast krem dobrze ujędrnia i faktycznie poprawia strukturę biustu. Efekt ten widać już po kilku dniach. Biust jest bardziej sprężysty, ujędrniony i bardziej uniesiony.
Aby efekt się utrzymywał należy jednak pilnować codziennej aplikacji, gdyż po 1-2 dniowej przerwie niestety efekt zaczyna zanikać.
Generalnie bardzo dobry efekt ujędrniająco-podnoszący (ale biorąc pod uwagę codzienne używanie).
Może wrócę, ale na razie będę jeszcze testować inne kosmetyki przeznaczone do tego celu.

Zaskakująco dobry

Do tej pory do tego typu produktów podchodziłam z dystansem. W końcu zdecydowałam się na to serum. Pierwsze widoczne efekty pojawiły się stosunkowo niedługo, bo po kilku dniach. Sprawdza się jako produkt ujędrniający i napinający, dodatkowo nawilża, wygładza i pielęgnuje. Jestem bardzo mile zaskoczona. Na pewno będę go nadal stosowała – efekty są adekwatne do ceny. Opakowanie też jest ok. Przyjemny zapach jest miłym dodatkiem.

Opis Produktu:

Hmm wydaje mi sie że sam w sobie produkt słabo działa. Aczkolwiek po dwóch opakowaniach widziałam różnicę tylko sama nie wiem czy to od systematycznego nawilżania czy to ten produkt tak działał :)

produkt zbędny

Chyba nigdy nie miałam serum do biustu, więc kupiłam z ciekawości, bo serum z Eveline są już słynne i jest ich od groma.

Serum jest bardzo gęste i skoncentrowane jak jakieś masło do ciała. Ma delikatny zapach i jest przyjemne w użyciu. Dosyć szybko się wchłania-nie momentalnie, ale po chwili byśmy miały czas na krótki masaż.

Nawilża skórę, chociaż ja zawsze do nawilżenia używałam tego produktu co do całego ciała. I poza nawilżeniem nie ma żadnych efektów.

Nie ujędrnia skóry, nie napina. Mam średniej wielkości piersi, więc może tylko na małych jakoś je napina, albo miałam o nim inne wyobrażenie. Nie ma żadnego push up itp efektów. Tylko trochę nawilża. A no i jest piekielnie wydajne.

Generalnie produkt zbędny, bo wystarczy dobry balsam do całego ciała.

Cudowny eliksir

Stosuje go dopiero tydzień, a zdział cuda, mam nieciekawy biust , ale to cudo sprawiło po tygodniu że wyglądają o niebo lepiej , nie wierzyłam w cudownie działanie szczegolnie z aż tak widocznym efektem po tak krótkim czasie, ale to jest na prawde świetne :)

ulubiony w tej kategorii

Na samym początku trzeba podkreślić fakt, że żaden produkt należący do tej kategorii raczej nie powiększy nam biustu o kilka rozmiarów albo nie zapewni efektu push-up. Natomiast stosowanie tego typu kosmetyków jest niezwykle ważne dla skóry naszego biustu, tak by zapewnić jej jędrny wygląd i dobrą kondycję. Taki kosmetyk ma przede wszystkim dogłębnie skórę nawilżyć i wzmocnić jej napięcie. Produkt firmy Eveline jest moim zdaniem jednym z lepszych w tej kategorii. Przede wszystkim jest bardzo wydajny , na jedno użycie wystarczy niewielka jego ilość. Ma przyjemną kremowo żelową konsystencję i bardzo ładny zapach, który tylko uprzyjemnia stosowanie kosmetyku. Produkt łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Regularne jego stosowanie rzeczywiście przyczynia się do poprawy kondycji skóry biustu i dekoltu. Dzięki niemu można poczuć się pewniej i lepiej we własnej skórze. Można to docenić zwłaszcza latem gdy sukienki i bluzki z dekoltem bardziej uwidaczniają te okolice. Ale żeby tak było trzeba oczywiście zachować regularność w stosowaniu produktu przez cały rok.

Przyjemne

Opakowanie krzyczy kolorem. Nie przejdziemy obojętnie. Konsystencja bogata. Zapach kojarzy mi się z perfumami,bardzo przyjemny. Wystarczy niewielką ilość by pokryć cały biust. Wchłania się dość długo dlatego uzywam go po wieczornym prysznicu kiedy mam więcej czasu. Po miesiącu sumiennego wklepywania zauważyłam,że skóra jest nawilżona,wygladzona,lekko napieta i bardziej elastyczna. Efektu uniesienia a tymbardziej powiększenia nie zauważyłam ale absolutnie się na to nie nastawialam. Aż takich cudów nie ma :)

Jest ok

Na pierwszym miejscu jest bardzo intensywny słodki zapach.
Konsystencja kremowo-żelowa
bardzo wydajny starczył mi na półtora roku
Nie wieżę, żeby jakiś kosmetyk powiększył moje piersi,ale napewno stały się jędrniejsze.
opakowanie przeciętne
Otrzymałam ten produkt w konkursie.
Raczej tego typu produkt nie kupię,bo uważam,że to jest wyżucanie pieniędzy w błoto.