Eveline, Slim Extreme 4D, Intensywne serum powiększające i poprawiające strukturę biustu `Mezo Push - up`

Eveline serum powiększające i poprawiające strukturę biustu Mezo Push-Up Dzięki technologii Mesotherapy Anti-Age Complex serum już po 1. aplikacji. gwarantuje rezultaty powiększenia i ujędrnienia biustu bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgicznego. Przeciwdziała skutkom upływającego czasu, takim jak opadanie i wiotczenie oraz pozwala zachować piękny wygląd biustu.
Składniki Aktywne Eveline Intensywne serum powiększające i poprawiające strukturę biustu:
- Volufiline – rzeźbi biust poprzez zwiększenie ilości lipidów i adipocytów. Piersi o niewielkim rozmiarze zwiększają swoją objętość, a piersi o większym rozmiarze zyskują jędrność i krągły kształt.
- PhytoCellTec to – uruchamiają proces szybkiego odradzania się komórek skóry i ją odmładzają.
- Pullulan – regeneruje tkanki skórne i zapobiega ich wiotczeniu, poprawia mikrokrążenie, ujędrnia i uelastycznia skórę, podnosi, napina i modeluje biust.
- Kigelia Africana – ma działanie wypełniające i powiększające biust.
- Acacia Collagen – pobudza komórki skóry do zwiększonej produkcji kolagenu. Tworzy na skórze mikrosiateczkę liftingującą i podtrzymującą biust. Modeluje linię biustu i daje efekt push-up.
- Biohyaluron complex – wnika w warstwy skóry, zatrzymując w niej wodę, co wpływa na poprawę napięcia, jędrności i elastyczności skóry biustu.

Dobrze ujędrnia i delikatnie podnosi to co trzeba.

Krem ma delikatny różowy kolor i przyjemny lekko słodki zapach.
Konsystencja jest w porządku, krem szybko się wchłania.
Nie zauważyłam specjalnego działania nawilżającego czy pielęgnacyjnego na samą skórę, natomiast krem dobrze ujędrnia i faktycznie poprawia strukturę biustu. Efekt ten widać już po kilku dniach. Biust jest bardziej sprężysty, ujędrniony i bardziej uniesiony.
Aby efekt się utrzymywał należy jednak pilnować codziennej aplikacji, gdyż po 1-2 dniowej przerwie niestety efekt zaczyna zanikać.
Generalnie bardzo dobry efekt ujędrniająco-podnoszący (ale biorąc pod uwagę codzienne używanie).
Może wrócę, ale na razie będę jeszcze testować inne kosmetyki przeznaczone do tego celu.

Zaskakująco dobry

Do tej pory do tego typu produktów podchodziłam z dystansem. W końcu zdecydowałam się na to serum. Pierwsze widoczne efekty pojawiły się stosunkowo niedługo, bo po kilku dniach. Sprawdza się jako produkt ujędrniający i napinający, dodatkowo nawilża, wygładza i pielęgnuje. Jestem bardzo mile zaskoczona. Na pewno będę go nadal stosowała – efekty są adekwatne do ceny. Opakowanie też jest ok. Przyjemny zapach jest miłym dodatkiem.

Opis Produktu:

Hmm wydaje mi sie że sam w sobie produkt słabo działa. Aczkolwiek po dwóch opakowaniach widziałam różnicę tylko sama nie wiem czy to od systematycznego nawilżania czy to ten produkt tak działał :)

produkt zbędny

Chyba nigdy nie miałam serum do biustu, więc kupiłam z ciekawości, bo serum z Eveline są już słynne i jest ich od groma.

Serum jest bardzo gęste i skoncentrowane jak jakieś masło do ciała. Ma delikatny zapach i jest przyjemne w użyciu. Dosyć szybko się wchłania-nie momentalnie, ale po chwili byśmy miały czas na krótki masaż.

Nawilża skórę, chociaż ja zawsze do nawilżenia używałam tego produktu co do całego ciała. I poza nawilżeniem nie ma żadnych efektów.

Nie ujędrnia skóry, nie napina. Mam średniej wielkości piersi, więc może tylko na małych jakoś je napina, albo miałam o nim inne wyobrażenie. Nie ma żadnego push up itp efektów. Tylko trochę nawilża. A no i jest piekielnie wydajne.

Generalnie produkt zbędny, bo wystarczy dobry balsam do całego ciała.

Cudowny eliksir

Stosuje go dopiero tydzień, a zdział cuda, mam nieciekawy biust , ale to cudo sprawiło po tygodniu że wyglądają o niebo lepiej , nie wierzyłam w cudownie działanie szczegolnie z aż tak widocznym efektem po tak krótkim czasie, ale to jest na prawde świetne :)

ulubiony w tej kategorii

Na samym początku trzeba podkreślić fakt, że żaden produkt należący do tej kategorii raczej nie powiększy nam biustu o kilka rozmiarów albo nie zapewni efektu push-up. Natomiast stosowanie tego typu kosmetyków jest niezwykle ważne dla skóry naszego biustu, tak by zapewnić jej jędrny wygląd i dobrą kondycję. Taki kosmetyk ma przede wszystkim dogłębnie skórę nawilżyć i wzmocnić jej napięcie. Produkt firmy Eveline jest moim zdaniem jednym z lepszych w tej kategorii. Przede wszystkim jest bardzo wydajny , na jedno użycie wystarczy niewielka jego ilość. Ma przyjemną kremowo żelową konsystencję i bardzo ładny zapach, który tylko uprzyjemnia stosowanie kosmetyku. Produkt łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Regularne jego stosowanie rzeczywiście przyczynia się do poprawy kondycji skóry biustu i dekoltu. Dzięki niemu można poczuć się pewniej i lepiej we własnej skórze. Można to docenić zwłaszcza latem gdy sukienki i bluzki z dekoltem bardziej uwidaczniają te okolice. Ale żeby tak było trzeba oczywiście zachować regularność w stosowaniu produktu przez cały rok.

Przyjemne

Opakowanie krzyczy kolorem. Nie przejdziemy obojętnie. Konsystencja bogata. Zapach kojarzy mi się z perfumami,bardzo przyjemny. Wystarczy niewielką ilość by pokryć cały biust. Wchłania się dość długo dlatego uzywam go po wieczornym prysznicu kiedy mam więcej czasu. Po miesiącu sumiennego wklepywania zauważyłam,że skóra jest nawilżona,wygladzona,lekko napieta i bardziej elastyczna. Efektu uniesienia a tymbardziej powiększenia nie zauważyłam ale absolutnie się na to nie nastawialam. Aż takich cudów nie ma :)

Jest ok

Na pierwszym miejscu jest bardzo intensywny słodki zapach.
Konsystencja kremowo-żelowa
bardzo wydajny starczył mi na półtora roku
Nie wieżę, żeby jakiś kosmetyk powiększył moje piersi,ale napewno stały się jędrniejsze.
opakowanie przeciętne
Otrzymałam ten produkt w konkursie.
Raczej tego typu produkt nie kupię,bo uważam,że to jest wyżucanie pieniędzy w błoto.

Dobrze ujedrnia i wzmacnia skórę biustu

Serum używam od kilku miesięcy bo jest tanie i dobre. Skutecznie wzmacnia skórę biustu i dekoltu, odżywia i ujedrnia- już po tygodniu stosowania zauważyłam różnicę. Poprawia elastyczność i strukturę. Jestem bardzo zadowolona, serum jest wydajne, dobrze się wchłania, ma przyjemną kremowo żelowa konsystencję. Dobry skład, innowacyjność i różowe opakowanie. Oj lubimy się bardzo.

Dla mnie bomba

Od razu przyznam, ze w cuda nie wierze, ale ropzpoczynajac akcje odchudzanie postanowilam od poczatku zadbac o biust. Poniewaz bardzo lubie marke Eveline wybor padl na serum tej firmy. Nie zaluje. Pomimo utraty kilogramow biust dalej wyglada dobrze. Skora jest gladka, napieta I dobrze nawilzona. Polecam - przy systematycznym stosowaniu naprawde poprawia wyglad piersi.

Dobry produkt

Serum kupiłam z myślą o zwiększeniu jędrności biustu , wiadomo sam krem nie nam go nie powiększy . Bardzo lubiłam go używać. Dobrze nawilżał moją skórę piersi ,po kilku tygodniach stosowania rzeczywiście piersi były bardziej napięte. Zapach był bardzo delikatny . Samo serum dosyć szybko się wchłaniało ,co było zdecydowanie plusem . Myślę,że jeszcze wrócę do tego produktu.

Powiększać nie powiększa

Oczywiście nie kupiłam go z myślą, że powiększy mi biust, troszkę byłoby to śmieszne i nie do uwierzenie ale z myślą o lepszym ujędrnieniu. Większości tych balsamów naprawdę sobie chwalę, bo są świetne i spełniają w jakimś stopniu swoją rolę, w tym natomiast podoba mi się, że faktycznie widoczne jest ujędrnienie biustu, oczywiście nie w 100% ale na pewno widoczne, bardzo wydajny, dość gęsta konsystencja, wystarczy niewielka ilość na jedną aplikację no i ta piękna szata graficzna, który przykuwa wzrok kobiety. Naprawdę polecam, mimo, że nie spełnia wszystkich obietnic, lecz za tę cenę choć ujędrnia biust, nawilża, wygładza.