Eveline, Slim Extreme 4D, Intensywne serum powiększające i poprawiające strukturę biustu `Mezo Push - up`

Eveline serum powiększające i poprawiające strukturę biustu Mezo Push-Up Dzięki technologii Mesotherapy Anti-Age Complex serum już po 1. aplikacji. gwarantuje rezultaty powiększenia i ujędrnienia biustu bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgicznego. Przeciwdziała skutkom upływającego czasu, takim jak opadanie i wiotczenie oraz pozwala zachować piękny wygląd biustu.
Składniki Aktywne Eveline Intensywne serum powiększające i poprawiające strukturę biustu:
- Volufiline – rzeźbi biust poprzez zwiększenie ilości lipidów i adipocytów. Piersi o niewielkim rozmiarze zwiększają swoją objętość, a piersi o większym rozmiarze zyskują jędrność i krągły kształt.
- PhytoCellTec to – uruchamiają proces szybkiego odradzania się komórek skóry i ją odmładzają.
- Pullulan – regeneruje tkanki skórne i zapobiega ich wiotczeniu, poprawia mikrokrążenie, ujędrnia i uelastycznia skórę, podnosi, napina i modeluje biust.
- Kigelia Africana – ma działanie wypełniające i powiększające biust.
- Acacia Collagen – pobudza komórki skóry do zwiększonej produkcji kolagenu. Tworzy na skórze mikrosiateczkę liftingującą i podtrzymującą biust. Modeluje linię biustu i daje efekt push-up.
- Biohyaluron complex – wnika w warstwy skóry, zatrzymując w niej wodę, co wpływa na poprawę napięcia, jędrności i elastyczności skóry biustu.

ulubiony w tej kategorii

Na samym początku trzeba podkreślić fakt, że żaden produkt należący do tej kategorii raczej nie powiększy nam biustu o kilka rozmiarów albo nie zapewni efektu push-up. Natomiast stosowanie tego typu kosmetyków jest niezwykle ważne dla skóry naszego biustu, tak by zapewnić jej jędrny wygląd i dobrą kondycję. Taki kosmetyk ma przede wszystkim dogłębnie skórę nawilżyć i wzmocnić jej napięcie. Produkt firmy Eveline jest moim zdaniem jednym z lepszych w tej kategorii. Przede wszystkim jest bardzo wydajny , na jedno użycie wystarczy niewielka jego ilość. Ma przyjemną kremowo żelową konsystencję i bardzo ładny zapach, który tylko uprzyjemnia stosowanie kosmetyku. Produkt łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Regularne jego stosowanie rzeczywiście przyczynia się do poprawy kondycji skóry biustu i dekoltu. Dzięki niemu można poczuć się pewniej i lepiej we własnej skórze. Można to docenić zwłaszcza latem gdy sukienki i bluzki z dekoltem bardziej uwidaczniają te okolice. Ale żeby tak było trzeba oczywiście zachować regularność w stosowaniu produktu przez cały rok.

Przyjemne

Opakowanie krzyczy kolorem. Nie przejdziemy obojętnie. Konsystencja bogata. Zapach kojarzy mi się z perfumami,bardzo przyjemny. Wystarczy niewielką ilość by pokryć cały biust. Wchłania się dość długo dlatego uzywam go po wieczornym prysznicu kiedy mam więcej czasu. Po miesiącu sumiennego wklepywania zauważyłam,że skóra jest nawilżona,wygladzona,lekko napieta i bardziej elastyczna. Efektu uniesienia a tymbardziej powiększenia nie zauważyłam ale absolutnie się na to nie nastawialam. Aż takich cudów nie ma :)

Jest ok

Na pierwszym miejscu jest bardzo intensywny słodki zapach.
Konsystencja kremowo-żelowa
bardzo wydajny starczył mi na półtora roku
Nie wieżę, żeby jakiś kosmetyk powiększył moje piersi,ale napewno stały się jędrniejsze.
opakowanie przeciętne
Otrzymałam ten produkt w konkursie.
Raczej tego typu produkt nie kupię,bo uważam,że to jest wyżucanie pieniędzy w błoto.

Dobrze ujedrnia i wzmacnia skórę biustu

Serum używam od kilku miesięcy bo jest tanie i dobre. Skutecznie wzmacnia skórę biustu i dekoltu, odżywia i ujedrnia- już po tygodniu stosowania zauważyłam różnicę. Poprawia elastyczność i strukturę. Jestem bardzo zadowolona, serum jest wydajne, dobrze się wchłania, ma przyjemną kremowo żelowa konsystencję. Dobry skład, innowacyjność i różowe opakowanie. Oj lubimy się bardzo.

Dla mnie bomba

Od razu przyznam, ze w cuda nie wierze, ale ropzpoczynajac akcje odchudzanie postanowilam od poczatku zadbac o biust. Poniewaz bardzo lubie marke Eveline wybor padl na serum tej firmy. Nie zaluje. Pomimo utraty kilogramow biust dalej wyglada dobrze. Skora jest gladka, napieta I dobrze nawilzona. Polecam - przy systematycznym stosowaniu naprawde poprawia wyglad piersi.

Dobry produkt

Serum kupiłam z myślą o zwiększeniu jędrności biustu , wiadomo sam krem nie nam go nie powiększy . Bardzo lubiłam go używać. Dobrze nawilżał moją skórę piersi ,po kilku tygodniach stosowania rzeczywiście piersi były bardziej napięte. Zapach był bardzo delikatny . Samo serum dosyć szybko się wchłaniało ,co było zdecydowanie plusem . Myślę,że jeszcze wrócę do tego produktu.

Powiększać nie powiększa

Oczywiście nie kupiłam go z myślą, że powiększy mi biust, troszkę byłoby to śmieszne i nie do uwierzenie ale z myślą o lepszym ujędrnieniu. Większości tych balsamów naprawdę sobie chwalę, bo są świetne i spełniają w jakimś stopniu swoją rolę, w tym natomiast podoba mi się, że faktycznie widoczne jest ujędrnienie biustu, oczywiście nie w 100% ale na pewno widoczne, bardzo wydajny, dość gęsta konsystencja, wystarczy niewielka ilość na jedną aplikację no i ta piękna szata graficzna, który przykuwa wzrok kobiety. Naprawdę polecam, mimo, że nie spełnia wszystkich obietnic, lecz za tę cenę choć ujędrnia biust, nawilża, wygładza.

znacznie gorszy od poprzednika:(

Jestem bardzo zawiedziona, chciałam kupić standardowe, uwielbiane przeze mnie "różowe", w sklepie była tylko ta wersja, nie wiem czy tamtego 3D już nie produkują i to jest następca, czy o co chodzi:/ Poprzednie serum było rewelacyjnie, idealnie doprowadzało piersi do ładu po odchudzaniu, efekt było widać natychmiast, używałam go czasem do twarzy i pośladków i też świetnie ujędrniało, to był jedyny krem do biustu po którym widziałam efekty.

To serum nie robi kompletnie nic oprócz nawilżania, do tego ma gęstszą konsystencję, długo się wchłania i jest bardzo lepkie. Słowo 'Mezo' w nazwie bynajmniej śmieszne, co to niby ma wspólnego z kremem.
Jestem na nie, chcę mój ulubiony krem.

Beznadzieja.

Niestety nie widzę żadnych efektów, ani ujędrnienia ani powiększenia, wręcz przeciwnie wydaje mi się że piersi zmalały...Tragedia.
Biust jest taki jak był , nawet delikatniejszy się nie zrobił.

Nie polecam!

Spoko

Troszke ujędrnił. Szału nie ma. Zapach jest boooski. Tych 2,5 cm nie widać ale odrobinkę jędrności tak. Nie wiem nad czym mam się jeszcze rozpisywać. Uwzględniłam wszystko w kategoriach wydajność, zapach itd. Więc nie wiem czemu treść recenzji jest zbyt lakoniczna.

Przyzwoity produkt za dobra cenę

To co można powiedzieć o tym produkcie - wygładza i napina skórę biustu - jest po nim taka milutka w dotyku ;) Jest to dobry krem do codziennej pielęgnacji, pięknie pachnie i ma fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Wiem, że producent w opisie produktu nieźle popłynął z fantazją ;) Jednak, nie oczekując zarówno od kremów na biust i jak i na cellulit cudów, nie będę ganiła Slim Extreme 4D , za to, że moje piersi po stosowaniu serum nie robią się ani większe ani bardziej uniesione - od tego są ćwiczenia i w radykalnych przypadkach chirurg plastyk. W mojej subiektywnej ocenie: ten krem plus odpowiedni zestaw ćwiczeni mogą zdziałać wiele - dbajmy o siebie zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Polecam !

Ni ziebi ni grzeje... Porażka

Cóż... Stosując serum kilka miesięcy,nie zauważyłam ŻADNYCH ale to ŻADNYCH zmian. Nie kupię ponownie. Oczywiście nie wierzyłam że moje piersi powiększa się o 2,5 cm,jednakze innych efektów,a tu NIC. Nie polecam.