Shefoot, Żel kojący na zmęczone nogi i stopy

Shefoot, Żel kojący na zmęczone nogi i stopy

Shefoot Żel kojący na zmęczone nogi i stopy chłodzi i odpręża, zmniejsza obrzęk i uczucie zmęczenia. Lekki żel do codziennej pielęgnacji stóp i łydek przyjemnie odpręża i chłodzi zmęczone lub opuchnięte nogi. Shefoot Żel kojący na zmęczone nogi i stopy zawiera składniki aktywne tj. wyciąg z kasztanowca, diosmina i hesperydyna wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych i usprawniają krążenie, dzięki czemu zmniejszają powstały obrzęk, przynosząc ulgę i odprężenie, minimalizują uczucie ciężkości nóg i wrażliwość na dotyk.

w tubce
żel
100 – 250ml, 50 - 100ml
Skóra
wrażliwa
Struktura
lekkie

Wykorzystała: kilka próbek

kojący żel na zmęczone nogi oraz stopy

kojący żel na zmęczone nogi oraz stopy.Jest super kosmetykiem który bardzo dobrze regeneruje stopy. Polecam każdemu ten produkt a na pewno nie będzie zawiedziony

Super produkt!

Ten produkt polecam - z pewnością bo sprawia, że moja skóra jest nawilżona i miękka - ale przede wszystkim nogi są lekkie i pełne życiowej siły. Opakowanie bardzo wydaje i wygodne.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Super produkt

Dostałam kilka próbek. Ale już po zastosowaniu pierwszej, mogę śmiało powiedzieć, że żel spełnia swoją funkcję. Bardzo dobrze się wchłania. Przyjemnie się rozprowadza. Uczucie chłodu i orzeźwienia jest natychmiastowe. Po chwili lekkość nóg jest zaskakująca.

Bardzo mi pomógł

Dostałam w prezencie od Rossmana jakoś w lipcu, kiedy były mega upały. Akurat pracowałam w restauracji jako kelnerka... Naprawdę ten żel był moim wybawieniem. Nogi mi puchły, bolały od zmęczenia i upału, wiele godzin biegania po sali i ogródkach, przerażały mnie wizją żylaków i zakrzepów na nogach (a mam tendencje :( )
Zaczęłam używać tego żelu, rano, przed pracą i wieczorem po letnim prysznicu, rewelacyjna ulga! Przyjemnie chłodzi, jest świetnym okładem na obolałe łydki i stopy. Nie zauważyłam nowych żylaków lub pajączków. Wiadomo z nogami u góry trzeba po takim dniu pracy przelezec, ale z tym żelem są lepsze rezultaty.
Przebadany hypoalergicznie i dermatologicznie, świetny dla skóry wrażliwej.

Prezent z Rossmanna

Nie spodziewałam się, jednak zważając na mój stan, bardzo ucieszyłam się na taką niespodziankę ze strony często odwiedzanej drogerii. Jakże ogromne było moje zdziwienie, że ten niepozorny żel stanął na wysokości zadania i rzeczywiście odprężył moje opuchnięte i obolałe stopy. Konsystencja sprawia, że szybko się wchłania nie brudząc niczego przy okazji. Dodatkiem jest bardzo intensywny zapach wyciągu z kasztanowca oraz innych składników.

Używa produktu od: próbka

Zawiodłam się :-(

Bardzo lubię markę Shefoot. Mają naprawdę dobre produkty do pielęgnacji stóp, które stale kupuję, więc gdy w opakowaniu kremu do stóp znalazłam próbkę żelu na zmęczone nogi i stopy od razu zabrałam się do testowania.
Żel nie wygląda zbyt zachęcająco, ale bardzo szybko się wchłania i nie lepi się. Z początku miał dziwny zapach, taki trochę chemiczny, dopiero w miarę wcierania w łydki wyczuwalny stał się świeży, mentolowy aromat.
Niestety nie odczułam ani chłodu, ani uczucia odprężenia. Nie zmniejszyło się też uczucie ciężkości. Moje nogi nie były w żadnym stopniu lekkie i ukojone. Naprawdę się rozczarowałam...

Lekki, żelowy, odpręża

Żel pięknie pachnie, szybko się wchłania, początkowo może dawać uczucie lepienia, nie nadaję się do masowania- smarujemy i najlepiej położyć wysoko nogi i się odprężyć. Jestem cały dzień na nogach, pod koniec dnia bardzo mnie bolą, więc mogę szczerze się wypowiedzieć- żel odpręża, odświeża ale jak bolały tak bolą i tak samo z uczuciem ciężkości. Lubię go , bo fajnie się po nim czuję ale to uczucie nie ma nic wspólnego z zabraniem mi uczucia zmęczenia czy ciężkości nóg.

Produkt w dobrej cenie. Powoduje uczucie kekkich nóg. Po użyciu czuć efekt chłodzenia który trwa przez kulka sekund. Nogi są "lżejsze" a opuchnięcia zmniejszone. Polecam naupalne dni. Doskonały skład produktu.

Polubiliśmy się :)

Moja skóra stóp po kilkudniowym stosowaniu tego produkt jest bardziej odprężona, gładka i miła w dotyku. Tuż po aplikacji kremu czuję przyjemne odprężenie i zmniejszone uczucie ciężkości nóg. Produkt delikatnie nawilżył moje stopy.
Produkt całkowicie spełnił moje oczekiwania.
Jest niezawodny w przypadku zmęczonych, obolałych nóg.
Konsystencja kojącego żelu jak najbardziej mi odpowiada, jest typowo żelowa- produkt szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu.
Dobrze się rozprowadza.
Daje delikatny efekt nawilżenia.
Produkt subtelnie pachnie, bardzo rześko.
Pozostawia uczucie chłodu.
Odpręża, relaksuje i koi zmęczone stopy.
Jest rewelacyjny.

Cudeńko

Uwielbiam produkty Shefoot i na tym też się nie zawiodłam. Rewelacyjnie sprawdzi się po całym dniu na nogach a także w trakcie upałów. Żel ma leciutką, nietłustą konsystencję. Bezproblemowo rozprowadza się na skórze i bardzo szybko się w nią wchłania. Nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy. Zapach ma przyjemny, intensywnie mentolowy. Nie ulatnia się szybko ze skóry. Żel nie wysusza skóry, a ładnie ją nawilża.Po aplikacji odczuwam delikatne chłodzenie. Żel zmniejsza uczucie ciężkich nóg,przyjemnie je relaksuje i odpręża . Można stosować go także na łydki. Jest wydajny. Serdecznie polecam.