Shefoot, Żel kojący na zmęczone nogi i stopy

Shefoot, Żel kojący na zmęczone nogi i stopy

Shefoot Żel kojący na zmęczone nogi i stopy chłodzi i odpręża, zmniejsza obrzęk i uczucie zmęczenia. Lekki żel do codziennej pielęgnacji stóp i łydek przyjemnie odpręża i chłodzi zmęczone lub opuchnięte nogi. Shefoot Żel kojący na zmęczone nogi i stopy zawiera składniki aktywne tj. wyciąg z kasztanowca, diosmina i hesperydyna wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych i usprawniają krążenie, dzięki czemu zmniejszają powstały obrzęk, przynosząc ulgę i odprężenie, minimalizują uczucie ciężkości nóg i wrażliwość na dotyk.

Skóra
żel
100 – 250ml, 50 - 100ml

Używa produktu od: próbka

Zawiodłam się :-(

Bardzo lubię markę Shefoot. Mają naprawdę dobre produkty do pielęgnacji stóp, które stale kupuję, więc gdy w opakowaniu kremu do stóp znalazłam próbkę żelu na zmęczone nogi i stopy od razu zabrałam się do testowania.
Żel nie wygląda zbyt zachęcająco, ale bardzo szybko się wchłania i nie lepi się. Z początku miał dziwny zapach, taki trochę chemiczny, dopiero w miarę wcierania w łydki wyczuwalny stał się świeży, mentolowy aromat.
Niestety nie odczułam ani chłodu, ani uczucia odprężenia. Nie zmniejszyło się też uczucie ciężkości. Moje nogi nie były w żadnym stopniu lekkie i ukojone. Naprawdę się rozczarowałam...

Lekki, żelowy, odpręża

Żel pięknie pachnie, szybko się wchłania, początkowo może dawać uczucie lepienia, nie nadaję się do masowania- smarujemy i najlepiej położyć wysoko nogi i się odprężyć. Jestem cały dzień na nogach, pod koniec dnia bardzo mnie bolą, więc mogę szczerze się wypowiedzieć- żel odpręża, odświeża ale jak bolały tak bolą i tak samo z uczuciem ciężkości. Lubię go , bo fajnie się po nim czuję ale to uczucie nie ma nic wspólnego z zabraniem mi uczucia zmęczenia czy ciężkości nóg.

Produkt w dobrej cenie. Powoduje uczucie kekkich nóg. Po użyciu czuć efekt chłodzenia który trwa przez kulka sekund. Nogi są "lżejsze" a opuchnięcia zmniejszone. Polecam naupalne dni. Doskonały skład produktu.

Polubiliśmy się :)

Moja skóra stóp po kilkudniowym stosowaniu tego produkt jest bardziej odprężona, gładka i miła w dotyku. Tuż po aplikacji kremu czuję przyjemne odprężenie i zmniejszone uczucie ciężkości nóg. Produkt delikatnie nawilżył moje stopy.
Produkt całkowicie spełnił moje oczekiwania.
Jest niezawodny w przypadku zmęczonych, obolałych nóg.
Konsystencja kojącego żelu jak najbardziej mi odpowiada, jest typowo żelowa- produkt szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu.
Dobrze się rozprowadza.
Daje delikatny efekt nawilżenia.
Produkt subtelnie pachnie, bardzo rześko.
Pozostawia uczucie chłodu.
Odpręża, relaksuje i koi zmęczone stopy.
Jest rewelacyjny.

Cudeńko

Uwielbiam produkty Shefoot i na tym też się nie zawiodłam. Rewelacyjnie sprawdzi się po całym dniu na nogach a także w trakcie upałów. Żel ma leciutką, nietłustą konsystencję. Bezproblemowo rozprowadza się na skórze i bardzo szybko się w nią wchłania. Nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy. Zapach ma przyjemny, intensywnie mentolowy. Nie ulatnia się szybko ze skóry. Żel nie wysusza skóry, a ładnie ją nawilża.Po aplikacji odczuwam delikatne chłodzenie. Żel zmniejsza uczucie ciężkich nóg,przyjemnie je relaksuje i odpręża . Można stosować go także na łydki. Jest wydajny. Serdecznie polecam.