Norel, Enzymatic Peeling (Peeling enzymatyczny do twarzy)

Norel, Enzymatic Peeling (Peeling enzymatyczny do twarzy)

Peeling enzymatyczny do twarzy Norel o konsystencji delikatnego kremu, zawierający złuszczające enzymy z owoców. Polecany dla każdego rodzaju cery, również wrażliwej i z problemami naczynkowymi. Oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka. Po zastosowaniu peelingu skóra jest wygładzona, rozjaśniona, nawilżona i lekko napięta. Peeling enzymatyczny do twarzy Norel zawiera:
- enzymy bromelainę pozyskiwaną z ananasa i papainę pozyskiwaną z papai – o działaniu keratolitycznym, rozluźniającym połączenia pomiędzy obumarłymi komórkami warstwy rogowej naskórka.
Stosowanie: nałożyć cienką warstwę peelingu na skórę twarzy, szyi i dekoltu, na 5-10 minut. Zmyć ciepłą wodą. Omijać okolice oczu.

enzymatyczne
w tubce
krem
50 – 100ml

3 x tak!

Peeling znam z zabiegów u mojej kosmetyczki, nie stosuję go sama w domu. Działa genialnie na moją skórę. Bez pocierania, bez zbędnej zabawy robi swoją robotę - złuszcza naskórek, usuwa wszelkie suchości, które są moją zmorą i pozostawiają cerę gładką, rozświetloną i na długo w bardzo dobrej kondycji. Peeling bardzo przyjemnie, choć delikatnie pachnie, nakładany na skórę jest zimnym żelem, który nie powoduje pieczenia, ściągania. Poza złuszczeniem powoduje także zebranie nadmiaru sebum, z czym mam problem. Polecam nawet do cery problematycznej jak moja. Chyba zakupię sobie tubę do domu.

ŚWIETNY

Może to nie jest peeling, który ma w sobie och i ach ekstrakty, ale za tę cenę to NAJLEPSZY PEELING ENZYMATYCZNY ŚWIATA. Moja wrażliwa skóra go uwielbia. Skutecznie oczyszcza nie podrażniając. Cena bardzo fajna. Dość wydajny.

Super!

Polubiliśmy się z tym peelingiem. Stosowałam go raz-dwa razy w tygodniu w ramach kilku etapowej pielęgnacji. Twarz jest po nim gładziutka, miła w dotyku, koloryt jest ujednolicony. Nie zapycha. Nałożona po nim maseczka może zadziałać dogłębniej. Ma przyjemny zapach, oraz fajną "zbitą" konsystencję.

Idealny dla wrażliwców

Peeling znajduje się w 100 ml tubce, która jest zakręcana i nieprzezroczysta. Opakowanie jest poręczne i wygodne w użyciu, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Peeling ma lekką, dość rzadką, kremową konsystencję, dzięki czemu świetnie się nakłada.

Zapach
Określiłabym go jako lekki, trochę wręcz tropikalny. To pewnie za sprawą zawartych w nim enzymów pozyskiwanych z ananasa i papai.

Stosowanie
Peeling nakładam 2 razy w tygodniu na oczyszczoną skórę twarzy na około 10 minut. Nie trzeba go wmasowywać jak tradycyjnych peelingów. Po tym czasie spłukuję go ciepłą wodą. Co udaje mi się bez problemu wykonać.

Działanie
To pierwszy peeling który nie zaszkodził mojej bardzo wrażliwej cerze. Nie spowodował żadnych podrażnień, nie wywołała nieprzyjemnego pieczenia. Po jego użyciu skóra od razu staje się gładka, czuję że jest dobrze oczyszczona, wygląda na zdrowszą, ma więcej blasku. Pory zostają zwężone. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam wyrównanie kolorytu cery. Martwy naskórek zostaje delikatnie usunięty, choć na ten efekt trzeba poczekać przynajmniej do trzeciego użycia, kiedy enzymy zaczną zmniejszać spoistość komórek warstwy rogowej naskórka. Dodatkowo zauważyłam, że peeling ten zwiększył wchłanianie się kosmetyków do mojej cery. Czuję, że wieczorny kolagen, który nakładam lepiej trafia w wnętrze skóry, nie pozostaje na jej wierzchu. Peelingi enzymatyczne kupimy właściwie w każdej drogerii, warto dobrać je do swojego rodzaju cery. Przed użyciem należy przeprowadzić test na alergie np. na nadgarstku. Myślę, że ja na razie zostanę przy tym produkcie, gdyż w 100% spełnił on moje oczekiwania. Dodam jeszcze, że jest bardzo wydajny. Do kupienia m.in. w drogerii Douglas.