Yonelle, H2O Infusion Cream (Hydrolipidowy krem infuzyjny H2O)

Yonelle, H2O Infusion Cream (Hydrolipidowy krem infuzyjny H2O)

Hydrolipidowy krem infuzyjny H2O Yonelle H2O Infusion przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, która przejawia spadek jędrności i elastyczności. Regularne używanie zapewni szybkie efekty nawilżające i odmładzające wygląd skóry. Wygląd cery poprawia się z dnia na dzień: wypełniają się zmarszczki, skóra zyskuje młodzieńczą świeżość oraz doskonały koloryt, poprawia się nawilżenie. Skóra jest spektakularnie gładka, nasycona wilgocią i wygląda jak po liftingu.
Sposób użycia: Używaj na dzień i na noc. Nakładaj na oczyszczoną skórę twarzy.

na dzień
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Używa produktu od: próbka

Bez szału

Dostałam próbkę tego kosmetyku do przetestowania, ale osobiście po tym pojedynczym użyciu nie zachwycił mnie. Nie było spektakularnego efektu na mojej cerze. Na plus jest brak podrażnienia i uczucia pieczenia.

bardzo dobry, ale nie ideał

Krem dobrze nawilża i regeneruje skórę, ślicznie pachnie (delikatnie i przyjemnie, porównałabym go do świeżego ogórka) i ogólnie robi dobre wrażenie. Ale ma też niestety istotne minusy.

Nie spodobała mi się jego konsystencja - absolutnie nie sprawdza się pod makijażem, bo podkład się na nim roluje już podczas nakładania. Zostawia na twarzy film, skóra jest aż śliska przez co trochę mnie zapchał i powodował pojawianie się mini wyprysków (w nieznacznym stopniu, ale jednak).
Stosowałam go jedynie na noc i rano budziłam się z ładną, rozpromienioną, miękką i naprawdę nawilżoną skórą, ale na dłuższą metę mi nie posłużył. Miałam wrażenie, że moja skóra pod nim nie oddycha.

Nie był zbyt wydajny. Opakowanie jest przesadnie duże, kremu wewnątrz niewiele. Trzeba przyznać, że wygląda ładnie i elegancko. Krem przychodzi zapakowany w woreczek i sprawia wrażenie luksusowego.
Jednak za taką cenę spodziewałam się produktu, który mnie naprawdę zadowoli.

Jeden z lepszych !

Absolutnie jeden z lepszych kremów jakie miałam okazję testować. Świetnie nawilża , daje całodzienne uczucie komfortu, jest zarazem łagodny dla skóry i pięknie ją rozświetla efektem nawilżenia . Widocznie poprawia kondycję skóry i spłyca drobne zmarszczki. Będzie idealny dla osób z cerą mieszaną , suchą , odwodnioną , pozbawioną blasku, potrzebującą zastrzyku energii. Zapach świeży , kojarzy mi się ogórkowo, łagodnie. Opakowanie śliczne , kobiece , wygodne w użytkowaniu. Cena troszkę wysoka , ale krem jest wydajny i skuteczny, więc warto :)

Spisał się bardzo dobrze

Produkt wart uwagi. U mnie spisuje się świetnie zimą, kiedy moja skóra potrzebuje mocniejszego działania. Krem ma bogatą konsystencję, która dość szybko się wchłania ale skóra pozostaje przyjemnie nawilżona i "otulona" na dłuższy. Stosowałam tylko na noc, na dzień krem jest dla mnie ciut za ciężki pod makijaż. Jest bardzo wydajny, ale trzeba go wiele aby poczuć efekt. Po kilku tygodniach stosowania czułam że skóra jest odpowiednio nawilżona i odżywiona. Nie wiem jeszcze dużych zmarszczek ale mimo wszystko czułam że skóra jest gładsza i zdrowsza. Wracam do niego często.Zapach ma boski. Opakowanie jest bardzo ekskluzywne i niekoniecznie praktyczne ale fakt wygląda pięknie na toaletce. Jakość słoiczka i jego zapakowanie w piękny woreczek ma swoje odzwierciedlenie w cenie produktu. Zawsze kupuję na promocji w Douglas, cena regularna jest dla mnie za duża.

bardzo lubię

Zalety:
+ jest bardzo wydajny
+ niesamowicie nawilża moją cerę i nie jest to nawilżenie tylko powierzchniowe le również głębszych warstw
+ bardzo przyjemnie pachnie i to również potęguje uczucie świeżości
+ rewelacyjnie sprawdza się na noc

Wady:
- zostawia na skórze tłusty film

Przeciętniak

Zapewnienia producenta o spektakularnym efekcie ujędrniającym, krem wynalazek, super skuteczny, luksusowy... z żadnym z tych super mocy się nie zgodzę.

Krem przede wszystkim przeciętny, nie wyróżnia się niczym specjalnym a za kwotę 200 zł jednak są nieco większe oczekiwania. Powstaje wielkie rozczarowanie po użyciu tydzień, dwa - brak efektów super nawilżenia, jeżeli chodzi o luksus można zauważyć w sposobie zapakowania i samym opakowaniu kremu ale to chyba nie o to chodzi. Dedykowany dla kobiet 40+ przy mojej skórze pod 30 nie sprawdził się i nie kupię go ponownie a dodatkowo ze względu, że to nie jedyny produkt tej marki, który miał być super innowacyjny a nie był, markę Yonelle już sobie odpuszczę.

Dobry, jednak 40+ potrzebuje już więcej

Produkt w konsystencji pomiędzy kremem i czymś żelowym z przewagą krem. Opakowanie piękne na półce, w użyciu mało funkcjonalne. Odkręcane wieczko i standardowa pokrywka z membraną, niestety spadła na podłogę i to nie raz po czym cała procedura płukania wrzątkiem i odkażania ....
Dodatkowe materiałowe sakiewki w które zapakowano krem piękne ale bezużyteczne.
Działanie:
- krem doskonale wchłania się w skórę
- pozostawia skórę wyraźnie nawilżoną i ukojoną
- wyrównuje koloryt ale bez przesady
- skóra zauważalnie lepiej wygląda
- po przerwie w stosowaniu ponowny kontakt z kremem był zdecydowanie odczuwalny i pozytywny
- bardzo dobry pod makijaż
- ładny subtelny zapach

Bardzo dobry

Porządny kremik przyjemny w stosowaniu. Czy daje efekt liftingu i wypełnia zmarszczki-na ten temat wypowiedzą się kobiety starsze ode mnie.

Plusy:

:) skóra po zastosowaniu kremu jest miękka i gładka
:) bardzo dobry skład
:) nie zapycha
:) nie podrażnia mojej alergicznej skóry z AZS
:) nie lepi się po nałożeniu-szybko się wchłania
:) dobry na dzień i na noc
:) dobrze nawilża
:) poprawia koloryt-zaczerwienienia mniej widoczne
:) ładny, delikatny zapach
:) lekka konsystencja
:) nie uczula
:) sprawdza się pod makijaż

Minusy:

:( niehigieniczne opakowanie
:( wysoka cena
:( dostępność

Używam tego produktu od: niecały miesiąc