Lirene Dermoprogram, Lactima Duo Forte+, Terapeutyczny płyn do higieny intymnej

Lirene Dermoprogram, Lactima Duo Forte+, Terapeutyczny płyn do higieny intymnej

Płyn do higieny intymnej Lirene posiada formułę Forte+, która stworzona została z myślą o codziennej pielęgnacji i higienie miejsc intymnych kobiet podatnych na podrażnienia i infekcje. Terapeutyczny płyn do higieny intymnej Lirene w swoim składzie zawiera Duo kompleks kwasu mlekowego i prebiotyku: Wspomaga redukcję stanów zapalnych i zaczerwienień. Zawarty w formule naturalny prebiotyk stymuluje odbudowę fizjologicznej mikroflory bakteryjnej, łagodząc podrażnienia i przynosząc ulgę w objawach świądu i pieczenia. Długotrwale chroni przed nawrotem podrażnień i zmniejsza ryzyko infekcji intymnych. Kwas mlekowy pomaga przywrócić naturalne, kwaśne pH okolic intymnych, zapewniając odpowiednią ochronę przeciwgrzybiczą oraz równowagę mikrobiologiczną. Delikatnie myje i odświeża miejsca intymne, zapewniając uczucie komfortu przez cały dzień. Dzięki nawilżającym właściwościom gliceryny chroni śluzówkę przed wysuszaniem. Płyn nie zawiera mydła, barwników, parabenów, dzięki czemu jest niezwykle łagodny i bezpieczny dla skóry.

Może być

Przeważnie kupuję płyny do okolic intymnych w aptece. Rzadko kiedy w drogerii jak w tym przypadku. No, ale akurat skusiłam się na niego. Płyn do higieny intymnej Lactima Duo Forte+ od firmy Lirene jest konsystencji płynnej, o kolorze kremowym i zapachu takim odświeżającym. Płyn dobrze rozprowadza się, lekko pieni, dobrze oczyszcza, odświeża, lekko zmniejsza podrażnienia, zaczerwienienia. Plus także za opakowanie, które zawiera pompkę i jest wydajne, ponieważ zawiera 300 ml i starcza to na dość długo. Nie mogę się zgodzić niestety z tym, że zmniejsza ryzyko infekcji intymnych. Po niektórych innych produktach takich typu mogę się cieszyć dłużej bez nawracających infekcji, no ale może akurat taki czas miałam wtedy.

dobry

Rzeczywiście zmniejsza częstotliwość i uczucie swędzenia. Zdarza mi się także pieczenie, a ten żel na dość długo rozprawia się z tym objawem. Naprawdę łagodny, zero podrażnień. Butelka 300mlstarcza na długo.

Mógł być bardziej gęsty, ponbieważ na wilgotnej dłoni lubi z niej spływać. Mimo to jest wydajny i dobrze się pieni.

Przeciętny

Nie zauważyłam działania szczególnie ochronnego czy terapeutycznego, a mam skłonność do infekcji.

Płyn ma sporo plusów:
+ dozowanie,
+konsystencja,
+wydajność,
+ dostępność,
+ cena.
+ nie podrażnił mnie, ani nie uczulił.

- nie odczułam łagodzenia podrażnień wyraźniejszego niż w przypadku innych używanych przeze mnie płynów.

Mimo to daję mu 5 gwiazdek, bo tak naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia ;)

Super

Do tej pory to najlepszy płyn do higieny intymnej jaki stosowałam.
Jestem bardzo wrażliwa i często zmagałam się z infekcjami intymnymi.
Szczególnie ciężki jest dla mnie okres przed miesiączką.
Szukałam produktów, które pomogą mi na bieżąco chronić się przed infekcjami.
Moim zdaniem płyn ten spełnia swoje obietnice. W składzie ma zarówno kwas mlekowy jak i probiotyk, dzięki czemu oprócz odświeżenia, reguluje naturalną florę bakteryjną okolic intymnych. Płyn nie podrażnia i dostępny jest w fajnym opakowaniu z dozownikiem. Jest bardzo wydajny. Polecam.

Bardzo dobry produkt.

Już dawno nie trafiłam na tak dobry produkt do higieny intymnej! Ta wersja Lirene zostanie ze mną na dłużej, ponieważ sprawdziła się w 100%.

Wszystko co deklaruje producent się zgadza - płyn pomógł mi zwalczyć nieprzyjemną infekcję i powrócić do 'normalnego' stanu, więc to działanie terapeutyczne faktycznie jest.
Oprócz tego myje i odświeża przy czym jest bardzo łagodny.

Konsystencja w porządku - ani za rzadka ani za gęsta, dobrze się pieni i płyn jest wydajny.

Bezzapachowy, opakowanie posiada wygodną pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu.
Jak najbardziej wart swojej ceny.

Ode mnie 5 gwiazdek, jak najbardziej polecam!

Najlepszy przy przewlekłych podrażnieniach

Pojemność: 300ml
Cena: ok. 15zł
Dostępność: drogerie

Opis producenta:
Terapeutyczny płyn do higieny intymnej Lirene posiada formułę Forte+, która stworzona została z myślą o codziennej pielęgnacji i higienie miejsc intymnych kobiet podatnych na podrażnienia i infekcje. Terapeutyczny płyn do higieny intymnej Lirene w swoim składzie zawiera Duo kompleks kwasu mlekowego i prebiotyku: Wspomaga redukcję stanów zapalnych i zaczerwienień. Zawarty w formule naturalny prebiotyk stymuluje odbudowę fizjologicznej mikroflory bakteryjnej, łagodząc podrażnienia i przynosząc ulgę w objawach świądu i pieczenia. Długotrwale chroni przed nawrotem podrażnień i zmniejsza ryzyko infekcji intymnych. Kwas mlekowy pomaga przywrócić naturalne, kwaśne pH okolic intymnych, zapewniając odpowiednią ochronę przeciwgrzybiczą oraz równowagę mikrobiologiczną. Delikatnie myje i odświeża miejsca intymne, zapewniając uczucie komfortu przez cały dzień. Dzięki nawilżającym właściwościom gliceryny chroni śluzówkę przed wysuszaniem. Płyn nie zawiera mydła, barwników, parabenów, dzięki czemu jest niezwykle łagodny i bezpieczny dla skóry.

Płyn ten zakupiłam z nadzieją, że pomoże mi zminimalizować podrażnienia miejsc intymnych, z którymi notorycznie się mierzę. Polska marka, dobry skład i wygodne opakowanie z pompką były dodatkową zachętą.

Płyn nie ma zapachu i nie ma lejącej konsystencji, dzięki czemu nie przelewa nam się przez palce. Praktycznie się nie pieni. Podczas mycia nie podrażnia dodatkowo delikatnej skóry przy miejscach intymnych, nie szczypie.

Po kilku użyciach zauważyłam dużą ulgę przy moich podrażnieniach. Obecnie - po kilku miesiącach stosowania tego produktu - problemy nie nawracają, co szalenie mnie cieszy. Płyn jest wydajny, bo wystarczy naprawdę mała ilość, aby dobrze się umyć.

Wychodząc spod prysznica czuję się komfortowo i czysta, co - moim zdaniem - jest bardzo ważne przy higienie miejsc intymnych.

Użyty na skórę po depilacji również jej nie podrażnia, co poczytuje za jego kolejny plus.

Nie mam temu płynowi nic do zarzucenia i mogę polecić go każdej kobiecie, która - podobnie jak ja - mierzy się z przewlekłymi podrażnieniami.

Plusy i minusy:
+ pomaga minimalizować nawet przewlekłe podrażnienia, nie wywołuje nowych
+ bezzapachowy, nie wodnista konsystencja
+ wygodne w użytkowaniu opakowanie
+ sprawdza się nawet po depilacji
+ wydajny

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno zdenkowane, drugie w użyciu

Prewencja na medal

Należę do kobiet którym niestety problem nawracających infekcji jest znany.
W moim przypadku wiąże się to z silnym stresem i narkozami, które ciągną za sobą znaczny spadek odporności.
Dbam o siebie jak mogę, jednak nie zawsze przynosi to oczekiwany rezultat.
Moje problemy zazwyczaj ograniczają się do sporego stanu zapalnego i na szczęscie występują bez upławów.
Takie zawirowania po operacji trwają u mnie zazwyczaj kilkanaście tygodni.

Po przeczytaniu etykiety wzięłam ten płyn od razu.
I to był świetny wybór.

Płyn Lirene zamknięty jest w zgrabnej butelce z pompką a ta w kartonik.
Obydwa opakowania są bardzo czytelne, minimalistyczne.
Butelka stoi stabilnie na wannie, a pompka działa bezawaryjnie.

Konsystencja jest w sumie dość rzadka co troszkę mnie irytowało ponieważ wolę bardziej gęste formuły, jednak nie mogę powiedzieć by ta kwestia uprzykrzała mi stosowanie.

Kolor produktu jest biały, a zapach niezwykle delikatny i świeży.

Pieni się łatwo, samo mycie jest przyjemne.
Nie podrażnia nawet po depilacji, nie wysusza.
Bardzo przyjemnie i długotrwale odświeża, nawet podczas okresu.
Mam wrażenie że doskonale chroni przed infekcjami ponieważ podczas jego stosowania miałam pełny komfort przez wszystkie dni.
Dopiero po jego zakończeniu zaczęłam eksperymentować z Perfectą i z dnia na dzień pojawiło się zapalenie.
Z Lirene o tego typu problemach mogłam zapomnieć.

Dla mnie to jeden z lepszych płynów.
Prewencja na medal.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 300 ml

bardzo fajne

kupiłam,bo skończył mi się poprzedni żel,chciałam wypróbować czegoć nowego.Zaciekawił mnie opis na opakowaniu i również to,że płyn posiada kwas melkowy i prebiotyk.Przeczytałam również,ze ma pomagać w stanach zapalnych. Zużyłam całe opakowanie i oto moje zdanie:

+spełnia swoje obietnice
+korzystnie wpływa
+delikatny
+zapach bardzooooo delikatny,prawie nie wyczuwalny
+ładne opakowanie
+dobrze działająca pompka
+wydajny

Zdecydowanie polecam! myśle,że nie jest w stanie uczulić,a przynajmniej u mnie nic takiego się nie stało wręcz przeciwnie!

Mogę na nim polegac.

Bardzo dobry produkt do pielegnacji miejsc intymnych. Polecam osobom, które tak ja ja miewaja problemy tych własnie partii ciała. Płyn doskonale odsieża, pozostawiając to uczucie przez cały dzień. Po jego uzyciu czuję się czysto i komfortowo. Nie podraznia, a wręcz przeciwnie. Łagodzi podraznienia przynosząc ulgę. Nie wysusza, jak to ma miejsce podczas uzytkowania niektórych preparatów do higieny intymnej. Wygodny w uzyciu za sprawą pompki oraz wydajny. Cena równiez na plus. Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: ponad 3 tygodnie