Wibo, Iron Hard (Utwardzacz do paznokci (nowa wersja))

Wibo, Iron Hard (Utwardzacz do paznokci (nowa wersja))

Pojemność 8,5 ml

Utwardzacz do paznokci Wibo Iron Hard przedłuża trwałość manicure. Utwardzacz do paznokci Wibo Iron Hard zabezpiecza lakier przed pękaniem i ścieraniem. Nadaje paznokciom niesamowity połysk, oraz wzmocnienie koloru lakieru.

Jak zwykły, bezbarwny lakier

Napiszę krótko: preparat ten nie utwardza moich paznokci, ani nie przedłuża trwałości lakieru. Nałożony na paznokcie samodzielnie zachowuje się jak zwykły bezbarwny lakier, czyli nadaje paznokciom połysk, ale szybko odpryskuje i trzeba go zmywać. Nałożony na lakier kolorowy lekko wzmacnia jego połysk, ale nie przedłuża jego trwałości. Lakier i tak odpryskuje, ściera się i trzeba zmyć.
Najczęściej stosowałam utwardzacz samodzielnie, żeby miał bezpośredni kontakt z płytką paznokcia i wzmocnił ją. Niestety nic takiego nie zrobił, choć stosowałam go systematycznie.
Inne cechy produktu:
- nie gęstnieje szybko w butelce, można go używać miesiącami;
- jest tani;
- dostępność: kupiłam w Rossmannie.

Działanie: bardzo znikome, nie kupię ponownie.

Meh

Chciałam zamienić odżywkę eveline na coś innego (chociaż żeby paznokieć był utwardzony). Pomyślałam, że kupie zwykły lakier bezbarwny, ale zobaczyłam ten utwardzacz i postanowiłam spróbować - chyba tego żałuje.

Paznokieć jest lśniący i wygląda estetycznie... ale zachowuje się niczym baza peel-off. Zadziera się na krawędziach i można praktycznie cały lakier ściągnąć. Nawet jeśli doprowadzę do tego aby się tak nie działo, sam w sobie nie jest zbyt trwały.

Świetny produkt!

Od lat byłam przyzwyczajona do hybryd. Do mocnych i lśniących paznokci. Kiedy zrezygnowałam z hybryd przerzuciłam się na zwykłe lakiery. Nie ma mowy, że mogłabym mieć niepomalowane paznokcie. Muszę zmyć jeden lakier i od razu nałożyć kolejny, bo inaczej paznokcie padną ofiarą moich własnych zębów. Niestety obgryzam :( Męczyło mnie więc, że pomalowane paznokcie trzymają góra dwa dni. Zazwyczaj już na drugi dzień miałam odpryski. I nieważne czy był to lakier od "chińczyka" za dwa złote czy od Diora za setki złotówek. Znalazłam ten produkt. Kosztuje całe 8 zł a przedłuża trwałość lakieru do czterech/pięciu dni. Szybciej pojawiają się malutkie odrosty niż odpryski czy wytarte końcówki. Paznokcie są lśniące, niemal jak po hybrydzie. Na pędzelek nakłada się dużo produktu i jednym "umoczeniem" można pomalować wszystkie paznokcie, o ile mamy je krótkie. Wadą jest prostokątne duże zamkniecie, którego nie można obrócić w dłoni podczas malowania. Produktu użyłam jak do tej pory około 30 razy. Nic się z nim nie dzieje. Nie gęstnieje. Nawet jeśli zdarzy się tak, że pół butelki pójdzie na śmietnik z tego powodu, to i tak uważam, że warto wydać te 8 zł. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Trzeba pamiętać, że najlepiej go nakładać, kiedy lakier kolorowy całkiem już wyschnie. Jeśli tak będzie, to moim zdaniem, Vibo nie rozmaże nam niczego. Nie wiem dokładnie, jak długo schnie, ale najlepiej pomalować sobie nim paznokcie mając w perspektywie 20 minut nicnierobienia.

średniaczek

Lakier ma fajną konsystencję, długo utrzymuje się na paznokciach, daje mega połysk jednak nie jest niestety bez wad. Bardzo rozmazuje lakier położony przed nim , jeżeli zrobię sobie stemple i chcę je utrwalić tym lakierem to on mi wszystko rozmazuje, do tego dość dlugo schnie. Dlugi czas wysychania mogłabym mu jeszcze wybaczyć ale to, że psuje praktycznie wszystkie wzorki na paznokciach i miesza kolory już nie.

Nie polecam

Nie spełnił moich oczekiwań, ale nie wydałam na niego fortuny. Nie utwardza paznokci, ani lakieru, to znaczy lakier trzyma się tak samo, jak i bez utwardzacza. Jak za szybko pomaluję nim na nowo położony lakier, rozmazuje lakier i zostawia smugi. Mam go niecały rok, a już powoli robi się za gęsty i za szybko schnie na paznokciu.

W porządku

Nie mam do niego większych zastrzeżeń, choć mógłby na dłużej utrwalać lakier. Podkreśla kolor lakieru i nadaje mu piękny połysk. Stosunek jakości do ceny jest korzystny.

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam go na promocji -49% w Rossmannie. Byłam sceptycznie nastawiona, bo jak to za taką cenę może być dobry ale spróbować nie zaszkodzi a miał dobre opinie. Muszę przyznać, że jest to ogromne zaskoczenie, do tej pory nie wierzę, że ten top coat okazał się taki świetny. Świetnie się trzyma na paznokciach, znacznie przedłuża trwałość lakieru.Ten produkt widzę, że będzie godnym następcą Seche Vite, nie ściąga lakieru, nie kurczy go, tylko troszkę długo schnie ale warto być cierpliwym dla efektów, bo absolutnie przedłuża trwałość lakieru, jak na razie go uwielbiam.

Rozczarowałam się

O produkcie słyszałam wiele pochlebnych opinii. Niestety u mnie się nie sprawdził- planowałam używać go jako top, ale rozmiękczał lakier, wydłużał czas schnięcia, łatwiej było uszkodzić manicure.

taki sobie

Od dawna planowałam zakup utwardzacza do lakieru. Wybór padł na jeden z tańszych produktów.

Wytrzymuje u mnie do 10 dni. Kolor na paznokciach wydaje się bardziej nasycony. Manicure wydaje się być jak z salonu. Często się śmieje, że mam hybrydę. Bo dla mnie różnicy w wyglądzie nie ma żadnej. Daje niesamowity połysk. Nigdy nie zareagował źle z żadnym z moich lakierów. Także moja skórki nie mają z nim żadnego problemu
Opakowanie dość dla mnie designerskie. Pędzelek mega wygodny. Buteleczka szklana przezroczysta. Co mnie zaskoczyło po otwarciu to że było nalane prawie pod sam wierzch. Konsystencja nie jest taka gęsta. Mam go rok i nie zasechł.

Jeśli mi się skończy, a to na pewno, poszukam może czegoś innego. Jeśli nie znajdę wrócę do niego.

kłamliwy bubel

Jak dla mnie jest zaprzeczeniem utwardzacza - nie nadaje się do ochrony pomalowanych paznokci zwłaszcza jeśli się pokusiło o namalowanie wzorków. Zniszczył mi manicure, pomimo tego że z nałożeniem tego bubla odczekałam do wyschnięcia lakieru. Poza tym pędzelek nie jest poręczny.

Widzę różnicę.

Jest ok:)

Plusy:
+ lakier, który standardowo trzyma mi się 3 dni, teraz daje radę do 5 - za wyjątkiem samych końcówek, gdzie trzeba nałożyć grubszą warstwę
+ cena
+ duża pojemność
+ dostępny w każdym Rossmanie
+ dobre opakowanie

Minusy:
- nie nabłyszcza
- rozpuszcza nawet wysuszony lakier

Ogólnie widzę różnicę i jestem zadowolona z zakupu. Następnym razem wypróbuję jednak Seche Vite dla porównania.

Bardzo dobry

Polecam bardzo. Tani, ale mało wydajny, bo szybka gęstnieje w buteleczce. Nie schnie tak długo i z tych tańszych utwardzaczy jest okej. Nie ma szału, ale nie jest najgorszy. Ładnie się błyszczą po nim paznokcie, ale trwałość to wiadomo.. Jak zwykły lakier, kilka dni i już odpryski.