Bi-es, D`oro Amore EDP

Bi-es, D`oro Amore EDP

Bi-Es D`oro Amore to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: magnolia, melon, brzoskwinia, gruszka, bergamotka i mandarynka
nuta serca: tuberoza, śliwka, fiołek, orchidea, frezja, jaśmin, konwalia i róża
nuta bazy: piżmo, wanilia, cedr i jeżyna

owocowe, kwiatowe
wody perfumowane

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 4

Uwielbiam!

Mimo to że w ogóle nie są trwałe, zapach szybko znika, jest to jeden z najcudniejszych zapachów jakie miałam. Piękny brzoskwiniowy zapach mnie uwiódł... Będę nim zawsze wierna.

przedsmak oryginału

Flakon otrzymałam w prezencie, wcześniej nie znając ceny perfum ani żadnych opinii na temat firmy bi-es.
Ocenię go krótko: pachnie dobrze, rzeczywiście przypomina oryginał j\'adore diora(mam go również w swojej kolekcji) ale jest bardziej rześki, mniej słodki, za to chyba mocniej owocowy. Czuć melona i brzoskwinię. Niestety ma jeden minus: trwałość, pachnie w porywach do godziny. Na ubraniach można poczuć go nieco dłużej. Idealny na wyjście po zakupy do sklepu za rogiem, na pocztę, na spacer z psem, chyba, że ktoś lubi dozować sobie zapach średnio raz na godzinę ... ;) Ale czego można by się spodziewać kupując 50 ml perfum za kilkanaście złotych.
Mimo wszystko uważam, że np. zamiast przysłowiowej kawki w podziękowaniu, taki D.Amore będzie lepszym pomysłem na drobny upominek.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie - idzie jak woda