Lirene Dermoprogram, proVita D, Opti corrector, Korygująco - wygładzający krem pod oczy z wit. D

Krem pod oczy korygująco - wygładzający proVita D Lirene:
- Redukuje cienie i obrzęki pod oczami.
- Wygładza zmarszczki mimiczne
- Odbudowuje lipidy i nawilża.
Krem pod oczy korygująco - wygładzający proVita D Lirene jest przeznaczony do stosowania na dzień i na noc.

Bardzo fajny krem pod oczy

Używałam tego kremu pod oczy i powiem, że pomimo tego, że nie mam wielu zmarszczek, to czuję się tak jakby on hamował powstawanie ich, podczas jego używania. Był bardzo delikatny dla mojej skóry wokół oczu i naprawdę fajnie mi się sprawdzał. Dodatkowo zniwelował zmarszczki, które już powstały. Jeden z lepszych kremów pod oczy jakie miałam.

Ulubieniec pod oczy

Ten krem używam razem z kremem na noc tej samej wersji i efekty widzę- zmniejszył moje zmarszczki mimiczne i widzę poprawę napięcia skóry. Szybko się wchłania, jest lekki i nie zostawia tłustego filmu. Posiada delikatny zapach. Czy zmniejszył cienie? Nie wiem bo ich nie posiadam, ale widzę, że już po dwóch tygodniach stosowania oko nabrało młodzieńczości .

Jak dobrze, że już się skończył!

Nie byłam zadowolona z działania tego kremu. Moja skóra pod oczami potrzebuje nawilżenia, a ten krem, nie nawilżał wystarczająco, nie wspominając już nawet o innych cudach, które obiecuje producent. Nie wygładza, nie rozjaśnia, nie odżywia. Jedyne, co robi, to szczypie w oczy, gdy przypadkiem się tam dostanie. Jeśli chodzi o pielęgnację, kończę romans z drogerią i grzecznie tuptam z powrotem do Sephory.

za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej

Kupiłam en krem w Rossmannie za niecałe 20 zł. Nawilżać ok nawilża. Ale w sumie to jedyne co robi. Cieni pod powiekami nie likwiduje. Jeżeli liczycie, że zmniejszy wory pod oczami to też się zawiedziecie.
Więcej razy go nie kupię.

ok

Jestem zadowolona z dziłania tego kremu. Bardzo ładnie nawilża i wygładza skórę pod oczami bez powodowania podrażnień i przesuszeń. Co do korygowania to nie mam cieni pod oczami więc pod tym względem nie oceniam tego kremu. Wydajny.Ogólnie ok

OK

Dobry krem nawilżający. Nie robi cudów, nie zmniejsza cieni pod oczami lub obrzęków. Ale bardzo przyjemnie się go używa. Nie podrażnia, szybko się wchłania. Skóra wokół oczu wydaje się odżywiona i nawilżona. Do tego bardzo wydajny i wygodny w użytkowaniu.

Szału nie ma

Krem jest OK ponieważ:
Nawilża skórę w okolicach oczu
Ma fajną konsystencję
Dobrze się nim smaruje
Dobrze się wchłania
Ma bardzo fajny aplikator, jest praktyczny
Opakowanie małe, poręczne

ALE.. czy usuwa cienie? Czy je chociaż zmniejsza? Nie jestem przekonana.. Nie zauważyłam jeszcze żadnych efektów, albo są tak małe że efekty będą stopniowe

Nie dla mnie...

No cóż..
Naprawdę próbowałam ale niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat efektu działania tego kremu.

Wada bezdyskusyjnie dla mnie dyskwalifikująca ten krem to podrażnienie oczu jakie u mnie wywoływał...!

Uczciwie robiłam kilka podejść do niego, nie chciałam go od razu przekreślać ale nie udało się... Nawet gdy bardzo ostrożnie aplikowałam go pod oczy powodował u mnie łzawienie, szczypanie i podrażnienie.

Czy rozjaśnie, wygładza, odżywia...? nie mam zielonego pojęcia, nie chcę mieć z nim więcej do czynienia...

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z jednego opakowania

nie odpowiada moim potrzebom

Recenzowany krem nie jest kosmetykiem złym czy jakimś totalnym bublem ale zupelnie nie odpowiada moim potrzebom.

Obecnie w nocnej pielęgnacji okolicy oka stosuję krem eulage riche (z retinaldehydem, w wersji do twarzy) i moje wymagania co do pielęgnacji są z tego powodu wysokie. Od kremu oczekuję treściwej, gęstej konsystencji, nawilżenia i odżywienia skóry. Moja skóra pod oczami lubi się przesuszać.

Krem lierene jest niesamowicie lekki, delikatny, wchłania się w całości i nie pozostawia żadnego filmu. Nie czuję nawilżenia ani odżywienia skóry. jest to raczej kosmetyk dla bardzo młodych osób a także kobiet które nie stosują retinoidów, kwasów itd.

Pomimo tego, że krem nie pielęgnuje skóry nie wyrzuciłam go. stosuje go czasami na serum misshy dlatego, że krem optycznie rozjaśnia i rozświetla spojrzenie. Dlatego nakładam go przed ważną uroczystością kiedy chcę mieć idealny i trwaly makijaż. Bardzo spodobał mi się ten efekt- krem działa jak lekka rozjaśniająca baza.

Podsumowując, moim zdaniem krem nie pielęgnuje odpowiednio skóry. Traktuję go jako bazę pod makijaż w dni, w które rezygnuję z treściwej pielęgnacji. Mimo wszystko uważam, że osoby młode, niebędące w trakcie kuracji kwasami, retinoidami mogą siegnąć po ten kosmetyk. Krem bardzo ładnie rozświetla i rozjaśnia spojrzenie (jest to optyczny efekt, do zmycia kremu, który ma delikatnie perłowe wykończenie).

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op

Jest naprawdę super i prawdopodobnie zakupię go w przyszłości ponownie.

Jego regularna cena to 15 zł także chyba niewiele jak na taki produkt. Może krem nie pozbawił mnie problemów z sińcami,które pojawiają się od czasu do czasu w okresie kiedy mało śpię,bądź prowadzę aktywny tryb życia i nie mam za wiele czasu na odpoczynku. Nie mniej jednak jest to najlepszy krem pod oczy jaki do tej pory miałam przyjemność testować. Znajduje się w standardowej tubce,a jego użytkowanie jest łatwe i przyjemne. Krem delikatnie pachnie,ma biały kolor,jest gęsty ale lekki przez co świetnie się rozprowadza. Należy go stosować pod powiekami jak i na samych powiekach. Jest to naprawdę bardzo dobry krem pod oczy, ma wszystko czego oczekuję, a dodatkowo ma ogromną zaletę, która wyróżnia go spośród innych kremów pod oczy - delikatnie ją rozświetla. Nie uczulił mnie ani nie wpłynął negatywnie na cokolwiek innego. Nie doszukałam się w nim wad.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

W sam raz dla mnie :)

Ten krem pod oczy nie zaskoczył mnie niczym nowym, ale służył mi dobrze przez cały czas. Jego leciutka konsystencja szybko wnikała w skórę nie lepiąc jej, lekki zapach nie powodował pieczenia w oczach. Nie mam mu nic do zarzucenia.

Działanie: stosowany rano i wieczorem pozwalał utrzymać nawilżoną, wypielęgnowaną delikatną skórę wokół oczu. Aplikowałam go przed kremem do twarzy, dawałam chwilkę na wchłonięcie i kontynuowałam kremowanie. Nie był lepki, tłusty a mimo wszystko był odżywczy. Nie zredukował moich cieni pod oczami, ale od tego mam dobry korektor. Zbyt wielu zmarszczek jeszcze nie mam, więc na ten temat nie mogę się wypowiedzieć. Za to z trzecim założeniem producenta mogę się zgodzić. Nie często miałam okazję spróbować takiego dobrego produktu pod oczy.

Zapach: jest praktycznie niewyczuwalny, musimy mocno wąchać opakowanie by coś poczuć.

Opakowanie: to poręczna, miękka tubka. Otwór jest niewielki, więc nie wyciśniemy zbyt dużej ilości.

Dostępność: myślę, że jest łatwo dostępny, bo Lirene to popularna marka, ja kupiłam w Rossmannie.

Plusy:
- lekki, szybko się wchłania
- nie klei się, nie lepi
- pozostawia skórę nawilżoną, wygładzoną i zadbaną
- bardzo wydajny
- nie jest perfumowany

Używam tego produktu od: Ponad 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 15 ml.

Zaskakujące są te słabe oceny

Widząc te niskie oceny obawiałam się, ze ten kosmetyk podrażni moją bardzo wrażliwą i alergiczną skórę wokół oczu. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca, a krem jest dla mnie wprost rewelacyjny.

Potrzebuje nawilżających kremów pod oczy, jeszcze nie przeciwzmarszczkowych, ale takich które odpowiednio odżywią i nie przesuszą skóry. Ten krem to robi. Świetnie nawilża, a dla mnie to najważniejsze. Dodatkowo odżywia i nie podrażnia, szybko się wchłania i nadaje się zarówno pod makijaż, jak i na noc.

Jest to naprawdę bardzo dobry krem pod oczy, ma wszystko czego oczekuję, a dodatkowo ma ogromną zaletę, która wyróżnia go spośród innych kremów pod oczy - delikatnie ją rozświetla. Trzeba się mocno przyjrzeć, żeby dostrzec delikatne drobinki - na początku zupełnie ich nie dostrzegałam, widziałam jedynie efekt rozświetlonego spojrzenia. Super pomysł, świetny krem plus delikatny rozświetlający \'korektor\'.

Krem jest rewelacyjny, cena również jest adekwatna do jakości. Nie umiem znaleźć wad i na pewno kupię go ponownie. Mnie zupełnie nie uczulił i nie podrażnił! Polecam wypróbować :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy