BingoSpa, Szampon borowinowy (nowa wersja)

BingoSpa, Szampon borowinowy (nowa wersja)

Szampon borowinowy BingoSpa poprawia krążenie, działa przeciwzapalnie i osłaniająco oraz łagodzi podrażnienia skóry głowy sprawiając, że włosy stają się mocne, elastyczne i błyszczące, odporne czynniki środowiskowe.

Skóra głowy
problemowa
wzmacniające, łagodzące
w butelce
>250ml

Dobry do oczyszczania

Produkt umieszczony jest w sporej plastikowej, przeźroczystej butli otwieranej na klik. Dokładnie widać stopnień zużycia.

Konsystencja jest odpowiednia. Szampon nie jest ani za gęsty, ani za rzadki. Jest za to bardzo wydajny. :)

Zapach jest bardzo przyjemny.

Doskonale się pieni i rewelacyjnie oczyszcza skalp oraz włosy.

Świetnie nadaje się do oczyszczania włosów, ale stosowanie go jako codziennego szamponu odradzam, gdyż oczyszcza naprawdę mocno (z resztą wynika to ze składu). Warto użyć po nim odżywki, bo mogą wystąpić problemy z rozczesaniem. :)

Mi nie przesuszył włosów, ale na pewno może to zrobić, gdy będzie używany nieumiejętnie.

Świetnie odbija włosy u nasady, dodaje objętości.

Jeżeli chodzi o działanie przeciwzapalne, osłaniające oraz łagodzenie podrażnień skóry głowy to nie zauważyłam zmian. (nie miałam jednak z tym problemu)

Porządny

Wprost ubóstwiam zapach linii borowinowej! Dlatego też stosowanie tego produktu to dla mnie istna przyjemność. Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, są po nim wręcz skrzypiące, dlatego konieczne jest użycie odżywki (co i tak zawsze czynię). Jednak kompletnie nie wysusza, a kosmyki są po nim miękkie i błyszczące. Nadaje objętości, utrzymuje świeżość moich włosów do 3 dni, co jest wynikiem poprawnym. Nie spowodował łupieżu ani innych nieprzyjemności. Jeśli tylko gdzieś znajdziecie ten szampon (można go też zamówić ze strony producenta), to myślę, że śmiało możecie zaryzykować i go kupić. Na moją odpowiedzialność ;).

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie