Schwarzkopf Got2b, Mind Blowing, Quick Shape Mousse (Pianka do włosów elastycznie utrwalająca)

Nowa pianka Got2b Mind Blowing, szybko nadaje kształt fryzurze oraz zapewnia elastyczne utrwalenie (poziom 3) i ochronę przed gorącym powietrzem. Pianka do włosów Got2b Mind Blowing, ma pomóc w szybkim czasie ładnie wystylizować i utrwalić fryzurę tak jak chcemy.
Sposób użycia: Wstrząśnij dobrze pojemnikiem przed użyciem. Wciśnij na dłoń. Wmasuj we włosy i wystylizuj.

termoochronne, utrwalające
zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
Utrwalenie
mocne

Myślałam, że będzie lepiej

Bardzo lubię produkty z serii Schwarzkopf Got2b. Uważałam, że na moich włosach sprawdzają się rewelacyjnie...dopóki nie zakupiłam powyższej pianki.
Oczywiście, gdy tylko zobaczyłam, że jest nowy produkt, bez whania go zakupiłam. Pianka, przyśpieszająca suszenie, pomagająca wymodelować i utrwalić fryzurę ? No mega !
Niestety...
Po pierwsze prawie w ogóle nie ma żadnego efektu utrwalenia. Włosy są jakby posklejane, przetłuszczone. Nie układają się (suszę lokówko-suszarką!!!) Miałam do niej kilka podejść, dałam jej wiele szans...niestety- nie polubiłyśmy się.
Cena nie odbiega od cen reguralnych kosemtyków z tej serii, czyli 19-20 zł.

Na innych włosach może zadziała lepiej.

Używam tego produktu od: 2 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1niepełne