Palmolive, Aroma Creme, Comfort (żel pod prysznic)

Palmolive, Aroma Creme, Comfort (żel pod prysznic)

Odżywiają skórę i wyciszają zmysły. Swoje działanie zawdzięczają zawartości kremu nawilżającego oraz olejków z kwiatu pomarańczy i drzewka różanego. Substancje nawilżające pomagają skórze stać się gładką, miękką i nawilżoną, a delikatny, kwiatowy zapach działa kojąco i wyciszająco. Olejek z drzewka różanego ma słodki, kwiatowy zapach. Stosowany w pielęgnacji ciała odżywia zmęczoną i wrażliwą skórę. Używany w pielęgnacji twarzy - odświeża i zapobiega zmarszczkom.
Olejek z kwiatu pomarańczy charakteryzuje się świeżym, owocowym, cytrusowym zapachem. Stosowany w pielęgnacji twarzy działa przeciwzmarszczkowo, odświeżająco i oczyszczająco. Używany w pielęgnacji ciała - odświeża i relaksuje.

Cena: 8 zł / 250 ml

na zawsze ;)

Próbowałam już różnych żeli pod prysznic, ale zawsze wracałam do Palmolive :) Zmieniam tylko wersje zapachowe, zależnie od nastroju.
Wypróbowałam już tyle wersji, że musiałabym napisać recenzję w 3/4 występujących na wizażu. Ale postanowiłam napisać tu.

Plusy:
+ dobrze się pieni
+ bardzo wydajny
+ piękne zapachy (od słodkich, przez świeże, po intrygujące)
+ cena (zdarza mi się kupić za 5,50)
+ nawilżanie ok - ale od nawilżania jest balsam, nie spodziewajmy się cudów po żelu pod prysznic. Najważniejsze, że nie wysusza
+ poręczne opakowanie

Wad nie zauważyłam.

POLECAM!

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Zakochałam się...

Wiele lat temu dostałam zestaw palmolive od koleżanki...Właśnie ten różowy..Od tamtej pory minęło kilka lat a ja nadal używam tej serii...
Żel jest wspaniały, delikatny,kremowy, bardzo dobrze się pieni, nie wysusza skóry.I ten niesamowity zapach...Delikatny,ale trwały , i taki uszący.Skóra po nim pięknie pachnie.Zawsze mam go w łazience, tyle,że w większym opakowaniu ;)

Używam tego produktu od:wielu lat (5-7)
Ilość zużytych opakowań:kilkadziesiąt na pewno :)

mięciutki

chyba najwiekszym plusem jest to ze dluuuugo utrzymuje sie na skorze,co prawda mialam zel z Włoch, a to roznica,gdyz polskie nie sa tak intensywne w zapachu i trwale jak ten wlasnie :) (sprawdzalam...;))
dobrze nawilza, jak kazdy palmolive...
heh...no i co by tu jeszcze napisac, zeby pan z obslugi serwera znow nie wycofal mojej recenzji za zbyt krótki opis..
ladny kolorek.. ;P

Używam tego produktu od: 2lat

depilacja opóźnianie porostu włosów

Bardzo dobry

Polubiłam ten krem pod prysznic przez wzgląd na jego działanie - nie wysusza on skóry, dobrze się pieni, nie podrażnia. Pozostawia skórę miękką i gładką. Zapach długo utrzymuje się na skórze - na niej jest dużo przyjemniejszy, niż wylany bezpośrednio z opakowania. Podczas mycia ciała kremem zapach jest kwiatowo-eteryczny, bardzo intensywny. Później zapach na ciele jest znacznie delikatniejszy. Konsystencja produktu jest rzadka, ale jest on wydajny. Myślę, że kupię jeszcze krem z Palmolive, ale tym razem chyba jednak wybiorę jakiś inny zapach.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Przyjemny

W kupnie zelu zawsze kieruje się głównie zapachem i nawilżaniem skóry i ewentualnym odżywianiem, jednak tu wole inwestowac w balsamy. A więc żel sprawdza się u mnie, zapach w butelce jest ładny, a po rozprowadeniu na ciało.. mmm, rozkosz. Jest wydajny, butelka wygodna, konsystencja kremu bardzo przyjemna i otula aż takim ciepłem i przyjemnością, nie wysusza mojej skóry, zapach utrzymuje się niezbyt długo jednak i tak używam balsamu zazwyczaj:) Brak 5* z korzyści odzywczych. Ogólnie polecam dla tych którzy lubią przyjemną zabawe pod prysznicem:)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2-3

Przyjemny

Bardzo ladnie pachnie, ma fajna kremowa konsystencje (taka jaka lubie) i ma tez delikatne wlasciwosci pielegnacyjno-nawilzajace. Jest duzo lepszy niz Palmolive, Aromatherapy, Anti-Stress. Ogolnie bardzo przyjemny i dobry zel pod prysznic.

Używam tego produktu od:pol miesiaca

Na 5 :)

Fantastyczny żel pod prysznic. jeden z lepszych jakie miałam ( a miałam ich wiele). Przede wszystkim uroczy, zmysłowy zapach, który pozostaje na skórze długo po kąpieli. Ma lekką kremowa konsystencją, dobrze się pieni, nie wysusza skóry. Polecam miłośnikom fascynujących aromatów. Jedyny minus - trochę niewygodne opakowanie.

Używam tego produktu od:1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:3 opakowania

delikatny

żel pod prysznic o kremowej konsystencji,
zapach bardzo mi się podoba, śliczny,
średnio wydajny,ale u mnie wszystkie żele są mało wydajne ;)
nie najlepiej się pieni, nie wysusza, bardzo przyjemny w użyciu

tylko trzy - za zapach

Posiadał wszystkie cechy porządnego Palmoliva tj. świetną konsystencję, przyzwoitą(a nawet bardzo dobrą) pianę i sporą wydajność. Kolorowe pękate opakowanie - też w największym porządku. Tylko ten zapach. Z początku podobał mi się - odrobinę słodkawy i 'otulający' - niestety w zatrważającym tempie się znudził i nie miałam już takiej przyjemności użytkowania kosmetyku. Poza tym po jednej z kąpieli zauważyłam ściągniętą na ramieniu skórę, co jest jednak na porządku dziennym, bo balsamuję się rzadko i nieregularnie. Cudów związanych z nawilżeniem skóry nie zdziałał, jak każdy inny żel pod prysznic. Przywykłam;) aczkolwiek szkoda, bo te olejki w składzie brzmiały obiecująco.

Super!

Żele Palmolive uważam za KWC!Nie inaczej jest z tym żelem. Wspaniale pielęgnuje ciało podczas mycia (nie każdy żel to potrafi :) ) Nie wysusza, delikatnie się pieni, ma pryjemny zapach, który rano pobudza :)Ciało jest odświeżone i delikatnie pachnie. Opakowanie przyjemne dla oka, rozwesela nawet w najbardziej szary dzień!

Najlepsze żele!

Osobiście uważam, że żele pod prysznic palmolive są zdecydowanie najlepsze, a niejeden już próbowałam, także te z wyższej półki - czego teraz żałuję, bo niepotrzebnie wydawałam tyle kasy!
Po pierwsze mamy do dyspozycji spory wybór zapachów i dość często pojawiają się nowe, więc dla każdego coś się znajdzie. :-) Dla mnie bardzo ważne jest to, że skóra pięknie pachnie nie tylko podczas mycia, ale i dość długo po. Kolejnym plusem jest to, że bardzo dobrze się pienią i są wydajne. A cena - śmiesznie mała, no i jak już ktoś wcześniej wspomniał, często mamy do czynienia z dodatkowymi promocjami. Żele jakoś super nie nawilżają ciała, ale wcale tego po nich nie oczekuję, bo użycie balsamu w zupełności mi wystarcza. Dla mnie muszą przede wszystkim pieknie pachnieć!;-)

Zdecydowanie polecam!!

Cudny!

Dla mnie wspaniały! Łagodny, dobrze się pieni, ma wyrazisty, kwiatowy zapach. Po kapieli i tak zawsze używam balsamów, więc nie wypowiadam się w sprawie wysuszenia skóry. Kremowa konsystencja sprawia, że kosmetyk jest wydajny choć ja i tak sobie go nie żałuję :) Ogólnie żele Palmovile mają u mnie 5 *