Celia, Pomadka utlenialna (nowa wersja)

Celia, Pomadka utlenialna (nowa wersja)

Pojemność 4,1 ml

Dobrze znana, niemalże już kultowa, pomadka utlenialna Celii, powróciła w wielkim stylu i nowej odsłonie. Zmieniono jej opakowanie i tanio wyglądający plastik zastąpiono elegancką, metalową oprawką w kolorze oberżyny, znaną z linii pomadek Esencja kobiecości.
Pomadka dostępna jest w 5 kolorach: żółtym, brązowym, zielonym, niebieskim oraz szarym.

Cena: ok. 12zł / 4,1g.
/w/

fajny gadżet

po boomie na pomadkę bell jungle z biedronki której nigdzie nie ma trafiłam na pomadki z Celia;)

kupiłam sobie dwa kolory nr 3 i nr 5

nr 3 jest bardziej naturalny, delikatny, na codzień
nr 5 daje efekt fuksji bardziej wieczorowy/ wyjściowy jak dla mnie;)

nie wiem czemu ale mam wrażenie że pomadka nr 5 jest lepszej konsystencji- jest tłustsza? ma lepszy poślizg, a ta nr 3 jest taka jakaś tępa, sucha ciężej ją nałożyć.

generalnie pomadki są super, dają trwały kolor ale mają jeden minus- wysuszają usta, może to ten efekt tępego nakładania, może skład powinien być bogatszy, kremowy bo usta rzeczywiście są suche po nich, trzeba nałożyć pomadkę nawilżającą lub jakiś błyszczyk bezbarwny chociaż

ciekawy produkt który nie ściera się tak szybko jak zwykła szminka czy błyszczyk, wpija sie w usta, kolor jest bardzo fajny

Najlepsza jaką do tej pory miałam!

Pomadkę dostałam jako prezent. Na początku jak tylko zobaczyłam jej fioletowy kolor, to pomyślałam, że jako kolejna trafi do pudełka "może na jakąś specjalną okazję się przyda". Ale oczywiście spróbowałam jej na ustach i kolor nie miał nic wspólnego z fioletem. Usta nabrały przepięknego koloru. Zaskoczyło mnie to, że po jakimś czasie jak pomadka się już starła, to kolor pozostał i się rzeczywiście zaczął zmnieniać na jaśniejszy., ale nadal intensywny. Poddałam go próbie i mimo normalnego funcjonowania (jedzenie, picie itp) kolor trzymał się 10h na moich ustach. Szok!

Zalety:
- piękny kolor idealnie dopasowujący się do ust
- długo się trzyma (u mnie nawet 10h)
- nie ma okropnego smaku
- nie jest tłusta
- nie zostawia śladów na wszystkich szklankach i kubkach
- bardzo wydajna
- mała, lekka - idealna do torebki
- no i wygląd też wg mnie bardzo ładny

Wady
- lekko przesusza usta (ale można nawilżyć je balsamem później i jest ok)

Prawie ideał

Znalazłam ją przypadkiem w małej drogerii i kupiłam kolor nr 5 - szary, który u mnie daje dośc intensywny róż. Kolor można budować - jedna warstwa ładnie podkreśla naturalny kolor, dwie i więcej dają intensywny efekt. Kolor jest bardzo trwały - u mnie jakieś 8 godzin z jedzeniem i piciem a nawet tinty nie zapewnialy mi takiej trwałości. Nie pielęgnuje moich ust ale i nie wysusza jak inne pomadki więc jednak jakieś właściwości nawilżające ma bo stan moich ust jest po niej zadowalający. Poza tym można na nią aplikować pomadkę ochronną a kolor jest bez zmian. Pół gwiazdki odejmuję za niezbyt przyjemny zapach i za brzydkie opakowanie z cienkiego plastiku - niby tutaj jest napisane, że oprawka jest metalowa ale ja ją kupiłam w plastiku więc nie wiem o co chodzi. Opakowanie mogłoby być bardziej eleganckie i (co ważniejsze) solidne. Jesli chodzi o inne kolory to nie wiem czy się skuszę bo na ręku wzystkie pozostałe dawały odcienie mdłego i jasnego różu ale przyjrzę im się dobrze następnym razem :) Poza tym na ustach kolor jest bardziej intensywny niż na ręku. Ogólnie polecam, pomadka fajna, kolor ładny, jakaś tam pielęgnacja jest a trwałością jestem zachwycona. I to wszystko za 11 zł :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Bobbi Brown - Jak dobrać kolor pomadki

Wysusza (moje wrażliwe) usta

Kupiłam, ponieważ wydawała mi się ciekawym gadżetem, kojarzącym się z dzieciństwem. Niestety- mimo że opakowanie wygląda na prawdę estetycznie a sama pomadka daje ładny efekt na ustach po kilku użyciach przyszło mi się z nią pożegnać- wysuszenie było niestety mocno wyczuwalne.
Chciałam jednak podkreślić, że moje usta są wyjątkowo wrażliwe i jest duże prawdopodobieństwo że to co nie sprawdziło sie u mnie, sprawdzi się u innych.

Używam tego produktu od: uzywałam przez ok. tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)