Avon, Naturals Kids, Shampoo & Conditioner (Szampon z odzywką 2 w 1 dla dzieci (różne rodzaje))

Szampon dla dzieci z odzywką Avon "Naturals Kids" nie szczypie w oczy, łatwo się spłukuje i ma piekny, owocowy zapach.

w butelce
płyn
250 - 500ml
Skóra
normalna

bezpieczny i godny zaufania

Jak już wspominałam w recenzji żelu do kąpieli z tej serii produkty Naturals są stałym bywalcem naszej łazienki. Co prawda mój syn ostatnio myje włosy żelem z tej samej serii ( pewnie z lenistwa bo po co sięgnąć obok po drugą butlę ) ale szampony też ciągle mamy na tapecie :)

Szata graficzna jest super- gdy syn był jeszcze młodszy i marudził , że dzisiaj to nie musi myć głowy bo '' muchy jeszcze koło niego nie padają ''--> cytat by my child :P to stwierdzenie : zobacz śliwka na obrazku myje to ty też umyj zawsze działało :) Opakowanie stabilne , zatyczka ani nie pęka ani nie jest ostra więc tu plus. Najmocniejszy element opakowania to oczywiście nóżki.

Zapachy są bardzo ładne. Zarówno śliwka , jabłko jak i sezonowy arbuz czy gruszka pachną przyjemnie. Taki słodki owocowy aromat który nie jest chemiczny a dzieciom do gustu bardzo przypada :) I mu spożywczo słodkiej starej babie też się podobają :) Konsystencja dość gęsta i żelowa. Co teoretycznie czyni produkt wydajnym , chociaż kto ma dziecko ten wie ile szamponu czy żelu potrafi na siebie wylać młodociany podopieczny ( a już mój w wieku szkolnym , gdy myje włosy przed spotkaniem z koleżankami to już w ogóle leje na bogato na nic nie zważa )

Szampon bardzo dobrze czyści włosy i jest w tym bardzo delikatny skóra głowy nie jest podrażniona oczyszczenie więc jest takie jakie akurat wrażliwa dziecięca skóra lubi najlepiej. Wyschnięte włosy są miękkie , nawilżone i ładnie pachną. Z rozczesaniem problemu nie ma , no ale to już więcej na ten temat powiedzą mamy dziewczynek. Szampon jest wysoko pienny i łatwo go spłukać. Syn nigdy nie skarżył się na to , że szczypie go w oczy :)

Nie podrażnia , nie uczula i nie powoduje swędzenia głowy czy łupieżu. Śmiało można kupić- niech dzieci też coś z życia mają :)

Rewelacja

Kupuję od dłuższego czasu i miałyśmy już wszystkie zapachy szampony są świetne.Delikatne dla włosów i skóry głowy ,bardzo dobrze ale łagodnie myją świetnie się pienią i nie szczypią w oczy.Włosy są po nim delikatne i pachnące o wiele lepiej się rozczesują i mniej się przetłuszczają.Szampon niewątpliwie dodaje im blasku.

Bardzo fajny szampon

Szamponik super się pieni i dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy, ułatwia rozczesywanie , ślicznie pachnie i jest bardzo wydajny. Nie wysusza włosów ani nie obciąża ich są lśniące, miękkie i ładnie pachną polecam:)

Kusi zapachem

Szampon zamówiłam spontanicznie z katalogu koleżanki ponieważ moim dzieciom akurat się kończył kosmetyk. Zaryzykowałam chociaż mam w domu małego atopowca, którego potencjalnie mogą uczulić takie specyfiki.

świetny

Stosowałam u córki, przy długich plączących się włosach, Pięknie pachnie, jest z odżywką, ułatwia rozczesywanie włosów- w połączeniu ze sprayem - czysta rewelacja. Nie jest tani ale często w promocji,
JABŁKO wymiata :)

zabawne nazwy

najbardziej w serii naturals kids lubię te nazwy niesforna śliwka, rozbrykana gruszka czy pyzata jagoda.
obecnie na córce używane jest wesołe jabłko.
zalety: jest to szampon z odżywką (i tak przy jej niesfornych włosach wpół pupki musimy używać i odżywki, i innych specyfików do rozczesywania), dość obficie się pieni, ale przy tym stosunkowo łatwo spłukuje, nie powoduje łez u mojej pociechy, na promocji można kupić za 9-10 zł.
szukając dziury w całym - są lepsze, po których lepiej rozczesać włosy :)

Świetny szamponik

Uwielbiam szampony dla dzieci.... Moje włosy też je lubią. Z Avonu posiadam wersję jabłkową. Super zapach mówie Wam. Szampon bardzo dobrze sie pieni i spłukuje. Włosy gładko sie rozczesują są miękkie i podatne na układanie .Szampon anie nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy ani nie potęguje przetłuszczania włosów. Moim zdaniem szampon idealny nie tylko dla dzieci ;).