Aroma Creme, Exotic (żel pod prysznic)

Aroma Creme, Exotic (żel pod prysznic)

Podstawowymi składnikami kosmetyków Palmolive Aroma Creme Exotic są substancje nawilżające oraz olejki eteryczne z rumianku marokańskiego i drzewa sandałowego. Pielęgnacyjna formuła kosmetyków ma działanie odżywcze, pomaga skórze stać się aksamitną i miłą w dotyku. Zawarte w niej olejki równocześnie relaksują i mobilizują do działania. Słodki, owocowo-orientalny zapach utrzymuje się na skórze jeszcze długo po kąpieli. Żółte opakowania produktów kojarzą się z egzotycznymi podróżami i aromatami.

Olejek z rumianku marokańskiego ma ziołowy, ciepły zapach. Uspokaja, wycisza, łagodzi podrażnienia skóry oraz działa przeciwzapalnie. Używany w pielęgnacji twarzy tonizuje i regeneruje zmęczoną skórę.

Olejek z drzewa sandałowego o drzewnym, balsamicznym, zmysłowym zapachu uspokaja i działa przeciwstresowo. Stosowany w pielęgnacji ciała działa przeciwzapalnie i antyseptycznie.

Cena: 8 zł / 250 ml

100% orientu

Zapach prawdziwie i nieodwołanie orientalny-nie epatuje co prawda ciężkością,ale zabiera w dalekie i jakże aromatyczne zakątki,pełne przypraw i słońca-może Indie,może Bliski Wschód.....Widać to rumianek i drzewo sandałowe tworzą taką piękną kompozycję(którą nawiasem mówiąc nie pogardziłabym jako EDT).Reszta(konsystencja,wydajność,cena,nawilżenie itd.)taka jak u wszystkich żeli palmolive:więcej niż dobra.Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Mniam

Oczarował mnie przedewszystkim zapachem i taką przyjemnościa i rozkoszą podczas kąpieli! Kremowa konsystencja idealnie pieści moje ciało, a zapach pozwala poprostu "odpłynąć". Wydajny, niedrogi, opakowanie porzadne, poreczne, piękny zapach, i przedewszystkim nie wysusza, a skóra staje się delikatna... Minus za brak odzywiania, ale wkońcu to "aroma" - czyli wszystko co piekne dla zmysłów:) Polecam!!

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Tak jak bliźnak- świetny

Lubię ten żel tak samo jak i drugi z tej serii- różowy. Konsystencja świetna, zapach przyjemny, kształt butelki- najlepszy- nigdy nie przewraca się. slowem, śiwetny.

Używam tego produktu od:2lata
Ilość zużytych opakowań:kilka

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Przyjemny

Bardzo dobry żel jak chyba wszystkie żele tej firmy.Urzekła mnie jego konsystencja taka gęsta i kremowa i do tego przepiękny kremowy ciepły zapach aż można się zapomniec ale mimo wszystko uważam że nie przebije swojego konkurenta z ekstraktem z alg (tego turkusowego)

Używam tego produktu od:niedawna zamiennie z innymi

te żele są super

To najlepsze żele pod prysznic,po wersji migdałowej,mleku i miodzie i shea,przyszła pora na wypróbowanie i tego.Jak zwylke obfita piana,przyjemny zapach i nawilżona skóra,czego chcieć więcej:)

fajny

Rewelacyjny żelik pod prysznic, cudownie pachnie, rewelacyjnie sie pieni, doskonale myje, przede wszystkim nie wysusza skóry, wręcz ją odzywia, skóra jest gładka i miękka. I do tego ta cena. Nic dodać, nic ująć. :)

Mmm...co za słodycz!

Hmmm...brak mi słów aby opisać ten BOSKI żelik. No cóż...bosko, egzotycznie i kusząco pachnie. Całkiem nieźle się pieni. Zawsze jak się nim myję (bo w mojej łazience jest pełno napoczętych żeli pod prysznic) to wyobrażam sobie gorące Hawaje...Mmm...Jest wydajny, bo starcza na długo. Ładnie wygląda na półce. Cena jest w miarę OK! :D Muszę wypróbować wszystkie żele z tej firmy, bo kaaażdy jest OKEY! Niestety przy dłuższym urzywaniu ten żel może wysuszać skórę...Tak to wszystko jest SPOKO...

zawiódł mnie

Mydła pod prysznic Palmolive to dla mnie kosmetyki wszechczasów. Te klasyczne, w białych nieprzezroczystych butlach. Wszystkie późniejsze wynalazki, z dwoma wyjątkami, to niewypały jak dla mnie. I mam wrażenie, że coraz więcej w nich detergentu, albo inne firmy bardziej dbają o polskie klientki.
Wygląda i pachnie ten żel zachęcająco. Pieni się ładnie, ale piana nie jest jedwabista i gęsta jak w mlecznych żelach np Nivei, jest taka tępa w rozprowadzaniu po skórze.
Myje więc poprawnie, natomiast po umyciu natychmiast czułam dyskomfort, ściągnięcie, wysuszenie skóry. Nie wymagam, by żel nawilżał jak balsam, jednak niech nie podrażnia.
Z ulgą więc przyjęłam koniec opakowania, zapach też już pod koniec zaczął mnie męczyć.

Coś jest nie tak

Właśnie kończę pierwszą butelkę tego żelu. Kupiłam go w ciemno, bo od dawna z powodzeniem używam żeli Palmolive i bardzo je lubię, ale z tym jest coś nie tak. Jest aksamitny, dobrze się pieni, dobrze spłukuje, jest wydajny i niedrogi. Ideał, wydawałoby się. A jednak od jakiegoś czasu zaczęły mnie swędzieć plecy, a ostatnio stwierdziłam, że potwornie wysuszyła mi się skóra, szczególnie na plecach, a także na brzuchu i ramionach. Stała się szorstka i niemiła w dotyku jak pergamin. Ponieważ żadnych kosmetyków poza tym żelem nie używam na całe ciało (balsamy stosuję z reguły tylko na nogi), więc winowajca może być tylko jeden. Doprawdy, aż trudno mi uwierzyć, ale ten żel naprawdę solidnie przesuszył mi skórę. Dziś rano zaaplikowałam sobie Masło Kakaowe Oceanica na całe ciało i już się tak nie drapię. Żel działa wysuszająco w sposób prawie niezauważalny: nie powoduje galopujących podrażnień ani natychmiastowego uczucia ściągnięcia, działa cicho i niepostrzeżenie. Zdecydowanie nie polecam osobom o skórze suchej.
I jeszcze jedno - zapach jest moim zdaniem więcej niż przeciętny. Palmolive robi wiele żeli dużo ładniej pachnących niż ten.

=sama przyjemnosc=

Jak dla mnie to doskonaly kosmetyk.
Zel, ktory ma optymalna konsystencje, zawsze wycisne tyle, ile chce. Wydajny.
No i ta piana!! Latwo sie tworzy, jest mieciutka i piesci skore.
A zapach jest niesamowity. Wyrazisty i aromatyczny.

fajny :)

Bardzo miluśny żel pod prysznic. Jest gęsty i naprawdę kremowy i to mi super odpowiada :D gęsta pianka pod prysznicem, aromat ma przyjemny, nienachalny i równie nietrwały :( dlatego czasem doleję kropelkę olejku do kąpiwli lawendowego lub pomarańczowego i odpływam bo gęsta pianka + relaksujący zapach to to czego oczekuję po pracowitym dniu :D na pewno pielęgnuje skórę i jej nie wysusza! godny polecenia, na pewno kiedyś jeszcze kupię :)

Fajny

Bardzo dobry żel pod prysznic. Gęsta konsystencja, pięknie pachnie- jakby słodkimi owocami. Dobrze się pieni, nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Czego można więcej wymagać od żelu pod prysznic ? Ten jest OK.