Baikal Herbals, Chłodzący krem-żel przeciw obrzekom i cieniom

Baikal Herbals, Chłodzący krem-żel przeciw obrzekom i cieniom

Chłodzący żel pod oczy Baikal Herbals , o wysokiej zawartości biologicznie aktywnych ekstraktów z ziół bajkalskich – łagodnie pielęgnuje delikatną skórę powiek szybko eliminując oznaki zmęczenia. Wysoka zawartość naturalnych składników aktywnych w żelu pozwala skutecznie usuwać cienie i obrzęki, odżywiać i regenerować skórę wokół oczu.
Składniki aktywne chłodzącego żelu pod oczy Baikal Herbals:
- Śnieżyczka kamczatska – zapewnia długie i głębokie nawilżenie.
- Zimoziół północny – działanie tonizujące – oczyszczające.
- Perełkowiec japoński - pobudza regenerację naskórka, wyrównuje pigmentację skóry, stanowi ją aksamitną i pełną blasku.
- ekstrakt z aloesu - posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Jest świetnym środkiem przeciwzapalnym, rozszerza naczynia włosowate, posiada również właściwości regenerujące np. regeneruje błony śluzowe, nawilża suchą skórę poprzez wnikanie do jej głębszych warstw,
- Olej z nasion rumianku – ma działanie przeciwzapalne, łagodzące, zmniejszające obrzęki, zmiękcza skórę, poprawia koloryt skóry.

ma swoje + i -

Skusiłam sie na ten krem w na aukcjach internetowych i kupiłam go z myslą o lecie. i latem własnie go używałam. Chcę równiez nadmienic iz latem borykam sie z alergicznym zapaleniem spojówek i skóra wokół oczu jet bardzo wymagająca.
Produkt ma konsystencje kremu, nie zelu. Ten krem okazał sie być bardzo lekki zarówno w konsystencji jak i w odczuciu na skórze, Nie stwarzał uczucia cięzkości oczom.Szybko sie wchłaniał, nie zostawiał zadnej lepkiej wartswy. Nie zauwazyłam efektu chłodzenia ani rozjasnienia. Bardzo dobrze nawilzał i to jest jego wielki plus
Minusem jest to, ze bardzo szybko sie skończył. Żeby w ogóle zaczął sie wydobywac musiałam na początku przycisnąć pompke chyba z 20 razy. Potem co dzień nakładałam mniej niz 1 pompkę pod oboje oczu. I nagle po 1,5 miesiąca naciskam na pompke a tu lipa, skończył sie. Troche za szybko jak na mój gust, ale może się nie znam :)))
Może kupie ponownie w przyszłym roku znów na lato.. zastanowię się.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca