Avon, Planet Spa, Caribean Escape, Illuminating Body Butter (Rozswietlajace masło do ciała)

Nawilżająco-rozświetlające masło do ciała Avon Planet spa nawilża skórę , redukuje jej suchość pozostawiając ją gładką i miękką Nawilżająco-rozświetlające masło do ciała Avon Planet spa zawiera w sobie ekstrakty alg i pył perłowy które, zapewniają nawilżenie, poprawiając kondycję skóry, a także przywraca jej blask. Łatwo się rozprowadza i wchłania. Testowane dermatologicznie i klinicznie. Odpowiednie dla każdego typu skóry.

100 – 250ml
masło
balsamy
zapachowa
w słoiku
Struktura
bogate

jedno z moich ulubionych

Wielbię masła z Planet Spa już od dawna i gdy tylko pojawi się nowe, muszę je wypróbować. To zagościło u mnie na stałe, bo ma same plusy. Doskonale nawilża skórę i pozostawia ją tak aksamitnie gładką jak żaden inny. Rozświetla skórę, posiada złote drobinki, nie są one jednak bardzo widoczne, nadają jedynie efekt rozświetlenia. Konsystencja typowa dla maseł, aksamitna, doskonale się wchłania. Masło to ma obłędny zapach, urzekający i otulający. Jest wydajne, a przy nałożeniu większej ilości nie tworzy białych smug i łatwo się rozprowadza. Nic, tylko próbować;)

Rewelacyjne masełko na lato :)

Produkt dostałam w gratisie do jednego zamówienia, zazwyczaj nie używam tego typu kosmetyków ze względu na dosyć ciężką formułę ale postanowiłam dać mu szansę... Czy jestem zadowolona ? Pewnie i to nawet bardzo ale zacznijmy od początku.

Produkt znajduje się w wygodnym opakowaniu w formie słoiczka, ma bardzo gęstą, zbitą konsystencję oraz przyjemny świeży zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Aplikacja jest łatwa i przyjemna, masełko ku mojemu zaskoczeniu wchłania się dosyć szybko nie pozostawiając po sobie tłustego/lepkiego filmu. Skóra jest dobrze nawilżona, mięciutka i wygładzona. Świetny kosmetyk do pielęgnacji skóry suchej i podrażnionej.
Uwielbiam go stosować szczególnie teraz latem a to dlatego, że drobinki w nim zawarte przepięknie wyglądają i rozświetlają muśniętą słońcem skórę.
Na plus także wydajność oraz niska cena.

Polecam !

Rewelacja :)

Masło przepięknie rozświetla skórę i bardzo dobrze nawilża, odżywia. Efekt utrzymuje się długo. Skóra staje się gładka, promienna. Stosuje również jako 'maske' do stóp, ponieważ mam bardzo suchą skórę i to masło sprawdza się rewelacyjnie. Nakładam w bardzo dużej ilości i na to skarpetki po kilku godzinach stopy idealnie gładkie. Bardzo polecam :)

Rewelacja

Konsystencja typowo masłowa, zapach- ciężko go określić, jakby kwiatowo-owocowy, dosyć intensywny. Lekko połyskujące drobinki, nienachalne, pięknie rozświetlają skórę. Mnie najbardziej podoba się na opalonej skórze. Masło jest dosyć drogie, bo za 200 ml musimy często zapłacić 19,99, ale zdarzają się super promocje i radzę na nie polować, bo naprawdę kosmetyk jest wart zainteresowania. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę, masło shea wysoko w składzie. Polecam

Dobry krem

Zalety:
- ma bardzo gęstą, bardzo regenerującą formułę która odżywia naskórek
- bardzo szybko się wchłania
- nie obciąża skóry
- ładny zapach
- ma wygodne opakowanie
- pozostawia delikatny, rozświetlający efekt na skórze

Serdecznie polecam ! U mnie sprawdza się w 100 %

Jest idealny. Bardzo dobrze nawilża, a zarazem rozświetla przemęczoną skórę. Skóra staje się jedwabiście gładką i miękką , zapewnia długotrwałe nawilżenie, poprawiając kondycję skóry, a także przywraca jej naturalny blask. Łatwo się rozprowadza i wchłania. Nie podrażnia. Produkt bardzo wydajny.
Drobinki które delikatnie mienią się w słońcu. Od razu zakochałam się w tym produkcie. Polecam

Super

Nie rozumiem, dlaczego usunięto z mojego profilu mnóstwo recenzji i podpisano, że to niby ja je usunęłam. Akurat ten produkt oceniam bardzo dobrze. i piszę tę recenzję po raz 2. Krem świetnie nawilża skórę, pięknie pachnie, jest dość wydajny. Dobrze nawilża skórę. Naprawdę wart polecenia.

No rewelacja

Nigdy się nie zawiodłam na Planet Spa jeśli chodzi o masła do ciała,ale to poprostu wymiata.Dostałam je na urodziny i okazał się strzałem w dziesiątke.Opakowanie wygląda bardzo ekskluzywnie i jest wygodne.Uwielbiam balsamy i masła w słoiczkach i tego typu opakowaniach.Jest to dla mnie mega wygodne.Zapach i bardzo odpowiada,posiadam też maskę do twarzy i oba produkty pachną bardzo przyjemnie.Konsystencja jest bardzo delikatna i zbita,idealna jak na masło.Co jest zaskakujące w nim,kiedyś otwarte opakowanie upadło mi na podłogę i już myślałam że cała zawartość będzie stracona.A tu niespodzianka.Masło z opakowania ani drgnęło i byłam szczęśliwa,że go nie straciłam.Nawilżenie maksymalne,ale używam go tylko wieczorem.Wchłanianie oceniam na 50 %,dlatego w nocy ma czas żeby dobrze podziałać na skórę.Rano budząc się mam miłą skórę w dotyku i już nie muszę używać innego balsamu.Najbardziej masło mi sie podoba bo Avon nie pożałował świecących drobinek w produkcie.Nie wygląda to tandetnie w moim przypadku bo mam opaloną skórę.Taki efekt rozrozświetlenia bardzo mi sie podoba,a najbardziej w słońcu wygląda to promiennie (skóra jest zdrowa i zadbana).

Nie tak źle

Dostałam masło w prezencie i wypadało je w końcu zużyć. Produkt ma dość gęstą, zbitą konsystencję, ale całkiem przyjemnie rozsmarowuje się na skórze. Moja zazwyczaj sucha skóra była dość zadowolona z nawilżenia, chociaż nie było ono zachwycające. Dużymi minusami jak dla mnie są brokatowe drobinki. Nie lubię takich dodatków, a te według mnie były dość nachalne. Może na opalonej skórze prezentują się lepiej, ale w czasie mrozów i szarugi niezbyt. Dodatkowo zniechęcił mnie dość silny zapach kosmetyku. Był na tyle intensywny, że nie używałam zazwyczaj perfum, kiedy z niego korzystałam. A nie był to zapach, który z przyjemnością nosiłam.

Przełom w Avonie?

Podsumowanie recenzji takie a nie inne, ponieważ poprzednie podejścia do produktów tego typu z Avonu były kompletnie nieudane. Poprzednikiem był co prawda balsam a nie masło, ale zapach był strasznie chemiczny, okropne złote drobinki i równie okropna skóra po posmarowaniu, więc to masełko mnie zachwyciło.

Plusy:
- zapach
- konsystencja
- szybko się wchłania
- daje efekt nawilżenia (przyznaję, masło shea jest dość wysoko w składzie)

Minusów nie stwierdzam ;)

Masło zawiera drobinki, które absolutnie nie przeszkadzają. Wydobywanie go z pudełka może być trochę niewygodne, bo nawet pobierając kosmetyk palcami ułożonymi na płasko coś tam się pod paznokcie dostaje. Co do ceny, pewnie kupiłam je w jakiejś promocji, aczkolwiek w przypadku Avonu często można ich uświadczyć.

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

ok.

Najwiekszym plusem smarowidla jest jego konsystencja- gęsta, zbita, prawdziwie maslana. Tak jak lubię. Mimo tego produkt łatwo rozsmarowuje sie na ciele. Przyjemny, delikatny zapach jest kolejnym atutem recenzowanego. Masło w swym skladzie posiada rozswietlajace drobinki, które na szczęscie nie sa zbyt nachalne, wiec o skórze upapranej brokatem nie ma mowy,( choc i tak osobiscie wolalabym aby ich tam nie bylo). Jezeli zas o wlasciwosci pielegnacyjne chodzi, to myslę,ze osoby z niezbyt wymagającą skórą będa usatysfakcjonowane. Ciało po uzyciu masła jest miekkie, gładkie i delikatnie nawilzone, ale jakiegos takiego efektu "wow" osobiscie nie doznalam. Ot, dobre, gęste maslo do ciala.

Używam tego produktu od: kilka

Jest dobry, ale...

Uwielbiam serię plante spa. Testowałam wiele produktów te serii. Jednak co do musu, masła- jest to mój debiut.
Ten mus przepięknie pachnie i ma cudne maleńskie drobinki, które nie są nachalne, do tego fajne poręczne opakowanie. Dość dobrze się wchałnia i nie lepi się. Nadaje się na lato by podkreślić opalniznę.

Ale.....no właśnie....jego konsystenca pozostawia wiele do życzenia. Strasznie ciężko jest wydobyć produkt z pojemnika. Robiąc to trzeba mocno zanużyć palce i paznokcie, przez co wiele z niego zostaje za paznokciami. W kontakcie z ciepłem ciała szybko zmienia konsystencję.

Koniecznie trzeba po nim umyć ręce. Co jest sporą wadą. Zostaje na nich sporo drobinek.

Kupiłam opakoawanie za ok. 9 zł w promocji i mimo zapachu, fajnych drobinek i wchłanialności nie kupię go więcej po mycie rąk po balsamie jest dla mnie głupotą i marnowaniem produktu. Produlkt na ciało jak dla mnie ma za zadanie przy okazi nawilżyć też dłonie i na noch pozostać.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt. 200 ml