Avon, Planet Spa, Caribean Escape, Luxury Bath Elixir (Luksusowy eliksir do kapieli)

Nawilżająco-wygładzający eliksir do kąpieli Avon Planet Spa oczyszcza , nawilża i odżywia. Sprawia, że skóra staje się jedwabiście miękka w dotyku. Nawilżająco-wygładzający eliksir do kąpieli Avon Planet Spa zawiera w sobie formułę z pyłem perłowym i algami pomaga nawilżyć skórę, odświeża i pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku. Tworzy gęstą pianę i łatwo się spłukuje. Testowany dermatologicznie i klinicznie.
Sposób użycia: Wlej 3-4 nakrętki eliksiru pod bieżącą wodę.

100 – 250ml
zapachowa
w butelce
w płynie
Skóra
sucha

Cudowny

Cudowny eliksir do kąpieli. Opakowanie piękne dość wydajne. Konsystencja lekko gęstego płynu z drobinkami dzięki czemu po umyciu na skórze mamy efekt rozświetlenia. Co do samego produktu to pięknie pachnie świetnie się pieni skóra po umyciu jest gładka i nawilżona. Polecam

Może być ;)

Płyn przepięknie pachnie, jak cała seria :) Posiada w sobie drobinki, które rozświetlają skórę. Bardzo dobrze się pieni. Nie podrażnia skóry, nie uczula. Jednak nie zauważyłam jakiegoś nadzwyczajnego efektu nawilżenia czy też wygładzenia, ale dla samego zapachu i rozświetlenia będe po niego sięgała jak trafie na fajną ceną ;)

Bardzo fajny!

Szukałam jakiegoś nowego zapachu płynu do kąpieli i trafiłam w katalogu właśnie na ten. Muszę powiedzieć, że płyn jest godny polecenia - fajnie się pieni, jest baaardzo wydajny i ma przepiękny zapach. Po kąpieli człowiek jest zrelaksowany :)

Przyjemny

Gęsty, z lekko połyskującymi drobinkami płyn, który pachnie kwiatowo-owocowo, jak cała seria Caribean Escape. Tworzy lekką, delikatnie pachnącą pianę (wlewam 3 nakrętki). Jest wydajny. Ma piękne opakowanie. Nie zauważyłam jednak, aby zostawiał połyskujące drobinki na ciele. Mimo to, polecam serdecznie.

Bardzo fajny

Szukałam jakiegoś nowego płynu do kąpieli i gdy zobaczyłam ten w promocyjnej cenie, nie mogłam sie powstrzymać żeby go nie kupić ^^ Nie wiedziałam czego się po nim spodziewać ale byłam bardzo zadowolona. Ten połyskujący efekt wygląda naprawdę ślicznie, gdy wlewam go do wanny to cała łazienka jest wypełniona tym przepięknym zapachem. Bardzo możliwe, że używam więcej niż powinnam, lecz lubię jak jest dużo piany w wannie :D Skóra jest bardzo przyjemna po kąpieli i nadal ładnie pachnąca :)

Mogło byc lepiej

Plusami tego produktu na pewno jest to, ze fajnie rozswietla skórę. Bardzo ładnie pachnie, ale jak dla mnie trochę za mało się pieni. Ja lubię duzo piany podczas kąpieli, a żeby to uzyskac muszę dosc sporo go wlac, a niestety nie jest za duzo tego produktu.

Rozświetla skórę

Płyny Planet Spa kupuję raz na jakiś czas, żeby wypróbować nowy wariant zapachowy.

Ten produkt bardzo przyjemnie pachnie, zmysłowo. Nie tworzy dużej piany, ale zabarwia wodę na mleczny kolor.
Zapach dość długo utrzymuje się na skórze.
Po kąpieli skóra jest gładka i rozświetlona przez złote drobinki, które są w płynie.

Szkoda tylko, że opakowanie jest małe. Za to wydajność jest duża, nie trzeba wlewać do wanny dużej ilości płynu. Wystarczą dwie, trzy nakrętki żeby rozświetlić skórę i cieszyć się przyjemnym zapachem.

Cudo !

Uwielbiam go przepięknie pachnie i do tego mam bardzo fajne drobinki rozświetlające które po każdej kąpieli święcą delikatnie na skurzę . Skóra po kąpieli jest fajnie gładka :) . Nie jest tani bo ok 12 zł za 250 ml ale opłaca się , i na pewno kupie go ponownie :) .