Stenders, Grejpfrutowa musująca kula do kąpieli (nowa wersja)

Stenders, Grejpfrutowa musująca kula do kąpieli (nowa wersja)

Stenders, Grejpfrutowa musująca kula do kąpieli jest ręcznie wykonana. Pachnie cytrusowo i zawiera w sobie sól morską, olej z nasion winogron mleko i miód.

Skład: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Maris Sal, Vitis Vinifera (Grape Seed) Oil, Aqua, Parfum, Citrus Grandis( Grapefruit) Oil, CI 15985, BHT, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene.

Cena: 18,90zł / 15g.
/w/

Fajny gadżet.

Kulę dostałam w prezencie - sama raczej nie zdecydowałabym się na zakup produktu jednorazowego użytku za prawie 20zł. Jednak uważam, że jest to naprawdę fajny pomysł na drobny upominek.

Jednym z głównych walorów kuli jest przepiękny zapach. Naturalny, energetyzujący zapach dojrzałego grejpfruta jest idealny na gorące, letnie wieczory. Zapach jest bardzo intensywny, pachnie nim cała łazienka, zostaje na jakiś czas na skórze.

Kula jest musująca - po wrzucecniu do wanny rozpuszcza się przez kilka minut i zabarwia wodę na pomarańczowo. Trochę szkoda, że nie tworzy miękkiej pianki, odrobinę mi tego brakuje.

Kula zmiękcza wodę, wyraźnie czuć również jak fajnie olejki (grejpfrutowy i winogronowy) nawilżają i pielęgnują skórę. Właściwie po kąpieli z kulą nie trzeba już używać żadnego balsamu.

Jestem zdecydowanie zadowolona z tego produktu i oceniam na mocne 4 gwiazdki. Uważam jednak, że cena jest nieco przesadzona... Fajna jakość, fajne działanie, ale 18zł za kulę, którą używamy raz to jednak trochę wygórowany koszt.
Jak już wspomniałam - dobry pomysł na prezent, sama z niego skorzystam obdarowując jakąś koleżankę.
Ale jednorazowo warto kupić i wypróbować ten ciekawy wynalazek :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 kule