Faberlic, [SV-6] Szampon nadający objętość i połysk

Faberlic, [SV-6] Szampon nadający objętość i połysk

Szampon nadający objętość i połysk. Do wszystkich rodzajów włosów z proteinami z pszenicy i werbeną.
Nadaje włosm zywy połysk. Likwiduje negatywny wpływ chlorowanej lub morskiej wody i innych szkodliwych czynników zewnętrznych, ozywia połysk włosów farbowanych, po trwałej ondulacji, kąpielach słonecznych. Przywraca włosom nienaganny wygląd, jeżeli są pozbawione połysku wskutek choroby lub stresu.

Cena: 13 zł / 200 ml

moje włosy go lubią ;-)

Generalnie chyba, jak każdy szybko nudzę się szamponami. Używam równocześnie kilku tym bardziej, że codziennie myję głowę. Ten szampon w postaci gęstego żelu bardzo mi odpowida. Ma bardzo subtelny, niewyczuwalny wręcz zapach, gęstą, ale łatwą do rozprowadzenia i spłukania konsytencję. Po umyciu włosów jest rzeczywiście optycznie więcej, są mięciutkie w dotyku, czyste, dobrze umyte. Nie placzą się i nie elektryzują. Nie są też przylizane. Efekt swieżości i puszystości jest trwały nawet po nałożeniu np.pianki lub odżywki. Po długotrwałym stosowaniu w/w nie zauważyłam żeby włosy "robiły się" w siano lub w dotyku przypominały wełne ;) co czasem się zdarza przy niektórych szamponach. Przez swoją konsytencje jest bardzo wydajny.