Kerastase, Résistance, Bain Thérapiste [3-4] (Kąpiel do włosów bardzo osłabionych i zniszczonych)

Kąpiel Kerastase Resistance Therapiste powstała z myślą o włosach bardzo zniszczonych i osłabionych. Pierwszy balsam o unikalnej żelowej konsystencji, który otula włókno włosa w trakcie kąpieli, ograniczając tarcie. Pomaga odbudować włosy, nadaje im miękkości i blasku. Przeznaczona dla osób z bardzo osłabionymi i zniszczonymi włosami, poddanymi zbyt wielu zabiegom (skala erozji 3-4). Do wszystkich typów włosów.
Korzyści kąpieli Kerastase Resistance Therapiste:
-4 technologie(Ceramidy, Keratyna, FIBRA-KAP, Ekstrakt z rośliny rezurekcyjnej)
-ogranicza tarcie w trakcie mycia włosów
-reaktywuje syntezę KAPów
-regeneruje
-rewitalizuje, nabłyszcza oraz wygładza

Używa produktu od: próbka

Miękkie jak aksamit

Dostałam dwie saszetki (próbki) tego szamponu od mojej fryzjerki. Pierwsze co zauważyłam to wydajność, jedna saszetka wystarczyła mi na 3 mycia.

Od pierwszego użycia czuć w dłoniach jak produkt wpływa na włosy. Stają się meeeega miękkie i przyjemne w dotyku. Bardzo dobrze wygładza i nawilża. Zastanawiam się nad kupnem całego opakowania, myślę, że jest wart swojej ceny.

Godna polecenia

Kąpiel kupiłam do kompletu z maską. Maskę z tej serii polecam całym sercem, działa zgodnie z obietnicą producenta, naprawia włosy, wygładza je, ujarzmia.
Kąpiel z pewnością muszę docenić za świetną konsystencję, jest delikatna, świetnie się pieni i bez problemów spłukuje. Fajna jest też instrukcja mycia włosów (najpierw nakładamy na końce, później już na całość). Ja zawsze nakładałam szampon od razu na włosy na głowie i teraz widzę różnicę, polecam ten sposób zaczynania od końców, będę tak robić także z innymi szamponami. Z pewnością po tej kąpieli włosy mniej się plączą, łatwiej jest mi je rozczesać, są błyszczące. Nie jestem jednak pewna, czy bez wsparcia maski /odżywki osiągnęłabym taki efekt.
Z pewnością jako komplet w duecie z maską polecam.
Pół gwiazdki odejmuję za sulfaty w składzie i drugie pół za wysoką cenę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Profesjonalna pielęgnacja włosów

Ogólnie kosmetyki Kerastese to profesjonalne kosmetyki do włosów. Dla mnie osobiście jedne z najlepszych. Ostatnimi czasy, żeby odbudwować włosy po farbowaniach i prosowaniach używam kąpieli (czyli szampon) z linii Therepiste Resistance. Zdecydowanie polecam ten produkt bo włoasy są: zrekonstruowane wraz z końcówkami. Kąpiel dodaje im blasku i miękości. Własoy są jedwabiste w dotyku. Ja kąpieli używam w tandemie z odżywką, u mnie podwaja to pozytywny efekt.