Kerastase, Résistance, Thérapiste Masque [3-4] (Maska do włosów bardzo osłabionych i zniszczonych)

Maska Kerastase Resistance Therapiste powstała z myślą o włosach bardzo zniszczonych i osłabionych Jest ona przeznaczona przede wszystkim do włosów grubych. Produkt ten swoją skuteczność opiera na systemie FIBRA-KAP. Kapy są to białka współwystępujące z keratyną i stanowią 50% włókna włosa. Są to mikroproteiny łączące i wiążące ze sobą keratynę. Ogrywają one bardzo ważną rolę. Pierwsze włosy zawierają duże ilość KAPów natomiast w zniszczonych zanikają. Wtedy struktura włosa rozpada się. Dlatego też KAPy są niezbędne i zapewniają spójność włókna włosa. System FIBRA-KAP zastępuje brakujące KAPy i reaktywuje ich syntezę. Ponadto zawiera aż 6 aminokwasów, hydrolat białka pszenicy i ekstrakt z rośliny rezurekcyjnej, który ma właściwości regenerujące.

regenerujące
100 – 250ml
w słoiku

Bardzo dobra

Moje wlosy sa suche I zniszczone od farbowania dzieki tej masce ich wyglad bardzo sie poprawil wlosy sa bardzo lsniace. Maska pieknie pachnie a zapach utrzymuje sie kilka dni.
+bardzo wydajna
+piekny zapach
+wlosy bardzo lsniace nawilzone
- jedyny minus to cena

Bardzo dobra odżywka, ale cena to przesada

Kupiłam maskę w salonie fryzjerskim, namówiona przez moją fryzjerkę. Ok, przyznaję, że maska jest dobra. Nawilża, odżywia, ułatwia rozczesywanie. Poprawia kondycję włosów. Ale cena 180 zł to przesada. Są inne maski, które również są skuteczne, a kosztują 10 razy mniej. Polecam ludziom cierpiącym na nadmiar pieniędzy, ja nie kupię ponownie ;)

Hmmm

Mam mieszane uczucia, mam włosy zniszczone samodzielnym farbowaniem oraz codziennym prostowaniem ... niestety do moich włosów się nie nadaje, jest zbyt ciężka, używałam ją kilkanaście razy myśląc że może po czasie efekt bedzie lepszy , ale jednak nie. Włosy są dość tępe i ciężkie po niej, wieć chyba jestem wyjątkiem ktory tą maską się nie zachwyci. Kosztowała dużo, na pewno więcej jej nie kupie. J

warta każej złotówki

Moje włosy są bardzo cienkie, delikatne. Szybko tracą wilgoć, stają się suche, łamią się i kruszą. Od kilku lat próbuje je zapuścić bez skutku - są za słabe. Kiedy usłyszałam od fryzjera, że muszę coś zmienić jeśli faktycznie chce je zapuścić, postanowiłam działać.

Okropnie bałam się, że maska obciąży mi włosy - w końcu dedykowana jest do włosów grubych. Nic bardziej mylnego. Maska jest fantastyczna. Od pierwszego użycia wzmacnia włosy. Są gładkie, miękkie, nie plączą się. Są jakby grubsze i mocniejsze. Używam razem z szamponem z tej samej serii.

Maska jest gęsta, bardzo wydajna, pięknie pachnie. Wystarczy trzymać ją na włosach kilka minut.

Polecam wszystkim dziewczynom, które chcą wzmocnić swoje włosy :)

Świetna, lekka, wydajna i pomaga

Lekka, żelowa konsystencja, łatwo się rozprowadza, dobrze spłukuje. Nie obciąża włosów. Kerastase ma w swojej ofercie dużo słabych kosmetyków, które mi nie podchodzą, ale ta maska oraz maska z serii Discipline to moje dwie najukochańsze maski. Wiadomo, że żadna maska nie odbuduje struktury włosa i nie zdziała cudów. Ale jeśli ktoś dba o włosy, chce żeby rosły ładne, długie, żeby się nie łamały i były dobrze chronione, to to są idealne produkty. W porównaniu z produktami Alterny, L\'Oreal Proffessional czy Schwarzkopf te kosmetyki nie mają sobie równych. Są po prostu najlepsze.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

bardzo skuteczna

maska przepięknie pachnie i jest bardzo wydajna. Jest gęsta i nie spływa z włosów. Mam zniszczone farbowaniem włosy i włosy rzeczywiście lepiej wyglądają po użyciu tej maski. Ja nakładam ją na kilka minut, najwyżej 5, a i tak efekt jest zadowalający. Włosy po spłukaniu maski bardzo dobrze się rozczesują, przepięknie pachną, są miękkie i sypkie. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ lubię testować maski i odzywki do włosów, ale z pewnością mogę ją polecić do zniszczonych włosów.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Sprawdź zanim obetniesz włosy!

Nie tylko ta maska, ale cała ta seria Karastase jest jednym z działających sposobów na poradzenie sobie ze zniszczonymi włosami. Ogrom kobiet słyszy od swojego fryzjera, że dla ich włosów jedynym ratunkiem jest obcięcie. Ja miałam tyle szczescia że usłyszałam, że jest dla nich nadzieja. Fryzjer zrobil mi rytuał odrodzenia włosów i polecił w domu stosowac ta maskę. Efekt był niemalże natychmiast po rozwinięciu włosów z turbanu. Jeszcze tego samego dnia kupiłam maskę i jeszcze pokusiłam sie na kąpiel czyli szampon z tej serii. Faktycznie dla moich włosów to było świetne rozwiązanie. Maska jest mocno odzywiająca, nie spływa z włosów i działa od pierwszego użycia. Kosmetyki z tej serii nie należą do najtańszych ale jak patrzę na ich wydajność, to wcale nie jest to wygórowana cena. Warto.

Używam tego produktu od: niecałe 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Ratunek dla włosów!

Mam bardzo grube, ale i podniszczone rozjaśnianiem włosy. Fryzjerka namówiła mnie na zabieg i na tę maskę, choć na maskę nie musiała nawet specjalnie namawiać, kiedy tylko zobaczyłam efekt. :)
Maska jest wydajna, łatwo się ją rozprowadza i do tego pięknie pachnie. Ma lekką, ale zarazem gęstą konsystencję, więc już niewielka ilość wystarczy, aby nałożyć ją na całą długość.
Już po pierwszym zastosowaniu moje włosy zmieniły się nie do poznania! Stały się bardzo gładkie, miękkie, świetnie się układają i bardzo ładnie błyszczą. Są także odczuwalnie mocniejsze i bardziej witalne, co jest dla mnie ważnym argumentem "na tak".
Maskę stosuję raz w tygodniu od miesiąca. Rozjaśnione końcówki włosów są odczuwalnie nawilżone. Co dla mnie mega istotne - włosy są wygładzone! Jestem bardzo zadowolona i ten kosmetyk na stałe zagości na mojej półce. Z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego