Balmain Paris, Extatic EDT

Balmain Paris, Extatic EDT

Balmain stworzył Extatic w wersji na dzień: krystaliczną i wyrafinowaną, świetlistą i rasowo paryską wodę toaletową o uzależniającej mocy. Impertynencka z definicji, woda toaletowa Extatic rozpoczyna się eksplozywnym koktajlem z zielonej mandarynki, soczystego liczi i gorzkiej czarnej porzeczki. Mocne, kwiatowe serce roztacza wyrafinowany bukiet o asertywnej zmysłowości: delikatne nuty tureckiej róży i jaśminu i luksusowej magnolii. Niesione energią cedru ciepło ambroxanu i aksamitnych piżm porusza zmysły, a układa się na skórze na długie godziny, pozostawiając uwodzicielską sygnaturę w powietrzu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, osmanthus, róża
nuta serca: jaśmin, orchidea, irys
nuta bazy: skóra, drzewo sandałowe, amyris, kaszmir

Rekomendacja
na dzień
<50ml

Letni pewniak

Bardzo doceniam wszystkie zapachy Balmain. Ten jest bardzo przyjemny i bezpieczny w odbiorze. Wielu osobom się spodoba. Chociaż nie lubię liczi w składzie perfum, tutaj jest ono w otwarciu gdzie bardziej wyczuwam porzeczkę i różę. Dalej dochodzi coś co kocham czyli piżmo, jaśmin i magnolia i na koniec baza cedrowa. Używam tego zapachu z radością i cieszę się, że nie poprzestałam na wersji edp i wybrałam tę lżejszą opcję bo jest piękna.

Sorbet elegancki

Bardzo radosne ale eleganckie perfumy. Na poczatku bardzo owocowo , czuć przez moment prawdziwa czarna porzeczkę . Następnie zapach staje się bezpiecznie owocowy, przypomina Chanel tendre. Lubię :)

Używam tego produktu od: 3m
Ilość zużytych opakowań: 75ml