Avon, Nutra Effects, Self Foaming Cleanser (Odświeżająca pianka do mycia twarzy)

Odświeżająca pianka do mycia twarzy Nutra Effects, oczyszcza skórę, usuwając zanieczyszczenia i makijaż. Odpowiednia dla skóry normalnej i mieszanej, dla każdego wieku. Formuła odświeżającej pianki do mycia twarzy Nutra Effects zawiera kompleks na bazie nasion i orzechy oczyszczające. Orzechy oczyszczające które zawierają substancję, która z usuwa sebum, a w kontakcie z wodą zamienia się w delikatną piankę. Pozostawia skórę matową i wyglądającą zdrowo. Hipoalergiczna. Nie zatyka porów. Testowana dermatologicznie, alergologicznie i klinicznie. Odpowiednia dla skóry wrażliwej.
Sposób użycia: Stosuj 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Naciśnij pompkę i nałóż piankę na dłonie, a następnie rozprowadź na twarzy, masując. Dokładnie spłucz i delikatnie osusz miękkim ręcznikiem.

hipoalergiczna
z pompką, w butelce
pianka
>100ml

Dobra

Piankę kupiłam w promocji i w sumie przyznam, że jest fajna. Delikatnie usuwa zabrudzenia i resztki makijażu, skóra jest po niej gładka i miękka. Butelka z fajnym dozownikiem, wygodna w użytkowaniu. Ma delikatny zapach. Szybko się zużywa.

Świeżość

Jak dla mnie dobry kosmetyk, używam go od dłuższego czasu codziennie z ranna , skóra jest odświeżona i wydaje się bardziej naprężona. Zauważyłam ,że skóra jest bardziej oczyszczona i nie pojawia się u mnie trądzik .

okej

Pianka do mycia twarzy Avon. Przeznaczona do cery normalnej i mieszanej. Lubie jej używać, ale nie codziennie, ponieważ mam skórę mieszaną i nie chce jej przesuszyć. Pianka pozostawia skórę oczyszczoną i miłą w dotyku. Zmywa nawet delikatny makijaż twarzy. Myślę, że będzie bardzo wydajna, ponieważ do umycia całej twarzy potrzebna jest tylko odrobinka

oczyszcza

Jest to dobra pianka do stosowania jako drugi krok w oczyszczaniu skóry. Mimo delikatnej konsystencji, dobrze oczyszcza skórę, zmywa zanieczyszczenia i resztki makijażu. Jak to pianka lekko wysusza, raczej nie nadawałaby się dla osób z wrażliwą skórą.
Jest wydajna, dwie pompki wystarczą na umycie całej twarzy. Jak dla mnie jest praktycznie bezzapachowa.
Opakowanie oborostej grafice, bez zarzutu. Pompka działała prawidłowo.

Ok

Pianka jest w sumie po prostu ok, nie ma szału, ale spełnia swoje zadanie. Fajnie oczyszcza skórę, może lekko ją ściąga i wysusza, więc z pewnością trzeba użyć jakiegoś kremu nawilżającego. Nie podrażnia, aplikacja jest wygodna, pompka dozuje idealną ilość pianki. Fajna jest też sama konsystencja pianki, dobrze się rozprowadza. Ma odświeżający zapach, całkiem przyjemny. Moja mama kupuję ją regularnie, warto czekać na promocję w Avonie, całkiem często się zdarza.

jest ok

Posiadam skórę wrażliwą, skłonna do podrażnień i przesuszeń. Pianka dobrze zmywa makijaż, odświeża skórę. Trzeba uważać na okolice oczu, bo może piec.

Pianka wysusza mi skórę, nie nadaje się do skóry wrażliwej

Kupiłam z myślą, że pianka będzie mi delikatnie oczyszczała moją suchą skórę twarzy, jednak bardzo wysusza i ściąga skórę na twarzy. Po kilu użyciach pozostawiła mi suche placki. Zapach ok, opakowanie i konsystencja również. Pod warunkiem, że nie wysuszałaby

Fajna

Ogólnie lubię tę serię z Avonu. Mam olejek peeling i tę piankę i wszystkie sa fajne. Pianka fajnie odświeża twarz i delikatnie oczyszcza (ale nie jakoś mocno dogłębnie ale od tego są maski). Nie przesusza twarzy więc to na plus.

Przyjemna

Nie ukrywam, że poprzednich piankach Avonu do tej podchodziłam dość sceptycznie oraz z wielką ostrożnością. Jakoś nie uśmiechał mi się powrót do szczypania w oczy i nadmiernej produkcji sebum. Na szczęście ta pianka okazała się być lepszym strzałem niż poprzednie.

Zapach jest prawie znikomy, co absolutnie mi nie przeszkadza, a nawet jest do dla mnie atut. Jedna pompka daje dość sporą ilość pianki, którą można porządnie oczyścić twarz z zanieczyszczeń. Piana jest puszysta, lecz w stronę kremowej.

Jako, że coraz rzadziej się maluję, a jak już to czynię to jest to bardzo minimalistyczny makijaż, zaczęłam (w końcu) stosować ten produkt zgodnie z jego przeznaczeniem- czyli do codziennego oczyszczania twarzy. Brawo ja. Trzeba przyznać, że pomaga uporać się z moją przetłuszczającą się cerą, wszelkie wypryski pojawiają się w mniejszych ilościach, nie są tak inwazyjne i szybko znikają. Okolice oczu nadal lepiej omijać, bo choć nie szczypie to jednak powoduje pewien dyskomfort. Nie pozostawia uczucia ściągniętej cery i nie wysusza jej.

Cena oczywiście jak zwykle jest przesadą, bo choć szkód nie wyrządził, to cudów też nie czyni- gdybym podczas używania pianki pozbyła się wyprysków, to pewnie zapłaciłabym cenę regularną. Swój produkt kupiłam na promocji za jedyne 12 złotych.

całkiem ok

Pianka wygodnie się dozuje. Jest gęsta, ale leciutka. Nie spada z rąk. Całkiem dobrze oczyszcza i odświeża buzię. Stosuję ją sporadycznie, bo mam swoje ulubione żele. Rano gdy skóra naprodukowała w nocy trochę sebum średnio ją oczyszcza, ale wieczorem po demakijażu dokładnym czy w ciągu dnia ale odświeżenia jest naprawdę ok. Nie ściąga i nie podrażnia mojej mieszanej, dosyć wrażliwej cery.
Cena ok.24 zł dosyć wysoka. Mama akurat zamawia u znajomej konsultantki ze zniżką. Używałam jej sporadycznie, więc nie ocenię wydajności.
Generalnie całkiem w porządku, ale nie jest to coś co muszę mieć, więc nie kupię ponownie.

Nie polecam

Niestety, ale ten produkt bardzo podrażnił mi twarz. Przez 2 tygodnie musiałam bardzo intensywnie nawilżać twarz.
Początkowo nie wiedziałam, że to ten kosmetyk. Kiedy moja buzia doszła do siebie, skusiło mnie użycie znów tego produktu. Efekty były identyczne. I wtedy już wiedziała, że to ten produkt.
Naprawdę jestem zniesmaczona tym produktem. Osobiście nie polecam.

Dobra i tania :)

Zazwyczaj nie jestem przekonana do produktów w piance do mycia, jednak stwierdziłam, że spróbuję, bo nie jest droga. No i kupiłam drugie opakowanie, a więc się sprawdza. Jedna dawka starcza spokojnie na umycie całej twarzy,a więc produkt jest wydajny. Stosując dwa razy dziennie starcza mi na około półtorej miesiąca. Fajnie oczyszcza skórę, nawet jak coś z makijażu jeszcze na niej zostanie. Nie podrażnia oczu. Ma przyjemną konsystencję.